Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2014 DÜNYA KUPASI [ BREZİLYA ]

Official Logo Animasyon :

Stadyumlar:

Görseller :

Flash Animasyon Tıkla Rotanı Çiz:
[flash=700,500]http://globoesporte.globo.com/FlashShow/0,,19821,00.swf[/flash]

Son düzenleme:

NiGHTMaRe

Aileden
O bu değilde.Brasil'in stadlarına bitiyorum bir stad iki tane camp nou kadar oluyor :buddha:

Takımı
Galatasaray
Güzel olacak güzel sambacılar olur iyi bir futbol şöleni yaşarız nese:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
benden size abi tavsiyesi bugün bir kumbara alın üzerine 2014 yazın ve elinize geçen her parayı onun içerisine atın 3 yıl sonra emin olun oraya gidiş gönüş uçak bileti + yol masrafları + konaklama + bilet parasını toplarsınız.

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
benden size abi tavsiyesi bugün bir kumbara alın üzerine 2014 yazın ve elinize geçen her parayı onun içerisine atın 3 yıl sonra emin olun oraya gidiş gönüş uçak bileti + yol masrafları + konaklama + bilet parasını toplarsınız.
Evet evet katılıyorum hep Brezilyaya gitmek istemişimdir hele o Rio De Janeiro daki Rio karnavalı yokmu arkadaşlarla kaldığımız evde 4 gün boyunca TV açık kalırdı o kanalda :P bambaşka birşey o karnaval artık bu vesileyle şubat 25 de biletleri hazır ederiz Mart ın 1 inde Rio De Janeiro ya akarız sabahlara kadar Sambaaaa paralarıyı biriktirirken aşırıya kaçarsam sonra 4 ay takılırız Brezil yada o 4 ay nasıl geçicek nerde kalırız bilmiyorum ama Temmuz ayındada Dünya kupasına hurraaaaa.. :twisted:

Ps: Paraları biriktirmeye başlıyim hatunla bana 12 bin TL yeter heralde. :santa:

bu yaz güney afrikada hollanda-urugay yarı final maçına gidebildim. o bile cok pahalıydı 720$ 1000€ 1.9tl gibi bişeydi. hele final 1.8€ xD
ama brezilyaya hep gitmek istedim. haberlerde finalin maracanada değil de corinthians'ın stadında olucanı duydum sanırım.
küçükken maracana da türkiye-brezilya maçında hat-trick yapmak isterdim. şimdi sadece türkiye bi dünya kupasına gidebilsin istiyorum =)
umarım Türkiye orda olur yoksa başka bi milli takımı tutucam xD

Yukarı Alt