1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

2hand Warrior

1. Onderkor

Onderkor Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben Two-Handed Sword kullanıyorum yan skil olarak Cleric mı yoksa Bard mı açayım karar veremedim sizce hangisini açayım Question Confused

2. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 sinide acma rouge ac ilerde farm a gir tum skilleri ac hem 2handsword hem 1hand sword hem dual axe hem dager hem crosbow kullanirsin bayaada kral olur cunku cleric acsan kendine str int basamiosun onun icin cleric olcaksan tam cleric olcaksin ful lstr gdiosan rouge ac derim ben ierlde de en kral yaplandirma bu olcak bence 5 farkli weap kullanmak bayaa super olur bence ama secim snn tabiki bard in buff lari ii ama damager oalrka kullanamicaksin zaten eu kasiosan bi cleric friendin olur zaten o sana basar buff sende onun icin tank olursun vs vs en iisi waior rouge gitmek bence dusunsene 2handswordla yatiriosun sonra axe le stun luosun sonra bowla adami senden uzaklastirosun ve dager combo adam gidrek yerde sana vuramadan kesersin adami bence warior rouge git ii kuyllanirm diosan immortal olurusn ama bceremem diosan boswer sakin girme rouge ve dier silahlara

3. Onderkor

Onderkor Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol yardımcı oldugun için şuan hıç bir şey açmıyım en iyisi saol gine extraokk