Advance

- Resim Silinmiş.​
-Selamlar.Kendinizden biraz bahseder misiniz?
Bahsedeyim kısaca kendimden size, ben aslında çok değişken bir insanımdır.İnsanlara herzaman sempatik ve sıcakkanlı yaklaşmayı severim.Herkesin sıkıntısını ve derdini içtenlikle dinler çözümler üretirim.Bu aralar pek sık konuşamasakta kimsenin benden rahatsız olduğunu düşünmüyorum.Nasıl desem hani 4 yapraklı yonca bulmak zordur ya benimde aslında karekterimi çözmek o denli zordur. xP

-Nickinizin anlamini ,ne kadar zamandir kullandıginizi ve neden bu nicki sectiginizi anlatirmisin?

Nickimin anlamı hmm aslında çok uzun zamandır aklımda olup bir türlü kısmet olmayan bir nickti.Sene 2006 sanırım Pacific serverinda bad_boy adında bir charım vardı.Siteyede o dönemler bu nickle üye olup paylaşım yapmaya devam etmiştim ta ki global mod olana kadar.Sonra arzuladığım ve her zaman koymak istediğim bu nicki seçtim aslında nickin mazisi bayağı uzun.Ama şundan eminimki insanların nickleri değil içtenlikleri önemli.

Dipnot : Sözlük anlamı muhteşem,ihtişamlı,büyülü,heybetli gibi anlamlara geliyor.

-Extraloob Forumu sizin için ne ifade ediyor?

Ne mi ifade ediyor? Hayat size ne ifade ediyor?Yaşamak size ne ifade ediyor?Daha dalında bir çiçeği koparırken dikeni elinize batmasın diye özen gösterirsiniz emin olun bende bu siteye o denli özen gösteriyor ve seviyorum.Kapanana kadarda burdayım

-Aşağıdaki kişileri Kendilerinene has özellikleriyle tanıtırmısınız?

extraloob : Ya bu adam eğri ile doğrunun ortasında bir yerde duruyor.Hani hayata denge vermek gerekir bazen ipin ucunu azıcık kaçırırsın işler sarpa sarar azıcık ipi asılırsın denge bozulur.Okan abim hayat felsefesi ile örnek aldığım muhteşem bir insan bazen sempatik tavırları ile bazen keyifli bazen ise sert çıkışları ile dikkatimi çeken çok şey öğrendiğim en önemlisi kendimi ifade etmemi sağlayan bir insan bir abi bir kardeş bir arkadaş bir dost tarifi zor biraz hani turtalı kek tarifi gibi biraz karıştırabilirim.Ama turtalı keki yapması ne kadar zor olsada tadı çok lezzetlidir.Hayattan biraz daha lezzet aldığım için mutluyum abi sayende hep yanındayım hepte yanımdasın inşallah.
Titus Pullo : Bu kardeşimde sonbaharda esen hafif rüzgarlara benziyor.Tarifi imkansızdır yaşamak gerek çook sıcakkanlı herşeyimi paylaşabileceğim bazen beraber güldüğümüz bazen beraber kafa patlattığımız birsürü projemiz işimiz sıkıntılarımız oldu ama biz yılmadık canım gibi seviyorum seni kardeşim iyiki varsın.

Ps: Haa o işide unutmadım bu aykinde bi sıkıntı çıktıda halledecem söz sen sık dişini maji bilir işini.
Prada : Ulan harbiden tospa değil tospacan oldun iyice adam antalyaya kadar geliyor bir tel etmiyor.Ya ben sizi nasıl anlatacağımıda şaşırıyorum.Berkerim hollywood artistleri kadar yakışıklı ve karizmatiktir çok cana yakındır tito'dan bi farkı yok herşeyimi onunlada paylaşabilirim.Ne sıkıntım olursa ilgilenir ilgilenirim.Bazen birbirimize tavsiyeler verir bazense birbirimizi azarlarız bazen ortamı makaraya sarar milleti çıldırtırız.:D Ama en önemlisi ise birbirimizi en iyi şekilde anlayabildiğimizdir.Olum valla aklıma gelmiyor birşey sen biliyorsun işte gersini boşver.Maksat yeşillik olsun çayır çimen olsun.:D
Kemalist : Aslında uzaktan sevdiğim ne kadar sohbet etmesekte yorumlarını yerinde ve kararlı bulduğum bir başka kardeşim.Büyük aşklar kavgayla başlar demişler inşallah ilerde şehvet tutkunu olmayız ahahahahahah.:D :D Senide seviyorum ulen eyvallah ufak tefekte olsa bana yaptığın yardımların için.:)
Respect : Cihannom 1 numaradır.Onlada bu aralar sık görüşemiyoruz ama olsun elim yoruldu artık cihanno kısa geçicem sizleri işte hepinizi seviyoruz tospalar daha ne.:D
Espio : Mert kardeşlerin efendisidir.Birşey iste anında yapar yapmaya çalışır sevgi kelebeğidir. xP
Streetwise : Alimlede bu ara pek görüşemiyoruz ama onuda çok seviyorum.Her zaman efendiliğini koru canım kardeşim. =)
WindTalker,Black Rain, ARKO, Wax Whine, hmzsnmz,BlackMarshall,KB24 ve adı aklıma gelmeyen onlarca kardeşim hepinizi çok seviyorum.Bir sıkıntınız olursa ben her zaman köşeme çekilmiş sizi bekliyor olacağım.

