Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz ?

• Adalet ve Kalkınma Partisi

Votes: 99 33,9%
  • Demokrat Parti

Votes: 1 0,3%
  • Eşitlik ve Demokrasi Partisi

• Cumhuriyet Halk Partisi

Votes: 113 38,7%
  • EMEK Partisi

• Millet Partisi

Votes: 0 0,0%
  • Liberal Demokrat Parti

• Saadet Partisi

Votes: 2 0,7%
  • Hak ve Eşitlik Partisi

Votes: 16 5,5%
  • Halkın Sesi Partisi

• Alternatif Parti

• Milliyetçi Hareket Partisi

Votes: 45 15,4%
  • Özgürlük ve Dayanışma Partisi

• Halkın Yükselişi Partisi

• Yurt Partisi

• Doğru Yol Partisi

• Türkiye Partisi

• Genç Parti

• Bağımsız Türkiye Partisi

• Hak ve Özgürlükler Partisi

• Türkiye Komünist Partisi

Votes: 5 1,7%
  • Milliyetçi Muhafazakar Parti

• Büyük Birlik Partisi

• Demokratik Sol Parti

• Total voters
    292
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Lrd

rank8
MiCSeoN demiş ki:
bence AKP den iyisi yok tayyip reyiz davosda dünyaya gider yaptı .baykal kılıçdaroğLu oLsaydı susup kaLırdı.bahçeLiyi saymıorum bile o adam cidden konuşmayı bilmio :D
yok kardeşim arkadaşlar unuttular imf nin köpeği olduklarını. at gözlüğü takmış insanlara birşey anlatamayız herkesin görüşü kendinedir herkese iyi forumlar .

Lrd uyarılmıştır.

Bundan sonra kimseyi uyarmayacağım. Siyaset yapmayın, hangi partiye oy verecekseniz verin ve altta xxx partisine oy verdim diyin. Bunu yapmak bu kadar mı zor?

Erdoğnın yaptığının gider değil kolpa olduğunu bilen biliyor inanma istersen tvde gördüğün her şeye :thumbsup:

Tony Montana demiş ki:
Lrd uyarılmıştır.

Bundan sonra kimseyi uyarmayacağım. Siyaset yapmayın, hangi partiye oy verecekseniz verin ve altta xxx partisine oy verdim diyin. Bunu yapmak bu kadar mı zor?
Vereceğim partiyi oylayamıyorum bile. BDP ye oy vereceğim ama , koymadığınız için başka bir partiye tıklamak durumunda kaldım şuan.

WildLive demiş ki:
Erdoğnın yaptığının gider değil kolpa olduğunu bilen biliyor inanma istersen tvde gördüğün her şeye :thumbsup:
Benim Bildiğim medyanın yandaşı chp erdoğan değil gözünü aç araştır biraz

TheRinG demiş ki:
WildLive demiş ki:
Benim Bildiğim medyanın yandaşı chp erdoğan değil gözünü aç araştır biraz
SENİN bildiğin medyanın yandaşı chp atvnin sahibi erdoğanın dünürü olduğunu biliyor musun?

Tony özür dilerim ama yazmak zorundayim uygun görürsen uyar ama bu mesaji silme

Bazıları Tayyip Tayyip diyor ama yurttaşlarım o adam cemaati ve onu yetiştiren amerika yüzünden ülkemiz bölünme safhasına gelmiştir. Bdp den farkı yoktur Tayyip onlara karsı çıkıyor ama oyun gereği . Demislerki Davos'ta konuştu orda kimiler dalga gecsede ben sadece Tayyipin o hareketini sevdim belki digerleri konusazdi ama olsun genede dine karışan cahil insanları kandıran ülke malllarini çalan ülke degerlerini satan insanları cahillikten kurtarmaya calismayip sadece büyük sehirlere önem veren bir başbakan bizi ileri değil geri götürür . Benim dileğim CHP de olmiyabilir onunda eksikleri var ama en azından ulkelerini seviyolar.

Suc onların insan haklarına katiyen karsı cikmislardir doğru ama ya biz ? Cahil geliştmemiş ülkeler dahi isyan etti evet onların durumu daha kötüydü ama olsun biz Türküz bizim ideallerimiz kimsede yoktur bu adamlara pabuç bırakamayız artık bizimde bas kaldırma zamanımız gelmiştir !

Kılıçdaroğlu ssk müdürüyken millet ilaçları alamıyordu,kuyruklarda bekliyorduk ve yarım yamalak ilaç alıyorduk ama noldu ssk ilaçları ve ssk telsizleri kandilde pkklıların mağaralarında çıktı nasıl görmezsiniz bunları..

takerisks demiş ki:
Kılıçdaroğlu ssk müdürüyken millet ilaçları alamıyordu,kuyruklarda bekliyorduk ve yarım yamalak ilaç alıyorduk ama noldu ssk ilaçları ve ssk telsizleri kandilde pkklıların mağaralarında çıktı nasıl görmezsiniz bunları..
Ben demedimki oyum CHP'ye ama onlar daha mantıklı ve ya

Tansu çillerin partisi vardı adı değişti doğru yol partisiydi oda olabilir ama benim oyum tkp ye hatta AKP ve bdp dısında hepsine

nukenobar demiş ki:
takerisks demiş ki:
Ben demedimki oyum CHP'ye ama onlar daha mantıklı ve ya

Tansu çillerin partisi vardı adı değişti doğru yol partisiydi oda olabilir ama benim oyum tkp ye hatta AKP ve bdp dısında hepsine

Bu İşler ManTikla Olaçak Şeyler DEĞİL™

Beyninize tv programlariyla bilgisayar oyunlarıyla baskıyla siz farketmeden öyle bir girmislerki gercekten çok üzülüyorum ülkemize bu ulke de temeli 1923 olmayan hedefi 2023 olamaz
23 Ağustostan sonra ne Facebook ne twittera giremeiyceksiniz hatta cogu yere ama hala AKP diyorsunuz yurttaşlarım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt