Server
Flora
Takımı
Galatasaray
XER0 demiş ki:
- Resim Silinmiş.​

Selamlar.Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

İçime kapanık biriyimdir, toplu ortamlara fazla gelemem fakat yeri geldiğinde gülmeyi ve eğlenmeyi bilen bir insanım.

Nickinizin anlamını ,ne kadar zamandır kullandıgınızı ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?

Nickimin anlamı... Nickim hayatımın neyin yada nelerin üstüne oturduğunu simgeler.

KB24: Basketbol' u bildim bileli gözümde örnek aldığım tek bir oyuncu vardır. O da Kobe Bryant. Nickim, bu insanüstü kişinin lakabından gelir. Net aleminde yaklaşık 1 yıldır bu nicki kullanıyorum. Bundan önce nette adam gibi bir nickim olduğunu düşünmüyorum, zaten her şey bu 1 yıldın öncesinde; extraloob.com' ile başladı.

Forum Takımına Giriş Nedeniniz Nedir?

Bu ailenin bir parçası olabilme arzusu.

Extraloob Forumu sizin için ne ifade ediyor?

Artık burayı ikinci ailem olarak görüyorum, buradaki insanlarla beraber olmak benim için apayrı bir mutluluk.

Forumda en çok ilgilendiğiniz bölüm, konu hangisidir?

Forumda sürekli ilgilendiğim bir bölüm yok, aktif mesajları sürekli güncellerim, cevaplanmamış mesajlara göz atarım.

Foruma ilk geldiğinizde foruma bakış açınız ve yaklaşımınız nasıldı?

Forumdaki aile ortamı apayrı, bunu foruma girer girmez hissediyorsunuz. Bende bu ailenin bir parçası olabilirim demiştim ve ileriye yönelik çalışmalarım bu doğrultuda olmuştu.

Aşağıdaki kişileri kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?

extraloob: Net aleminde tanıdığım en baba, en cana yakın, en cool insan. Ondan çok şey öğrendim, öğreneceklerimde var. :muck: :kalp:

Black Rain: Namı değer CEO 8) Ailenin en başarılı olanlarından. Duygusal yönleriyle apayrı bir insan. Sitede sevdiğim, oturup konuştuğum insanlardandır. :muck:

WindTalker: Çok kızdırmayın döver :P Yeri gelir ciddiliğini ortaya koyar, yeri gelir eğlenmesini ve espri yapmasını bilir. Sana da kocaman bir muah, bro :muck:

Streetwise: Forumda yeni olduğum dönemlerde bana çok yardımcı olmuş bir isim. :kalp:

Wax Whine: Kendisi canımdır, sitede en sevdiğim isimlerin başında gelir. Gerek sohbetiyle gerek muhabbetiyle gerekse espri anlayışıyla süper insan ^^. Bir çok alanda onunla uyuşuyoruz. Müzik, basketbol, girls vs. ^^
Sonuç itibariyle severim wW' yi :muck: :kalp:

hmzsnmz: Canayakın, esprili tavırlarıyla sevgimi kazanan, kolay kolay bulunmayan çoooook değerli bir dostum, canımdır. Üniv.' li artık. :muck: :kalp:

Boş zamanlarınızda vakit geçirmek için neler yaparsınız ?

Pek boş zamanım olmaz benim :P Müzik ve basketbol için boş zaman ayırmam onlar zaten benim hayatımın birer parçasıdır. Canım sıkılır pc başında arada gider TV izlerim o kadar. ^^

Ne Tür Müzik Dinlersiniz?

Ben her tür müziği dinlerim; Rock, arabesk, classic, rap, pop, TSM, THM aklınıza ne gelirse. İnsan müzikle uğraşınca mecbur dinlemesi gerekiyor birazda :P

Hayatınızda Olmazsa Olmaz! diyebileceğiniz şeyler nelerdir ?

Müzik, Basketbol, Hatunlar.

Sizi en çok kızdıran şey nedir ?

Beni pek kızdıran birşey olmaz hayat felsefemi buna göre çiziyorum fakat Cehaletten pek haz etmem. İnsana bir beyin verilmiş bunun kullanılması ve geliştirilmesi lazım.

Herhangi bir evcil hayvanınız var mı ?

Küçükken bir kanaryam vardı. Çok severdim bir gece öldü onu topraga gömerken çok üzülmüştüm. ^^
Şu an evde bir evcil hayvan beslemiyorum ama kedileri çok severim.

Hangi takımı tutuyorsunuz ?

Los Angeles LAKERS 8)

Teknoloji ile aranız nasıl ?

Teknoloji herşeydir. İleriki yıllarda hayatımızla şuankinden daha fazla ilişkili olacaktır. Teknolojiyi takip ederim. Evimde yeni teknolojinin ürünlerini bulundurmayı severim.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi ve ya Film serisi var mı ?

