22/01/2011 Konuğu Addicted

-Merhabalar, Addicted Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?

Ben Emre Ural 18 yaşındayım istanbulda oturuyorum. Geçen sene okulu bıraktım açıktan devam ediyorum aynı zamanda çalışıyorum.

-Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi bize açıklar mısınız ?

Nickimin anlamı bağımlı demek, ama bildiğimiz bağımlılık değil bu. Aslı aşk bağımlısı demek. Addicted to love.
Serge Devantın çok sevdiğim bir şarkısı. Dinlerken bir an dedimki işte tam bana göre bir nick :)

-Sitemizle Ne zaman tanıştınız ?

Sitemizle 2007 yılının ortalarında tanıştım. O zamanlar inanılmaz bir sbot çılgınlığı vardı yeni çıkmıştı ve herkez
deli gibi satın alıyordu. Nasıl alırım nasıl alırım diye araştırırken karşıma extraloob çıktı. O yüzden burdan sbot'a
ayrıca teşekkürlerimi yolluyorum. :)

-Sizi extraloob'a çeken nedir ?

Zekâ ve kültür ortalamasının oldukça yüksek olması beni inanılmaz bağladı extraloob'a.

-Forum yönetimine giriş sebepleriniz nelerdir ?

Zamanımın çoğunu geçirdiğim bir yerde yönetime girerek daha faydalı olabileceğimi düşündüm.

-Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan farklı kılan sebepler nelerdir ?

Ohoo... saymakla bitmeyecek yüzlerce sebep var. Ama bence en önemlisi yukardada yazdığım gibi zekâ ve kültür farkı,

-Sitemizden kendinize en az 5 en fazla 8 kişi olmak üzere kendinizce seçip yorumlar mısınız ?

-extraloob: O bir playboy ve benim idolüm :) Aynı zamanda çok iyi bir yönetici. Tam bir BOSS :P
-Guathema: Tek kelime ile bir kardeş. İki yıla kadar aynı evi paylaşacağız inşallah. İğrenç espirilerini saymazsak çok seviyorum onu :)
-Jansett: Her insanın sahip olması gereken bir dost. Derdini ve sevincini paylaşabileceğin gerçek dost.
-DarkZone: Abilerin abisi. Hemşerim , dünyanın eeenn eenn kafa adamı. İstanbul'a gelsinde bir eğlenmeye gidelim :)
-Ayrıca Adtih,Advance,Extrowe,Metover,Avasin,Lenneth hepinizi çok çok çok seviyorum :)

-Sitede bulunduğunuz süre içerisinde öğrendiğiniz en önemli şey nedir?

extraloob'un sadece bir silkroad online forumu olmadığını :)

-Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?

Boş zamanlarımda genelde extraaloob'a girerim yada dışardayımdır.

-Haftalık/aylık takip ettiğiniz bir dizi varmı ?

Özellikle takip ettiğim bir dizi yok. Akşam televizyonu açarım ne hoşuma giderse onu izlerim.

-Hayatınızda dönüm noktası olarak gördüğünüz bir olay oldu mu?

Okulu bırakmam sanırım.

-Çocukken yaptığınız ve geriye dönüp baktığınızda hoşunuza giden bir anınız varsa anlatır mısınız?

Çocukken eniştemi silahını oyuncak silah zannedip odasından almıştım ve kuzenime doğru tutup bak ne buldum gel oynayalım demiştim. Az kalsın sıkıyordum kafasına :) Pek hoşma giden bir anım değil ama ilk aklıma bu geldi.

-Hobileriniz, varsa fobileriniz nelerdir?

En büyük hobim içki içmek. Fobim ise yalnızlık.

-Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

Eğlenceyi, gece hayatını ve kızları çok seven bir insanım :)

-Çaldığınız veya çalmayı çok istediğiniz bir müzik aleti var mı?

Bateri çalmışlığım vardır az da olsa en çok çalmak istediğimde bateridir. Profesyonel olarak çalmak isterim.

-Yaşam tarzınızdan biraz bahseder misiniz?

Yaşam tarzımı diğer sorularda az çok anlamışsınızdır sanırım. Anı yaşamayı severim.

-Bir kadında olmasını istediğiniz bir kaç tane özellik yazar mısınız ?

Bir kadın ilk önce ağır başlı olucak, herkezle konuşmayacak, fazla üstüne düşmeyecek sıkmayacak, Ve tabiki güzel ve sexy olucak.

