Maç sonuçları ve Son durum ne olur ?

• Türkiye evindeki maçı kazanır.

Votes: 8 22,9%
  • Türkiye evindeki maçta berabere kalır.

Votes: 0 0,0%
  • Türkiye evindeki maçı kaybeder.

Votes: 15 42,9%
  • Hırvatistan evindeki maçı kazanır.

Votes: 9 25,7%
  • Hırvatistan evindeki maçta beraber kalır.

Votes: 7 20,0%
  • Hırvatistan evindeki maçı kaybeder.

Votes: 1 2,9%
  • Play-Off'dan Türkiye çıkar.

Votes: 11 31,4%
  • Play-Off'dan Hırvatistan çıkar.

Votes: 20 57,1%

• Total voters
    35
Maç için konuşmaya gerek yok. Herkes üstüne düşeni çok güzel yaptı. başında bir ayağı Hollanda da olan teknik direktör olursa futbolcularda ona ayak uydurur. İmam cemaat kuramı... Sahada meydana gelen yuhalamalar küfürleşmelere gelecek olursam; yazıklar olsun. Yani arena'ya sadece Galatasaray'lılar mı gidiyor çok merak ediyorum :( Milli takımı yuhalamak nedir arkadaş! ayıptır ya. bu kadar kendi kuyusunu kazan millet görmedim ben. terbiyesiz ahlaksız herifler. Milli maç ulan bu fanatizmin ne işi var burada :( Şike iddialarıyla futbolumuzun içine etmişlerdi.. sayelerinde taraftarlarmızın da içine edilmiş. ben bugün bunu anladım :(

Taraftara laf atana kadar volkanın yediği aptalca gollere bakın ben bile çıkarırdım ilk 2 golü.Ayrıca taraftar tepki koymakta haklı rezil ettiler tüm dünyaya bizi.Volkan ve emre efendinin ettiği küfürler ne.Ben olsam bir daha milli takım forması vermem o şerefsizlere.3-0 mağlup durumdalar tarhimizin en önemli maçlarından biri tepki koyunca küfür ediyolar bide utanmadan.

Akşam sahaya çıkacak 11 belli oldu.

sinan serkan ömer egemen köybaşı selçuk şahin selçuk inan hamit umut caner kazım 4-3-3

koca ligde orta saha bulamayıp selçuk şahini oynatıyorlar hala arkadaş ya.

hmzsnmz demiş ki:
Akşam sahaya çıkacak 11 belli oldu.

sinan serkan ömer egemen köybaşı selçuk şahin selçuk inan hamit umut caner kazım 4-3-3

koca ligde orta saha bulamayıp selçuk şahini oynatıyorlar hala arkadaş ya.
yine handikap yapacak adamlar. daral:

Yukarı Alt