ilk defa ibottan soyulma olayı duydum tebrikler nasıl becerdin ibottan soyulmayı?

+Dejavu+

Bilgiliyim
AAnGeLL demiş ki:
ilk defa ibottan soyulma olayı duydum tebrikler nasıl becerdin ibottan soyulmayı?
Bilsem konuyu açmazdım herhalde ne bileyim nasıl soyuldu ama tek bildiğim ibottan girdim ve dc yiyip girdiğimde char soyuktu kimsede bilmiyordu şifremi pc de Kaspersky Tam sürüm 2011 kurulu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum belli ki bir arkadaşın patlatmış hesabını bu kadar basit hatta adam suçu başkasına atmak için şu şöhret sahtekarın nick'inde char açmış yanına ^^

bencede arkadas işidir bende extraloobdan mbot aldm 1 hafta clientles stall kullandm novalar +7 ler ama hiç bişi olmadı belki benim sansımdır bilemem ama genede geçmis olsun

+Dejavu+

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
kuzum belli ki bir arkadaşın patlatmış hesabını bu kadar basit hatta adam suçu başkasına atmak için şu şöhret sahtekarın nick'inde char açmış yanına ^^
Herkez öyle diyor dün odinde bi adamın charı soyuldu ibot clientless ile stal açtığı için bide ben deneyim soyulacakmı dedim sabaha bakarsınki çarda 1.3 bil + set gitmiş karşımdaki odin fk diye bi kazma stal açmış oonda itemler odinin meşhur hackerlerinden herif zaten ne arkadaşından bahsediyonki alman Odin_FK ama möhüm değil bi tek giden paraya acıyom onla silk alacaktım daral:

Tüm serverlerde var öyle hackerler gaiada gördüm mesela bi kaç hafta oldu Gaia_HR diye sonra troyda gördüm Troy_HR diye çok var anlayamıyorum valla bulursam tebrik edecem summer7:
Ve bunların ibotun olduğunu duydum bi kaç yerde ama bilemiycem netimin kopması ardından sabah kalkıp çara girmem ve boş bulmam arkadaşlarımın 100 yıl çalışsa beceremeyeceği iş çünkü 4 real arkadaşım aynı serverde hepsininde işi gücü evlilikleri var benim gibi oyuna kafa takmıyoruz mutlak ve mutlak ibotun işiydi

Öncelikle PC'de mevcut adam akıllı firewall varmı ?
adam akıllı anti-virüs programın varmı?
crackli vs değil...
Bunlar yoksa zaten baştan gittin.
Böyle soygunlar genelde site üzerinden yada başka bir yol ile (flash bellek,CD,DVD) PC'ne bulaşan Online game Virüsüdür...Bu virüsü az çok bilirsin belkide bilmiyorsan google amca söyler sana zaten...
Gelelim iBOT soydu lafına.İbot ücretsiz bir bot olmasına rağmen aynı zamanda beta bir bottur.Yani eksiklerini tamamladıktan sonra paralı hale dönecektir.ibotun seni soyması için bana 1 geçerli neden söyle :) Eğer ibot harbiden soysaydı ve ibot'da şifreleri bir şekilde 3'cül şahıslar tarafından ulaşıldığı tesbit edilseydi ilk olarak bu extraloob sonra diğer sitelerde bunun yayınlanmasını dağıtımını kaldırırlar...Örnek sbot un çıktığı ilk zamanlarda çokça söyleyen oldu SBOT beni soydu diye :lol: Fazla uzattım kısa özet geçecem; :oldie:
-Bu devirde babana bile güvenmicen ...
-adam akıllı crackli olmayan anti-virüs ve firewall kuracan
-hard core sitelere çok girmicen xD
ps:senin pc ne şuanda teamviev le baksam kesin 1 tane online game virüsü çıkarırım.Eğer arkadaşlarım yapmaz diyosan...

