A

Anonymous

Guest
Hangı heuksal skıllerımı acmam gerekıyor ve 5 -1 mı tercıh edersınız 2-1 mı?

spear char acıcaksan bence 5 int 1 str stattlarıyla gıt cok saglam bı charın olur kım ne derse desın bence 2 ye 1 charlar sro tarıhının en ezık charlarıdır ama karar senın ben sadece fıkrımı beyan edıorum bana kalırsa 5 int 1 str extraokk

2-1 char bile değildir gider canavar kesersin ha onu da zor yaparsın ne critin olcak ne nuken damage koycak ne de hpın olcak 2-1den ezik olan tek stat biçimi stat verilmeyen chardır :mrgreen: :mrgreen: 5-1 spear güzel olur Spear/Glaive bana kalırsa strden çok int için kullanışlıdır nedeni: Stun Koyarsa 5sn gibi bir sürede 2 hatta rakibinin sonraki skillini de sayarsak 3 tane nuke atarsın Ki bu de rakibini ne duruma düşürür Ama Tabiiki Defans Olmayacak zaten 90 lvllarla defans yada atack arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyoruz Spearda Damage seçerseniz defans olmayacak defans seçerseniz damage fazla olmaz...O Yüzden Maksadın Nuke Atmaksa Sword Aç Defans var bir seçim yapmana gerek kalmıyor atack da var defans ta yeni açtığım nukerle full int sword 36 lvlda 40lık spearları yatırdığımı biliyorum Block Bir Intin Can Dostudur Zaten Shield Techniques can dostunu baya bi dost yapıyor 15 saniyede bir int damage almadan (alabilir ama %34 blocking ratio verio skill 1. lvlı daa :mrgreen: ) gayet güzel doğrayabilirsiniz adamı hatta 2-3 lvl üsttekilere fanteziler bile kurabilirsiniz BLockun yanında Swordda Hpyı koruyacak güzel skiller de var Yere Yatırma Dediğimiz Skille Ölümsüz bir hale gelebiliriz daha yolun başındaysan sword ol derim hmm hmm

Yukarı Alt