edincikli demiş ki:
.................
Şimdi arkadas böyle bişey söylemiş.
1) Oyun Id si derken Char ID simi yoksa oyuna giriş ID simi lütfen aydınlatırmısınız.
2) Ayrıca 2 tane 120 crediyi nasıl 240 credi haline getirecegiz?
3) Aylık srobot ile aynı pcde baska bir chara spfarm yaparsam botta sorun olurmu. (saatlik srobot ile bişey olmuyor kasıyor)
Teşekürler şimdiden

Arkadaşım burda çok büyük bi hata yapmışsın oraya belirtsene oyuna girerkenki yazdıgınız id yi yazın diye adam bilmiyor yüklemeyi oyun nickname yazmış düzeltirsen çok iyi olur arkadaşım..

Beyler Şimdi Biz 1 Aylığa Çevirmek İstiyoruz Fakat, Orada Game Account ID'sini Sorması Kafamı Karıştırdı. Çevirirsek Sadece 1 Accountmu Kullabilecek Botu??? Biz 2 Arkadaş Ortak Aldık.

Arkadaşlar 240 Krediyi 1 Aya Çevirdim Fakat Kredi Kontrolü Yaptığımda 230 Kredim Kaldığını Söylüyor. Çevirirken Bir Sorun Çıkmamıştı Acaba Böyle Göstermesi Normalmi Bitince Bir Sorun Çıkarmı.

AYrıca botla girdignde olduysa saten sen ıd pw yazma yeri bos olcak ama auto traing basılacak durumda olması lazım

arkadaşlar game usere oyun nicki mi yoksa oyuna girerken kullanılan ıd pw mi yazcagız

adminler bi genel konu acabilir misiniz resimler siliniyor sorulara cevap gelmiyor ic bisey anlamadim bi yerde ata yapinca kullanilmiyor.

Yukarı Alt