güncellediğim proxy listten bir proxy seçin ve onu kullanın. status bölümünde girdiğiniz proxy adresi görününce üyelik almaya hazırsınızdır :thumbsup:

Mükemmel bir çalışma :mrgreen:
Başlayasım geldi. Karakter çeşidi bol. Daha ne olsun..!
Azure Knight yada Vicious Summoner olmak daha ideal geldi. Bagi Warrioru da denemek lazım.. Diğerleri klasik karakterler. Çok fazla "magic" karakter açtım. Biraz "melee" açıyım..

RiqueLme

Bilgiliyim
TwiLighT demiş ki:
güncellediğim proxy listten bir proxy seçin ve onu kullanın. status bölümünde girdiğiniz proxy adresi görününce üyelik almaya hazırsınızdır :thumbsup:
Hacım simdide bu proxy benim firefox a uyumlu deil dio bi el atsana ?
2 dk de halledersin bi acc alıver bana :S

DeadLy_KaTaNa demiş ki:
Mükemmel bir çalışma :mrgreen:
Başlayasım geldi. Karakter çeşidi bol. Daha ne olsun..!
Azure Knight yada Vicious Summoner olmak daha ideal geldi. Bagi Warrioru da denemek lazım.. Diğerleri klasik karakterler. Çok fazla "magic" karakter açtım. Biraz "melee" açıyım..
eğer oyundan zevk almak istiyorsan bagi açma hacım :mrgreen: ben 57 lvla geldim ama gerçekten tek başına kasmak çok sıkıcı. azure knight da 20 lvle kadar fazla skilli olmadığı için biraz sıkar, eğer mage açmayacaksan oynayacağın en zevkli charlar summoner veya azure olur :curtain:

@francesco
eğer acelesi yoksa tatilden gelince bir üyelik alayım sana :muck:

Francesco demiş ki:
oks fark yapmaz ^^
canın saolsun bide arka yaptırdım eleman 10 dk dir status te loading yazıo dio :D
nasıl olcak bu iş ^^
başka bir yöntem söyleyeyim o zaman. firefox'u açın. araçlar > seçenekler > gelişmiş > ağ bölümüne gelin. ayarlar'a tıklayın. Vekil sunucu ayarları'nı işaretleyin. HTTP vekil sunucusu bölümüne proxy'yi yazın. Örnek olarak 35.9.27.26 port kısmına 3127 yazın (iki noktadan sonraki kısım). Tüm iletişim kuralları için bu vekil sunucuyu kullan seçeneğini seçin ve tamam deyin. ondan sonra siteye girip normal olarak üyeliğinizi alın.

Francesco demiş ki:
ya benim anlamadıgım bide bu yukarda bi resim verdim orada welcome eref31
yazıo o olmamışmı ?
ya şimdi hacım bu oyunun bir kore bir avrupa bir de amerika serveri var. biz amerika serverında oynamaya çalışıyoruz ama adı üstünde amerika serverı. amerika dışındaki bütün ülkeler blocked country statüsünde. bu yüzden amerika proxy'si kullanıyoruz ve kendimizi amerikadanmış gibi gösteriyoruz. yoksa aldığımız üyelikler blocked oluyor :curtain:

RiqueLme

Bilgiliyim
TwiLighT demiş ki:
Francesco demiş ki:
yazıo o olmamışmı ?
ya şimdi hacım bu oyunun bir kore bir avrupa bir de amerika serveri var. biz amerika serverında oynamaya çalışıyoruz ama adı üstünde amerika serverı. amerika dışındaki bütün ülkeler blocked country statüsünde. bu yüzden amerika proxy'si kullanıyoruz ve kendimizi amerikadanmış gibi gösteriyoruz. yoksa aldığımız üyelikler blocked oluyor :curtain:

usta siteye giriş yapıo oyuna yapmıyo onu anlamıyom ben :S

Francesco demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Francesco demiş ki:
yazıo o olmamışmı ?

usta siteye giriş yapıo oyuna yapmıyo onu anlamıyom ben :S
bak şimdi siteye giriş yaptıktan sonra üst tarafta "my account"a tıkla status kısmında blocked country yazar. eğer blocked contry yerinde "active" yazıyorsa oyuna girebilirsiniz demek oluyor

DeadLy_KaTaNa demiş ki:
Bu proxy changer in 3.5 içün olanı varmı?
firefox'un eklenti sitesinden bulabilirsin :). eğer bulamazsan başka bir yöntem söyleyeyim:

TwiLighT demiş ki:
irefox'u açın. araçlar > seçenekler > gelişmiş > ağ bölümüne gelin. ayarlar'a tıklayın. Vekil sunucu ayarları'nı işaretleyin. HTTP vekil sunucusu bölümüne proxy'yi yazın. Örnek olarak 35.9.27.26 port kısmına 3127 yazın (iki noktadan sonraki kısım). Tüm iletişim kuralları için bu vekil sunucuyu kullan seçeneğini seçin ve tamam deyin. ondan sonra siteye girip normal olarak üyeliğinizi alın.

Yukarı Alt