Aşağıdaki resimleri takip ederek 240 Kredilik isro botu 1 aylık isrobota cevirebilirsiniz.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Not: Arkadaşlar resimlerde 280 kredi yazıyor ama artık 240 krediyle 1aylık bot oluyormuş. O yüzden başlığı ve yazıları değiştirmemi istediler.

Saygılarımızla
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sağolasın güzel olmuşta 30 gün kullanmak isteyen kişilr zaten SM alıyorlardı, isro buna pek uygun değil bence.

yinede sağol.

pessimistt demiş ki:
ben 240 kredi ye yaptım aylık cokta memnunum sürekli kredi kontrol etme derdi yok :lol:
aslında kredili kullanmak daha iyi oluyor mesela netin kesildi pcn bozuldu yaptırmadınız filan ee nolcak zaten 30 gun 24saat bota koysan 720 saat oluyor gunde ortalama gunde 15saat koyacagına göre 450 kredi oluyor aylık bot daha iyi ya:D

ya arkadaşım ben de 2 tane bot card ıd ve pw var şimdi bunları mı yazcam oraya nasıl yapcam bi yardımcı olurmusun orda bi tane var :S

Sniker demiş ki:
ya arkadaşım ben de 2 tane bot card ıd ve pw var şimdi bunları mı yazcam oraya nasıl yapcam bi yardımcı olurmusun orda bi tane var :S
kacar kredilik 280kredilikse anca yaparsn ben birleştirmeyi bilmiom istersen 2botuda geri ver sana 280kredilik bot versin öyle yap aylık

A.T.P demiş ki:
_Death_ demiş ki:
sabit dileğiyle
http://www.extraloob.com yazısını yazamaamıstm 2 3 kişiye özel mesaj attm onlarda yardmcı olmadı sonunda photoshop u yükledim ve yazdm
bana pm atmadın.Daha doğrusu atmışsın ama ben okumadan sildiğin için ne yazdığını göremedim.
tmm kardeşim no problem ben yaptm kendim hem öğrenmiş oldum yaptktan sonra sildim mesajı

_Death_ demiş ki:
A.T.P demiş ki:
_Death_ demiş ki:
sabit dileğiyle
http://www.extraloob.com yazısını yazamaamıstm 2 3 kişiye özel mesaj attm onlarda yardmcı olmadı sonunda photoshop u yükledim ve yazdm
bana pm atmadın.Daha doğrusu atmışsın ama ben okumadan sildiğin için ne yazdığını göremedim.
tmm kardeşim no problem ben yaptm kendim hem öğrenmiş oldum yaptktan sonra sildim mesajı
Banada atmşsın.. Bende okumadan sildim.. :?

Neyse güzel bir paylaşım, sabitliyorum.

Arkadaşlar Artık 240 kredi ile Aylık oluyor.
Bir bot kart : 120 kredi
2x120=240
Yani 2 bot kartı ile Aylık oluyor.
Eskiden 3 kart id ileydi Kimse aylık yapmıyordu ama şimdi büyük ilgi var ( bende dahil )

Buda Orijinal Açıklama

For celebrating the 3-year-anniversary of SRO operation and the integrity and significant success of BotsMall global delivery, from 12:00 pm (Beijing Time), April, 28th, on, each iSRO bot card will have 120 points, and for 30-day-playing, ONLY 240 points are required, which means iSRO bot customers can bot 24/7 for 30 days by charging your bot account with ONLY 2 bot cards. The due date of this activity will be will be notified separately. Thank you

Tarihlere fazla takılmayın.Hala 240 kredi ile Aylık oluyor. Chargede 280 yazdıgınada Bakmayın

Başlık edit please.

Yukarı Alt