Türk dizilerden artık gına geldi, "CHUCK" ' ı elimden geldiğince takip ederim.

Herhangi bir film karakterinin yaşamını sürmek isteseydiniz , bu kim olurdu ?

Bence insan, her zaman kendi hayatına yön vermeli ve kendi olmalıdır. Herhangi bir film karakterinin yaşamını sürmek istemezdim zaten filmlerle de aram yoktur ^^

Hayatınızda dönüm noktası olarak tanımlayabileceğiniz bir olay var mı ?

08.03.2008

Kendinizi tek bir kelime ile tanımlamak gerekirse...

Kararlı.

Hayatınızda keşke yapmasaydım! dediğiniz bir olay var mı ?

İnsanın elinde olmasada hayatı keşkelerle doludur. Liste halinde yazsam sayfaları bulur.

Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

İnternet: Hayatımda önemli rol oynayan faktör.
http://www.extraloob.com: Net aleminin en baba sitesi.
Silkroad : Gaymax'ın yapımcısı olduğu bir oyun, nefret ediyorum artık.
Aşk : İnsana herşeyi yaptırabilen olgu.
Ölüm : Kaçınılmaz son.

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Röportaj etkinliğinin en başından beri destekçisi oldum, bir ara, ara verilsede tekrar bu etkinliğin faaliyette olmasından çok memnunum. İnşallah hep böyle devam eder, paparazzi ekibine de başarılar diliyorum.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz bir söz , vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?

Internet üzerinde kesinlikle böyle bir sıcak aile ortamıyla karşılaşmayacağınıza eminim. Keyfini çıkartın buranın^^

Saygılarımla,
KB24

canım yaa KB24 seni böylesine detaylı tanımak çok hoş oldu gerçekten çok cici bir röportaj olmuş orada bir tarih yazmışsın onun anlamı nedir kuzum neyin miladı o merak ettim de :D

ellerinize sağlık yayında ve yapımda emeği geçen herkesi gözlerinden öpüyorum :muck: :beer: :kalp:

Son düzenleme:

Kup

olduser
KB24 demiş ki:
Küçükken bir kanaryam vardı. Çok severdim bir gece öldü onu topraga gömerken çok üzülmüştüm. ^^
Benim civcivim vardı balkondan düşmüştü kedi yemişti, 3 gün ağlamıştım, sonra yenisini almışlardı ^^

Ps:Güzel bir röportaj.

Başkanım da yakalanmış paparazziye :P Röportaj çok cici olmuş.Tebrikler ^^

Tebrikler

Hacım sende paparazzi değilmisin :lol: teşşekkür etsene yorumları için

Yorumlarınız için teşekkürler

_k0ps3k_ demiş ki:
Tebrikler

Hacım sende paparazzi değilmisin :lol: teşşekkür etsene yorumları için

Ben sahte paparazziyim ^^ Gene de edeyim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
bu arada yorumum:
bütün sorular diğer röportajlardan "Copy Paste"
Cevaplarla ilgili bi sorun yok ama böyle düzensiz sorumsuz paparazzilik olmaz!
Aynen R,portajlarin Hemen Hemen Heps'n'n Sorusu Ayni Yahu Cevaplarda Farkli olmasa Gina Getirir, Allahtan Cevaplarla Ortalik Guzellesiyor..

:arrow: KB24 Bence Istekli Yoneticilerin Basinda Isinide Ozenle Yapiyor Burdaki Cevaplariyla Daha Da Yakindan Tanimis Oldum Kendisini Herkes Gibi, Artik Ona Gore Hareket Ederiz Yaninda :D

Okuması çok hoş oluyo cidden :D ama makas sorular istiyoruz :D sıkıştırın :D
soruyu sorun mesela cevap vermdiyse cevap veremdi yazın ahehehehe :D cidden çok zevkli bi bölüm yaa okuması çok hoş :D başarılar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lev Trocki demiş ki:
Okuması çok hoş oluyo cidden :D ama makas sorular istiyoruz :D sıkıştırın :D
soruyu sorun mesela cevap vermdiyse cevap veremdi yazın ahehehehe :D cidden çok zevkli bi bölüm yaa okuması çok hoş :D başarılar.

yönetim bitsin listenin başındasın fişledim seni direk ifadeni alacaklar :twisted: :mrgreen: :muck:

Brooklyn

Buralıyım
Paparazilerin birbirinden haberi yok . Ama konu uzatılmasın denmiş hepinizi öpüyorum gözlerinizden :muck: :D
Gene süper bir röpörtaj olmuş . KB24'ün cool cevapları 8) :D

Sorularda Cevaplarda Mükemmel Olmuş Elinize Sağlık :muck:
Ps:Biraz Klasik Oldu Her Röportajda Böyle Bi Cevap Var Zaten

Yukarı Alt