-Nelerden hoşlanırsınız?

Nelerden hoşlanırım hmm düşünelim bakalım...Ya aslında genel olarak bakayım eskiden kafam eser 2 tuborg üstünede 1 miller içerdim hafiften konuşma hissiyatım gelirdi hatuna telefon açar konuşur dertleşirdim mesela hayattan en önemli şey tad almaktır.Ay hobilerim şunlar vay fobilerim şunlar geçiniz efenim.

-Profesyonel olarak yaptığınız bir spor varmı?

Profesyonel olarak yaptığım tek spor hatun kovalamak.Onlar kaçar ben kovalarım tabi kaçan kovalanır her zaman kovalamıycan az kaçıcanki onlar kovalasın ee sonuçta kazanan her zaman dostluk oluyor. :D

-Forumda en çok ilgilendiğiniz bölüm, konu hangisidir?

Her konu yeni bir bilgidir.Tabi bilginin gereklisi vardır gereksizi vardır ayırt etmek gerek.

-Foruma ilk geldiğinizde foruma bakış açınız ve yaklaşımınız nasıldı?

Sıradan bir forum gibi duruyordu yani öyle ilk görüşte aşk falan yok.Aşkada inanmadığım için.Demek ki sorun yok. xP

-Hayatınızda sizi en çok etkileyen olay ne oldu?

Hayatta beni aslında pek birşey etkilemedi diyebilirim.Her günüm genelde farklı geçiyor.Yada her gün farklı birşekilde etkilendiğim için diğer insanların aslında çok etkilenebileceği şeyler benim için alışılmış gibi.

-Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

Ölüm: Her faninin göçeceği ebedi dünyaya adım atacağımız başlangıç noktası.
Aşk: Geçiniz.
Extraloob.com: Tek kelime ile vazgeçilmez tek adres.
Aile : Yaşama sevincim.
Sevgilim : Canım.

-Kendinizi anlatmak için en uygun kelime nedir?

Yardımsever.
Aslında ismimin anlamıda dost demektir.
Halil=Dost :)

-Aşka inanmamanızın sebebi nedir?

Bana hayat önemli bir ders verdi.
Aşk yoktur tutku vardır.Erkekler sex için aşk yapar kadınlar ise aşk için sex yapar.Canı cinsellik isteyen herkes aşık oluyor vay bu milletin haline...

-Sitedeki yükseliş basamaklarınız ile ilgili anılarınızı anlatabilir misiniz?

Benim için rütbenin tek önemli yanı böylesine güzel insanları tanımamdır.Başka hiçbir getirisi yok tabi ufak tefek işlerede yarıyor bir güven söz konusu.Ama benim rütbem olmasın genede o güvenilirliği yakalayacak kapasitede olduğumu düşünüyorum hiç bir anlam ifade etmiyor benim için başka ha birde rengim kırmızı onu atladım. :D

-Yolunuzda ilerlerken düştüğünüzde doğrulmak için ne gibi yöntemler kullanırsınız?

Elimi yere koyup kalkmak en güzel duygu aslında bir insanın eli yere değecek ki havalarda gezmeyecek.Çünkü asla kanatlanıp uçamayız sadece sürükleniriz.İnsaoğlunun ne olacağı belli değil ki düşmesini bileceksinki kalkmasını öğreneceksin.

-Takip ettiğiniz Film serisi, yerli veya yabancı dizi var mı?

Film izlemeyi severim yeterki hoşuma gitsin lost izliyordum bir ara ama fırsatım olmuyor pek iş dolayısı ile yerli dizilerden kaliteli yapım olarak sadece kurtlar vadisi var onun dışında genelde show programları izlerim vakit buldukça.

-Bu röportaj etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

İyiye kullanılırsa güzel bir etkinlik aslında.Bir insanın sosyal bakış açısını hakkında azda olsa bilgiler edinip duruşunu öğrenebiliyorsunuz.

