That's perfect ! :twisted: :twisted:
1. nova olan chinese bow dan sonra onu takip eden nova euro bow oldu hadi hayırlısı weaponlardan gidiyoruz bakalım :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sametgorgoz demiş ki:
That's perfect ! :twisted: :twisted:
1. nova olan chinese bow dan sonra onu takip eden nova euro bow oldu hadi hayırlısı weaponlardan gidiyoruz bakalım :coffee:

ohanness yaaa 2 dropda yapılmaz ki kardeşim paranın dibini bulmuşsundur summer1:

Ps : way wayy wayyy bizden ayrılan video designer xenas samet ayrıldığı gibi yeni üyelik almış ve artık kendi adıyla takılıyor EXL Dünyanın En Büyük Bilgi Paylaşım Sitesi normal tabi gidenlerin 3-5 üyelikle bizleri takip etmesi hayatı yakalaması summer6:

seninde dediğin gibi paylaşım sitesi :))) bütün paylaşım sitelerinde dikkat ederseniz konum vardır a-b-c ayrımı yapmam :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sametgorgoz demiş ki:
seninde dediğin gibi paylaşım sitesi :))) bütün paylaşım sitelerinde dikkat ederseniz konum vardır a-b-c ayrımı yapmam :wink1:

tabiki kuzum en doğal hakkın paylaşımı yapacaksın ki şöhret olacaksın yoksa yaptıklarını sergilemezsen kim seni tanıyacak, sergilemek için güzel bir pazar alanına gelmişsin bol ve güzel paylaşımlar bekleriz.

kaça sattın ilkini bunu kaça satmayı düşünüyorsun soru:

ilkini chinese nowa bowu 2,3b den sattım pek uğraşmak istemedim. bunu pek satmayı düşünmüyorm açıkçası charımda rogue-warrior olduğu için ama iyi fiyat verene neden olmasın

cakall yau :D bıgun sana cıkıo dıer gun bana hadı bakalım sıra nova stafftamı ne ? :D ılk sen baslattın nova bow sonra ben 2h sımdı sen xbow sıra bende nova staff

TillDoomsDAY demiş ki:
yanlış hatırlamıyosam efsaneler ölmez,yalnızca şekil değiştirir diye bir söz vardı, işte ispatı 8) :lol:
ps:orda bir de nova dagger mı var ?
yeah nova xbow + dagger = Build Rogue - warrior xD |DesertioN Style :twisted: :twisted:

Yukarı Alt