22/06/2011 Konuğu SirGLooMy

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Merhabalar ismim Hasan. 21 Yaşındayım.Bilişim Teknolojileri mezunuyum.Şuan barmen olarak hayatıma devam ediyorum.

Silkroad Online'a nasıl başladınız?
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım.Yaklaşık 7 yıldır oynuyorum.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Anlamı Bay Hüzünlü. Sir kelimesi her zaman hoşuma gitmiştir.Gloomy'ı anlam o dönemler beni yansıttığı için seçmiştim.

Siteyle nasıl tanıştınız?
O dönemler bir çok arkadaşım extraloob ile yakından ilgileniyordu.Tabi bunda T-botun etkisi büyük o zamanlar updateler sonrası girip güncellemeleri kontrol ediyorduk.

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?
Hayatımda fazla bir değişiklik olacağını düşünmüyorum.Kendi mekanı açıp barmen olarak hayatıma devam etmek istiyorum.Kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum.

Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nelerdi ?
Sıcak bir ortam vardı.Bu bana her zaman çekici gelmiştir.Benim bu sitede ki uzun soluklu meceram bu yüzden başladı.

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?
Muzik-Arkadaşlarım-Ailem-Barım

Kız arkadaşınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir ?
Kız arkadaşımında olması gereken en önemli özellik dürüst olması.Her erkek güzel ve alımlı olması ister lakin herşeyden önce insan olması gerekir.

http://www.extraloob.com Forumu sizin için ne ifade ediyor ?
Extraloob sitesine ilk üye olduğum zaman yaşım 15 yada 16 olması lazım.Ergenlik dönemleri kişilik oturmamış.Extraloob sayesinde bir çok yönden kendimi geliştirdim.Extraloob benim için bir abi bir kardeş.

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
Boş zamanım yok denecek kadar azdır.Fırsat bulduğum zamanlarda spor yapmayı tercih ediyorum.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
Şu Sıralar takip edebildiğim dizi yok.
Film izlemeyi çok seven bir insanım iyi yada kötü her film farklı mesajlar taşır elimden geldiğince güncel filmleri takip ederim..
Ama en cok sevdiğim seri herzaman Star Trek olmuştur.

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
CHE GUEVARA.

En büyük hayaliniz nedir ?
En büyük hayalim dünyayı karış karış gezmek.

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Her etkinlik güzeldir.Güzel vakit geçirdiğimi düşünüyorum.Umarım sizde güzel vakit geçirmişsinizdir.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Hayat cok kısa bir maraton.Zamanın değerini bilin.Her anın tadını cıkarın.
SirGloomy Saygılar...

Saygılarımızla..

Kısa ve öz bir röportaj olmuş emeği geçenlerin yüreğine sağlık.

ps: Hangi barda çalışıyorsun pm me :P

güzel okurken sıkılmadım hiç.

ps: röportajcı arkadaşlara bir önerim olacak, forumdan en az 5 kişi onun için ne ifade ettiğini de sorarsak daha kapsamlı bir röportaj yapmış olursunuz...

volkanka demiş ki:
güzel okurken sıkılmadım hiç.

ps: röportajcı arkadaşlara bir önerim olacak, forumdan en az 5 kişi onun için ne ifade ettiğini de sorarsak daha kapsamlı bir röportaj yapmış olursunuz...
tamam hacım bunu dikkate alırım bidahaki röportajıma :beer:

Ps: gecenin 4ünde nerden bulucaktık 5 kişiyi yahu :lol:

Yukarı Alt