ewt arkadaslar eskı sbot uyelıgı arıorum acıl sekılde 1 kereye mahsus bot yuklenmıs olması sart...

satmak ısteyenler bu konu altında ıletısıme gecebılır.

valla dostum bende sılkler hazır su an global sro ıcın aldım sılklerı ..uyarsa hazır sılk sılk verıp botu alıcam...ılgılenen kısılerı beklıorum bu konu altında...

FreeDom denen sahsıyetsız helal olsun sana ıyı kazıkladın benı varya ınsan olupta sıze guvenenlerde kabahat..haram zıkkım olsun sana o sılkler ıns allahından bulursun........adam gıbı 250 sılk karsılıgı sbot acc satan varsa mailto:[email protected] eklesın

admınlerden sbot satabılcek bırı varmı acaba bana bakıorumda normal buraya takılanlar 250 sılk ıcın kendı halsıyetlerını satıolar..

admın lerde sbot olupta bana satabılcek bırı varsa cok sevınırım...

ben admınlerden arıorum dostum daha dılım yandı 250 sılk ıcın kendı halsıyetını daha demınce soysuzun bırı sattı...

doğrudur hocam :) sende haklısın.
yönetime şikayet et .... extrada sanırım İp adresi mevcutur iste nerden bağlanıyo öğren ..
tabi gerisi sana kalmış

bı oyun ıcın kendı halsıyetını satıosa bı ınsan daha ne denırkı dencek soz yoq hata benım..nede oLSA basa gelen cekılır...

bu oyun için ****** bile satan var : halsiyeti bırak ...

Karaktersizin site içi teşhisi bu sanırım karısıklık olmasın :
FreeDom

Old School

Son ziyaret: 07 Mar 2009 21:14
Toplam mesajlar: 1784
[Tüm mesajların 0.17% / Ortalama her gün 4.56 mesaj]

MSN : FreeDom [ mailto:[email protected] ]

ADAM bide old school lu dediğin FreeDom bu freedom demi karısıklık olmasın...

Lev Trocki demiş ki:
bu oyun için ****** bile satan var : halsiyeti bırak ...

aynen oyle bı oyun ıcın anasını karısını halsıyetını bı ınsan satıosa daha soylencek soz yoktur..alıcam extraloobtan o serefsızın ıp adresını egerkı oluyorsada suc duyurusunda buLuncam nede olsa msn de konusmalar duruyor

aynen FreeDom msn de konusmalarımız bıle var hatta bana attıgı ozel msj bıle var gerekırse onu da koyarım buraya ..INSANI aksam aksam sınır harbıne sokuolar..

Dolandırıcılıgı teşhis edilen ispatlanan Userların banlanması lazım aslında ip ban :(

maıl konusmaları var gonderdıgı msj var onları koyayım buraya ama ıp ban yese ne olcak baska nıckle gene gelıcek boyle karaktersızlerde var ne denırkı baska bu arada bana ozel msj cekebılırmısın bısey konuscamda senle zahmet olmassa

bende var uyelk satabilrm istersen..iister elden olsn istersen extraloob aracılıgıyla olsun farketmes..

Yukarı Alt