26.10.2006(BABAM)...29.06.2010(ANNEM)
tek gerçeklerim PAŞAM VE SULTANIM..SİZİ ÇOK ÖZLÜYORUM ÇOK...

Nerdeyim ben anne?Neyleyim?Kimleyim ben?Kime ne diyeyim?Kime gideyim ben?Nereye göçeyim?Senden ve babamdan başka hangi yüreğe yürek vereyim?BUNCA SEVGİ İÇİNDE, HANGİ AŞK ISITABİLİR ARTIK BENİM YÜREĞİMİ SEN GİBİ, SİZ GİBİ?HANGİ KADIN DÜRÜST GELEBİLİR SİZİN DOĞRULUĞUNUZUN ARDINDA?Her yürek sizin gölgenizde yaşıyor anne! Ve gölgeleri kendilerinden büyük oluyor nedense...
Şimdi beklentisine küsmüş çocuklar gibi,kazınmıyor bakışlarım duvarlardan.Tek başıma saklambaç oynuyorum bulunmaz bir hiçlikte...Ebe de ben sobe
de...

Saçlarımı okşarken;'Benim oğlum güçlü ! Bunuda atlatır ! Yıkılmaz ! derken nasılda hırslanırdım.. Evet çok yıprandım anne! ama haklıydın hiç yıkılmadım.. bak hala dimdik ayaktayım.. hala direniyorum.. hala hırslıyım.. halaa..

A

Anonymous

Guest
NiNCaSu demiş ki:
Yeniden yazmaya başladım arkadaşlar.Başarılımı sadece bunu öğrenmek istiyorum.İyi forumlar.
babacan eğer annen ve babanla beraber yaşıyorda bunu yazabiliyorsan mükemmelsin eğerki onlardan ayrı isen özlem ile bunları yazıyorsanda süpersin

Süper yazmışsın Allah kalemine daha çok kuvvet versin

NiNCaSu demiş ki:
CappaBaron demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Yeniden yazmaya başladım arkadaşlar.Başarılımı sadece bunu öğrenmek istiyorum.İyi forumlar.
babacan eğer annen ve babanla beraber yaşıyorda bunu yazabiliyorsan mükemmelsin eğerki onlardan ayrı isen özlem ile bunları yazıyorsanda süpersin
Ya ikiside yoksa...
Yorumsuz...

Yukarı Alt