Server
Flora
Takımı
Galatasaray

29. İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor!

Resmi Sitesi : http://www.istanbulkitapfuari.com/

extraloob demiş ki:
Üniversite'ye girdiğim yıldan hiç kaçırmadığım İstanbul Kitap Fuarı kapılarını her yıl olduğu gibi bu sene de biz okuyucuları için açıyor fuarda olacağım gideceğim tarihi belirtirim gelecek olanlarla orada sohbet edebiliriz 8)

Takımı
Galatasaray
hem cebit hem İstanbul kitap fuarı gez gez bitmez miss :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

29. İstanbul Kitap Fuarı Başlıyor!

Resmi Sitesi : http://www.istanbulkitapfuari.com/

extraloob demiş ki:
Üniversite'ye girdiğim yıldan hiç kaçırmadığım İstanbul Kitap Fuarı kapılarını her yıl olduğu gibi bu sene de biz okuyucuları için açıyor fuarda olacağım gideceğim tarihi belirtirim gelecek olanlarla orada sohbet edebiliriz 8)

Cumartesi veya Pazar günü kitap fuarına gitmeyi planlıyorum katılımcılar kimler bir görelim bakalım 8)

B7B

rank8
Bu gün gittim gördüm hafta içi gitmeyin okuldan gelenler felan var çok dolu oluyor hafta sonu gidin daha rahat olursunuz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmmokbay demiş ki:
Bu gün gittim gördüm hafta içi gitmeyin okuldan gelenler felan var çok dolu oluyor hafta sonu gidin daha rahat olursunuz

haftasonu imza günleri var full çeker.

B7B

rank8
extraloob demiş ki:
hmmokbay demiş ki:

haftasonu imza günleri var full çeker.
aa doğru ya ben onu unutmuşum bir sürü yazar felan gelcekti millet hafta sonu bir daha gelelim yapıyorlardı her türlü dolu oluyor :mrgreen:

Yukarı Alt