Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
:idea: :idea: ~~~ 23 Tane D.Mod Alınacaktır Bilginize ~~~ :idea: :idea:

Sitemizdeki bölümlerde D.Mod'ların olmadığı bölümlere 23 tane D.Mod alımı yapılacaktır bu süreçte başvurularınızı yukarıda ki banner ile yaparsanız seviniriz.

Lütfen bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız olarak acele etmeden doldurunuz imla kurallarına dikkat ediniz ve buna göre özenle doldurup yollayınız
:?:

Sizlerle bizlerle birlikte çalışmak kendinizi SRO'nun büyülü dünyasına yön veren olarak düşünüyorsanız bizim aramızda neden yer almayasanızki.

Sıkça Sorulan Sorular ;

Başvurumu Nereden Ve Nasıl Yapabilirim ?

Başvurunuzu http://www.extraloob.com/forums/mod_basvuru.html Linkinden Yada Hemen Üstteki Moderatör Alımları Başlamıştır Resminden Yapabilirsiniz .

Başvurumu Yaptım Ama Olumlu Yada Olumsuz Bir Cevap Alamadım ?

Moderatör Başvurunuza Olumlu Cevap Deneme Moderatör Seçildiğiniz Takdirde Gelecektir Eğer Herhangi Bir Red Cevabı Gelmediyse Moderatör Başvurunuz Hala Karar Aşamasındadır.

Başvurumdaki Bilgiler Neden İstenmekte , Ev Telefonumu Veya Her Hangi Birini Eksik Yazsam Ne Olur ?

Başvurunuzdaki Bilgiler Sizi Daha İyi Tanıamız İçin , Verdiğiniz Bilgilerin Ne Kadar Doğru Olduğunu Bulabilmemiz İçin , Eğer Kötü Niyetliyseniz Hakkınızda Dava Açabilmemiz İçin Gerekli Olan Bilgilerdir.

Her Hangi Bir Bilginizi Boş Bırakırsanız Eksik Veya Doğru Olmayan Bir Bilgi Gösterirseniz Moderatör Başvurunuz İşleme Alınmadan Silinir . Bu Hususa Dikkat Etmeniz Şiddetle Önerilir Çünkü Bir Sürü Moderatör Başvurusunda Tc Kimlik No Veya Telefon Numarası Eksik . Eğer Bir Telefon'a Sahip Değilseniz Lütfen Kendinize Bir Telefon Alıp Başvurunuzu Öyle Yapınız .

Deneme Moderatör Olabilmem İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmam Gerekiyor , Değerlendirirken Baktığınız Kriterler Nelerdir ?

Seçtiğiniz Bölümün Hakkında Bilgi Sahibi Olmanız , Forumca Tanınmış Biri Olmanız , Saygılı Bir Kişi Olmanız Gerekmektedir . Bunun Dışında Yönetimden Onay Almanızda Gerekiyor . Eğer Tanıdğınz Bir Global Moderatör Arkadaşınız Varsa Size Kefil Olabilir Ve Sizin Başvurunuzu Değerlendirmeye Sunmadan Sizi Moderatör Yaptırabilir .

Örnek Bir Mod Başvurusu Formu Gösterebilir Misiniz ?

Adınız Soyadınız : Abdulrahman Abasıyanık
Doğum Tarihiniz ( GG / AA / YYYY ) : 12/09/1000
Ev Telefon Numaranız: 05055213333
Cep Telefon Numaranız: 6555555
Tc. Kimlik No: 123123122
E-mail Adresiniz: mailto:[email protected]
Forumda kullandığınız hesaplar: Abdulizm
Hangi Bölümde Görev Almak İstersiniz: 2 Char Açma Ve Ücretsiz Botlar Bölümü
Daha önce görev aldığınız forumlar: http://www.falanca.net
Hergün düzenli olarak internete girermisiniz?

Evet Her Gün Düzenli Nete Girerim İnternete Her Gün 1 Saat Vakit Ayırırım .
Bu zamana kadar forumda yaptığınız paylaşımlar neler?

viewtopic.php?f=237&t=50198&hilit=

Sizce bir moderator'un görevi nedir?

Bence Bir Moderatör Görevi Falancadır Falanca Kişler Falanca ...

Tekrar Söylüyorum Eğer Herhangi Bir Bilgiyi Doldurmayacaksanız Hiç Yollamayın . Ev Telefonunuz Yoksa Kendinize Bir Ev Telefonu Alıp Başvurunuzu Yollayın .

Saygılarımla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme:

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Evet Yeni gelecek ark Hayırlı olsun + Basarılar
Avatar bir yerden tanıdık Clawless'ten falan mı acaba? :mrgreen:

Bu arada başvurularınızı bekliyoruz arkadaşlar. perde

Özür Dilerim Ben nerden başvuru yapacağım Banner Falan bana çok uzakta yani o yüzden anlayamadım Ben Katılmak istiyorum extraokk Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum İnş Seçilebilirm Kendime Güveniyorum!! extraokk

Morwena

Buralıyım
Sağ üst köşede ;
Mod & Haber editörü Alımları başlamıştırdan !

Evet Eksiksiz bir şekilde Doldurmuş Bulunmaktayım Saygılar Şimdiden Seçilecek arkadaşlarımı Tebrik ediyorum Kazanmayı Umuyorum extraokk İyi Akşamlar..

basvurdum..
yaş sıınr varmı onu merek ettim ama?
bnce olmamalı sonucta bişeyler yapabilr her yastaki insan Wink

sonucları ne zmn ogrenırız?? bide gorev almak istedimiz yere bir bolum eklemek için napıcaz?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt