22 milyon Eurocuk mu?
Jose Maria del Nido, genç futbolcuları Jesus Navas için Manchester United ve Real Madrid gibi kulüplerin 22 milyon Euro teklif ettikleri yönündeki iddialar üzerine, "Navas için 22 milyon Euro teklif etmek saygısızlıktır" dedi.

Sevilla kulübü başkanı, İspanyol basınına açıklamasında, "22 milyon Euro için dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir kulüp başkanını kabul edeceğimi mi zannediyorlar? Kabul bile etmem. Bence böyle bir öneri bana, kulübe, futbolcuya saygısızlıktır. Futbolcuyu açık artırmaya çıkarmak istemiyorum, ama böyle bir öneri için bana telefon etseler, telefonu yanımda olan birisine veririm" diye konuştu.
Del Nido, Navas'ın sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili görüşmelerin ise futbolcunun menajeri aracılığıyla yürütüldüğü kaydetti.
İspanya Milli Takımı'nın da formasını giyen, orta sahanın sağında görev yapan 24 yaşındaki Navas için başta Manchester United ve Real Madrid olmak üzere birçok büyük kulüpten teklif geldiği, spor gazetelerinde iddia ediliyor.
Bu arada, Sevilla'nın diğer bir futbolcusu Luis Fabiano'nun İtalya'nın Milan kulübüne gideceği yönündeki haberler de başkan Del Nido tarafından yalanlandı.​

Yukarı Alt