- Resim Silinmiş.​

+Merhaba TWEETY, bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

- Merhabalar, deli dolu biri değilim hiçbir zamanda olamadım, genellikle ağır başlıyım ve konuşmadan önce uzun uzun düşünürüm. Çünkü söz ağızdan bir kere çıkar bunu bilirim. Yaşıma göre fazlasıyla olgun olduğum ve davrandığım için yaşıtlarımla pek iyi anlaşamıyorum, üst yaş gruplarıyla da... Bu yüzden kapalı bir hayat yaşamayı seviyorum...

+Nickini bize açıklar mısın?

Uzun yıllardır girdiğim pek çok ortamda sempatik olarak görüldüm, TWEETY nicki biraz çocuksu geliyor olabilir ancak burada bir nickten ziyade bir felsefe/yaşam tarzı var. Çevreme mutluluk bulaştıramadığım, yardımcı olamadığım zamanlar kendimi mutsuz hissediyor olmamın da bir katkısı var.

+Extraloob ile nasıl tanıştın?

Silkroad'a başladıktan sonra oyun içinde çevreme çok yardımcı olmuştum fakat her seferinde bire bir anlatmak zor geliyordu. Bende Türkiye'nin en büyük Silkrad Bilgi Paylaşım forumuna yani EXL e üye oldum ve bilgimi buradaki insanlarlada paylaşmaya başladım. Bilmediğim şeyleride öğrendiğim bir aile ortamına girdim. Zamanla da site yönetimine girdim.

+Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Kısaca anlatmam gerekirse, burası bilgi paylaşmayı seven insanların buluştuğu güzel bir forum sitesi. Sıcak bir ortam [horny21 biggrint1 :mrgreen:

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Bu site üzerinde görev yaptığım ilk zamanda yazdığım iki cümle ile üst yönetimde büyük bir ayrılığa sebep olmuş ve bu siteye gerçekten emek veren kişilerin (bende dahil olmak üzere) buradan yetkileri alınarak banlanmasına sebep olmuştum. daral:

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Profesyonel bir voleybolcuydum, milli takımda oynadım, bir sakatlıktan sonra voleybolu bıraktım.
Aktif olarak bisikletçilik yapıyorum, dağ bayır dolanıyorum.
Fotoğraf çekmeyi çok severim, bir ara moda fotoğrafçısı olarak çalışmıştım.
Fobilerim mi? Yanlış anlaşılmak...

+Silkroad ile nasıl tanıştınız ?

İnternet kafede makara:

+Bir ünlü yerinde olmak istermiydiniz ? Kimin yerinde ve neden ?

Hiçbir ünlünün yerinde olmak istemezdim, aslında Steve Jobs veya Bill Gates gibi olabilmek isterdim ama istemezdim de :mrgreen:

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

En son Fenerbahçede voleybol oynamıştım summer6: Profesyonel olarak sporla uğraştığım için uzun yıllardır takım tutmuyorum, insanı çirkefleştirebiliyor bu durum olmadi:

+Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı ?

Bateri çalabilmeyi veya piyano çalabilmeyi çok isterdim ama turn table hariç müzik aletleriyle aram iyi değil makara:

+Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

Yönetim ekibinin çoğunu yeterince iyi tanıyorum (umarım onlarda beni hatırlıyordur) spesifik olarak kimse hakkında yorum yapmak istemiyorum, hepinizi seviyorum :twisted: [horny21 biggrint1

+Takip ettiğin dizi varmı?

House M.D. ve Fringe :starving:

+Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

Disiplin, İnatçılık ve Uyku

+Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Örnek aldığım pek çok insan var ancak bir parça ondan bir parça bundan diyebilirim, örnek almaktansa örnek olunmayı daha çok seviyorum whiteangel

+Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

Silkroad ,Whiteangel

+En büyük hayaliniz nedir ?

Hayallerimi gerçekleştirmek summer3:
Gerçekten param olmasını isterdim çünkü eğer yeterli param olsaydı gerçekten fark yaratabilecek değişiklikler yapabilirdim buna inanıyorum. Mesela milyoner olsaydım paramın üstünde yatmak yerine bir fabrika açmayı veya insanlara yardımcı olmayı tercih ederdim.

+Hangi tür müzik dinlersin ?

Arabesk hariç her türlü müziği dinliyorum, sözlerinden çok ritmini severim müziklerin, insanı sürüklemesi gerektiğine inanıyorum :!!&%&!

+Seni en çok kızdıran şey nedir ?

Sözümün kesilmesi ve bekletilmek... Ayrıca yapılan plana uyulmaması...

+Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

Kara kaplumbağası besliyordum. (su değil) Marul yiyişine hastayım Zıpır'ın yaa :starving:

+Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mı ?

Her gün kalktığınızda bir banka sizin hesabınıza 86400 TL para yatırıyor olsa. Banka hesabınız bir sonraki güne hiç devretmiyor ve her sabah yine aynı para miktarıyla uyanıyor olsanız ne yapardınız?
Bir gün tam 86400saniyedir. Yaşadığınız ve geçirdiğiniz her an kredinizden düşer, bu yüzden her saniyenizi dolu dolu yaşayın, yarına iş bırakmayın ve pişman olacağınız şeyler yapmayın. 1440dakikanın hakkını verecek bir gün geçirin. Unutmayın bir dakika sonrası geç olabilir :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
/Global

Para sorusunda alttaki yazıyı okumadan içimden "Hepsini yerdim bir günde tabii ki. " dedim, mantık aynı mantık :D

Yukarı Alt