-Sizi en çok ne kızdırır ?

Sanırım bi arkadaşımın geliyorum deyipde gelmemesi.

-Teknolojiyi takip eder misiniz?

Herkezin takip ettiği kadar.

-Hangi tür müzik dinlersiniz?

Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinlerim. Ama genelde remix tarzı müzikler ağırlıkta.

-Beslediğiniz bir hayvan var mı?

1.5 ay kadar önce evde beslediğim köpeyim öldu. 1-2 gün içinde yeni bir köpek alacağım.

-Bir şeyi çok istiyorsunuz ve onun için çabalıyorsunuz ama bir türlü istediğiniz şeyi elde edemiyorsununuz.Ondan hemen vazgeçer misiniz?

Elde edemeyeceğimden %100 emin olana kadar uğraşırım. %100 emin olursam yine vazgeçmem hep aklımın bi köşesinde olur, uygun zamanı kollarım

-Silkroad Online'a nasıl ve neden başladınız ?

Bir arkadaşım yeni bir oyun çıkmış develerle kervan yapıyorsun falan dedi çok merak ettim ertesi gün internet cafeye gittik beraber ve başladım :)

-Silkroad Online ile ilgili bizimle paylaşmak istediğiniz bir anınız varmı ?

En unutamadığım anımı anlatıyim size level cap 90 ve 85 level bir xbow charım var. 85+7 Basmaya çalışıyoruz arkadaşla beraber
ilk önce küçük bir uğraştan sonra +5 yaptık daha sonra gözlerimizi falan kapadık +6 denedik oda oldu. +7 deneyeceğiz ama
nasıl bir heycan var. O zaman oynayan arkadaşlar +7 basmanın ne kadar zor olduğunu bilirler. neyse gözlerimizi falan kapattık
bastık silaha hiç bakmadan elime taktım ve sarı bi şekilde parlıyordu :) Sevinçten ne yaptığımızı şaşırmıştık çok güzel bir
anıydı.

-Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Röpörtaj etkinliği sitemizi canlandıracak okuyanlara keyif vericek kaliteli bir çalışma. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.

-Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

Siz siz olun hiç bi zaman kişiliğinizi kaybetmeyin. Her zaman kendiniz olun. Herkeze iyi eğlenceler.

Heh şöyle yaz kısacık cevaplar, o ne öyle 1 paragraflık cevaplar oluyordu hep :P 5 dakikada okudum bitti :P İki tarafında ellerine sağlık eğlenceli bir roportaj^^

NightStalker demiş ki:
Heh şöyle yaz kısacık cevaplar, o ne öyle 1 paragraflık cevaplar oluyordu hep :P 5 dakikada okudum bitti :P İki tarafında ellerine sağlık eğlenceli bir roportaj^^
aynen bende diğerlerini okurken sıkıldığım için kısa ve öz yazmaya dikkat ettim.
Ps:Teşekkür ederim :muck:

Silverdollar demiş ki:
sbot 2008 de cikmisti 2007de degil :)
Doğru diyosun yav şimdi baktımda bende sbot satın almak için yazdığım mesajlara 2008 tarihli daral: Siteyi nası buldum ben o zaman :lol:

Takımı
Besiktas
Ooohh süper olmuş hacım ya, zevkle okudum. Bende seni çok seviyorum hacım :kalp: :muck:

Adtih kim bro,benide tanıştır onunla. makara:
p.s:Harika olmuş. :kalp:
p.s2:Nicki benden çalıntı. :twisted:

Adamın kralııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı makara:

Kardeşim çok çok çok çok seviliyorsun :kalp: :kalp:
Şimdiden herşeyimizi paylaşmaya başladık 2 sene sonra evide paylaşacağız allahın izniyle :muck:

Çok süper röportaj olmuş ellerinize sağlık :buddha: :kalp:

Guathema demiş ki:
Adamın kralııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı makara:

Kardeşim çok çok çok çok seviliyorsun :kalp: :kalp:
Şimdiden herşeyimizi paylaşmaya başladık 2 sene sonra evide paylaşacağız allahın izniyle :muck:

Çok süper röportaj olmuş ellerinize sağlık :buddha: :kalp:
Kardesim benimmm :muck: :muck: :kalp: :kalp:

Yukarı Alt