-Son olarak Extraloob userlarına söylemek istediğiniz bir söz ,vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?

Elbetteki var.Ben user olmuş başka bir yetkili olmuş pek ayırt etmem aslında hepsi benim için kardeştir.Şunu unutmayın öncelikle güzel türkçemizi mahfetmeyelim.w,q,x gibi türkçe dışı harfleri olabildiğince az kullanalım ve hiç kullanmamaya gayret edelim.Son olarak yaşam kısa arkadaşlar deyim yerinde ise insan ömrü kabak çiçeği gibi her anın değerini bilelim.Kalp kırmamaya özen gösterelim haram yemeyelim dürüst olalım yalandan uzak duralım.Bu söylediklerimi başarırsanız zaten arzuladığınız herşeye sahip olabilirsiniz.

Majestic's Special Note:Bu röportajda emeği geçen ve bana vakit ayıran Advance(Ensar) kardeşime çok teşekkür ediyorum. :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Brooklyn

Buralıyım
Süper bir röpörtaj olmuş :D İşte bunu ciddi anlamda beyendim :D
Majestic'den Cool cevaplar 8) :D

halil abiyide yakından tanıdık.kendisini az çok tanıyorduk ama iyiden iyiye kişiliğinide öğrenmiş olduk.her zamanki gibi rahat davranmış halil abimiz :lol: güzel bir röportaj olmus ellerinize sağlık

Prada

ahaha ulen maji koptum gece gece :lol:

Ya zaten 2 günlüğüne gelmiştim hatunla 24 saat yatarktan çıkmadık diğer 24 saattede halim kalmamıştı anla işte :P agustos 10 dan sonra zaten gelicem bu defa uzun kalıcam bi 2 kafta.

Geldiğimde zaten ilk işimizi biliyosun. Evet burdanda herkese çağrımız olsun DNS leriniz değiştirin anti cencor falan kullanın mutlaka YOUTUBE açılsın. Harika bir video ile karşınızda olucaz ahahahaha anladın sen :P

Roportaj harika olmuş valla tüm sıcakkanlılığını dökmüşsün ortaya örnek alsın alem seni. Kardeşim benim :beer:

Prada demiş ki:
ahaha ulen maji koptum gece gece :lol:

Ya zaten 2 günlüğüne gelmiştim hatunla 24 saat yatarktan çıkmadık diğer 24 saattede halim kalmamıştı anla işte :P agustos 10 dan sonra zaten gelicem bu defa uzun kalıcam bi 2 kafta.

Geldiğimde zaten ilk işimizi biliyosun. Evet burdanda herkese çağrımız olsun DNS leriniz değiştirin anti cencor falan kullanın mutlaka YOUTUBE açılsın. Harika bir video ile karşınızda olucaz ahahahaha anladın sen :P

Roportaj harika olmuş valla tüm sıcakkanlılığını dökmüşsün ortaya örnek alsın alem seni. Kardeşim benim :beer:
Eheheheheh :D
Street Fight :twisted:

Windy

Majestic, kitap gibi adam.

kendisini gerçekten bir abim olarak görüp her derdimi düşünmeden onunla paylaşabilirim. ellerine sağlık abi harika cevaplar vermişsin. Beklediğim röportaj buydu

ps: abi yarın antalyaya geliyoruz,çarşamda-perşembe ye kadar antalyadayız :P mutlaka buluşalım,-mutlaka- :D

aga sen lise de filan sözel alanımı seçtin yazdıklarını anlamakta zorlandım ama harbiden çok güzel bir röportaj olmuş

-Aşka inanmamanızın sebebi nedir?
Bana hayat önemli bir ders verdi.
Aşk yoktur tutku vardır.Erkekler sex için aşk yapar kadınlar ise aşk için sex yapar.Canı cinsellik isteyen herkes aşık oluyor vay bu milletin haline... bölümüne bittim.Mükkemmel bir röportaj olmuş.

Elbetteki var.Ben user olmuş başka bir yetkili olmuş pek ayırt etmem aslında hepsi benim için kardeştir.Şunu unutmayın öncelikle güzel türkçemizi mahfetmeyelim.w,q,x gibi türkçe dışı harfleri olabildiğince az kullanalım ve hiç kullanmamaya gayret edelim.Son olarak yaşam kısa arkadaşlar deyim yerinde ise insan ömrü kabak çiçeği gibi her anın değerini bilelim.Kalp kırmamaya özen gösterelim haram yemeyelim dürüst olalım yalandan uzak duralım.Bu söylediklerimi başarırsanız zaten arzuladığınız herşeye sahip olabilirsiniz.Bu da herkesin dikkat etmesi gereken bir konu.
Mükkemmel bir röportaj olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

Yukarı Alt