+Dejavu+

Bilgiliyim
ToucHMyBody demiş ki:
Öncelikle PC'de mevcut adam akıllı firewall varmı ?
adam akıllı anti-virüs programın varmı?
crackli vs değil...
Bunlar yoksa zaten baştan gittin.
Böyle soygunlar genelde site üzerinden yada başka bir yol ile (flash bellek,CD,DVD) PC'ne bulaşan Online game Virüsüdür...Bu virüsü az çok bilirsin belkide bilmiyorsan google amca söyler sana zaten...
Gelelim iBOT soydu lafına.İbot ücretsiz bir bot olmasına rağmen aynı zamanda beta bir bottur.Yani eksiklerini tamamladıktan sonra paralı hale dönecektir.ibotun seni soyması için bana 1 geçerli neden söyle :) Eğer ibot harbiden soysaydı ve ibot'da şifreleri bir şekilde 3'cül şahıslar tarafından ulaşıldığı tesbit edilseydi ilk olarak bu extraloob sonra diğer sitelerde bunun yayınlanmasını dağıtımını kaldırırlar...Örnek sbot un çıktığı ilk zamanlarda çokça söyleyen oldu SBOT beni soydu diye :lol: Fazla uzattım kısa özet geçecem; :oldie:
-Bu devirde babana bile güvenmicen ...
-adam akıllı crackli olmayan anti-virüs ve firewall kuracan
-hard core sitelere çok girmicen xD
ps:senin pc ne şuanda teamviev le baksam kesin 1 tane online game virüsü çıkarırım.Eğer arkadaşlarım yapmaz diyosan...
Kaspersky 2011 Lisanslı TL ile satın aldım kurdum.
+ hard core sitelere işim olmaz liseli değilim

bende stala elixri filan koymuştum ibot da satıldı görüktü ama item görüküyordu durdugu yerde duruyordu yani parada gelmedi chara restart attım girdimiğimde o itemler yoktu

+Dejavu+

Bilgiliyim
DarkCreature demiş ki:
bende stala elixri filan koymuştum ibot da satıldı görüktü ama item görüküyordu durdugu yerde duruyordu yani parada gelmedi chara restart attım girdimiğimde o itemler yoktu
bende iki adet item satıldı sonrasında net koptu bende uyudum sabah gireyim dedim bomboş :S

Şimdi Sorun sadece stall modunda mı acaba belki stall modunun bir açığını tespit etmiştir birisi ve bu açık üzerinden hack yapıyordur.

şaşırdım doğrusu bir kez denemiştim stall modunu fakat uğraşmadım stall ları normal şeklde kuruyorum AntiVirüs programı olarak Güvenli bir siteden edindiğim ESET SMART SECURITY Kullanıyorum ve Güncel.

Biraz da şans işi belkide ne diyeyim geçmiş olsun bana da mantıklı gelmiyor ibot un char soyması muhakkak aklıma gelen tek sey bu stall modunda bi açık olabilir

NiGHTMaRe

Aileden
ShuqaR demiş ki:
extraloob demiş ki:
Herkez öyle diyor dün odinde bi adamın charı soyuldu ibot clientless ile stal açtığı için bide ben deneyim soyulacakmı dedim sabaha bakarsınki çarda 1.3 bil + set gitmiş karşımdaki odin fk diye bi kazma stal açmış oonda itemler odinin meşhur hackerlerinden herif zaten ne arkadaşından bahsediyonki alman Odin_FK ama möhüm değil bi tek giden paraya acıyom onla silk alacaktım daral:
Kusura bakma ama öyle birşey yapmışsın ki tek kelimeyle aptallık derim.Adamın charı soyulmuş neyse.Sende soyulmaya o kadar meraklımısın denemek için 1.3bil goldlu + full nova itemli charı ibot clientless'le giriyorsun.Bence iBotta bir sorun yok bende çok kullandım.96 lvl char kastım bu botla hiç birşey olmadı.Bunu deneyeceğini birine söylemişsen o da bunu fırsat bilip charını soymuştur.Sonuçta onun üstüne kalmayacak :wink1:

simdi ibot soymamıştır diyen ark.ım iyi dinle ben ve ark. botta idik o maske düşürüp satardı hatta hercules de bunu başlatan ilklerden di bende aynı şekil bot kullandım ama hiç stalla bırakmadım.bende +7 legend var dı onun üstünde ise phonex kus bi kaç parça nova ve 1 b ye yakın para simdi soru ibot soyar mı soymaz mıdan ziyade su aynı bot programında iken ark. id sifreyi kimse bilmiyo iken benim itemlerim ondan daha iyi iken neden benim char soyulmadı da onun ki soyuldu bu tamamen hacker işi ibot bi durumdur

Yukarı Alt