1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

23 Nisan ...

1. Ufck

Ufck Nemesis exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    48

Envanter:

Merhaba arkadaşlar bugün nedense normal bigün gibi geldi , artık ulusal bayramlar`a tatil gözü ile bakar olduk gibime geliyor ve bugün kardeşimin okuluna gittim törenleri izlemek için fakat hiç bi zevk alamadım daha önce 23 Nisan törenlerini izlerken insan gülüyordu eğleniyordu ama şimdi sanki zorla yapılıyor gibi bi hissi var. git gide sanırsam milli değerlerimizi yitiriyoruz . bu konuda sizin görüşleriniz nedir ?

2. Advance

Advance   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    Paragraflarca yazıyı okumalarını bekliyorsun, tören dediğin bu Türkiyede...

3. K0mpedan

K0mpedan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18

Envanter:

Ben küçükken 23 nisan - 19 mayıs gibi günlerin çalışmalarına 2-3 ay önceden başlanırdı (şimdi bilmiyorum) Hem velilerde hem çocuklarda heyecan olurdu yüzler gülümserdi:=) Şimdi bakıyorum çocuklar "yok yazıyorlarmış gidelim ordan internet kafeye geçeriz" kafasındalar:(

4. Ben de

Ben de Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eskiden 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi gençliğe yönelik tüm ulusal bayramlar statlarda " sabahın köründe " yapılırdı ve tüm stat dolup taşardı. Stada gidemeyenler için "sabahın köründe" tv de canlı yayın yapılırdı. Gidemeyen herkes açardı televizyonunu izlerdi. Sabahın köründe yapılırdı diyorum çünkü sabah 9 da başlayacaksa tören 7'de gösteriye çıkacak çocuklar hazır edilirdi. Düşünün ki o zaman bile sabahın 5-6 'sında evinde kalkan, 2 saat gösteri için soğukta bekletilen çocuklar kadar daha mutlusu yoktu o zamanlar. Herkes mutluydu, çocuklar gülerdi, insanların içinde sevinç vardı. Ben öğrencilik yıllarımda bir kez dahi hatırlamam okulda ulusal bayram kutladığımızı.

Aslında neden bu hale geldiğimizi bende anlayabilmiş değilim. Ama şu bir gerçek ki ulusal değerlerimizi gerçekten yitirmekteyiz. Bu da çok üzücü bir durum. Göz göre göre kaybediyoruz. Bunları yazarken aklıma şu soruda gelmiyor değil; değerlerimizi yitirdiğimizi biz görebiliyorsak, halk görebiliyorsa, devleti yönetmeye çalışan insanların neden bu kadar gözü kör ?

Sadece aklıma gelen bir soruyu açıkça yazmak istedim, amacım herhangi bir şekilde tartışma başlatmak değil.

5. CaptainCoCo

CaptainCoCo Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
    +99 :thumbsup:

6. Mr. Mojo Risin'

Mr. Mojo Risin'   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0