Sevgili arkadaslar..

ECSRO , VIP , FEMBRİA

Yarın Acılması bekleniyor.. Yarın yani 26/06/2009 Tarihinde acacakları soylendi.
26/06/2009 Bu tarihte acamazsalar ise 28/06/2009 Tarihinde acılacaktır.. bilgileri elimize geçmiştir.

Teşekkür ederiz.inş dediğin gibidir.Fakat bu bilgileri nerden aldığınıda merak ettim :P

OsmanGelincik demiş ki:
IceQueen demiş ki:
ASITecsro demiş ki:
umarım dogrudur ya yaz tatili boyunca sıkıntıdan öldürürler insanı..
vallaha yaw :) (Dava edebilme hakkımız varmı yaw Vıp dekilerin :P )
Öle Bi Lüxün Yok Sözleşmesiz Bir Oyun Vede Asla Online Oyunlara bakmaz Mahkeme :D
:beer: kankası napalm başka çare de yok insan boş boş hayaller kuruyo :lol: :buddha:

hayel değil yaw arkadaş soktu aklıma bende ilk defa duydum :P konuyu açan arkadaş bi cevap vereilicekmisin :?

beyler ben msn adresine sordum.Şu anda bilmiyorlarmış serverın ne zaman açılıcagını bu arkadaşda atmış biraz :D bütün bugları bulup silince serverı açıcamış galiba daha cok bekliyicez...

Thank you for contacting us.Even if we read all mails, we only answer to the most important mails which need further contact. All other problems we try to solve without any further contact.

After contacting us it may take a while until your problem is solved.Emails which are sent to more than one adress or to the false address my be ignored.

Yours ECSRO-team

Eğer tüm postaları okumak us.Even ulaştığınız için teşekkür ederiz, biz sadece daha fazla iletişim gereken en önemli posta cevap. Biz herhangi bir temas olmadan çözmeye çalışın Tüm diğer sorunlar. Kadar problem, fazla bir adres veya yanlış adrese gönderilen solved.Emails bu yoksayılabilir benim bir süre alabilir bize başvurmadan sonra. Senin ECSRO-takımı

türkcesidir.. ama bu gm'nın ingilizcesi biraz kıt herhalde :D ne yazdıgını tam bilmiyor.

yok o translate ing kurallarına göre çeviri yapamıo :P burda tarih vermemiş senin tahminindi galiba...Ben msn de sordum bugları bulup silince server açılıcak dedi :P

ECSRO-TEAM msn yoluyla konusma yapmıyor ^^
Sadece e-posta ile yapıyorlar
- Ben msn de sordum bugları bulup silince server açılıcak dedi

boyle birsey yok senin hayal dünyanda yarattıgın birsey..

bana cevap verdi gerçi ama belki hackerın tekidir.bugün 27 haziran 2009 sen dedin 26 da açılıcak.O zaman açılmazsa 28 inde dedin bakalım bende istiorum 28 inde ama açılmazsa kim hayal dünyasında o zaman dahada belli olur :P

*hayel yazmışım hayal olarak deiştirdim :lol:

29 Haziran 2009 şimdi kim hayal dünyasında yaşıyor belli oldu.26 dedin açılmadı 28 dedin gene açılmadı oyun hala kapalı ^^...Buglar bulunup silinmeden oyun açılmayacak.

Yukarı Alt