Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2010 YGS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

2010 YGS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI [ 1 SORU İPTAL OLACAK ]
özel bir dershanede hoca [uğur dershanesi] olan kuzenim aradı 1 soru iptal olacak dedi bakalım yarın ne sonuç çıkacak.

zan altında olan sorumuz şudur :

Seneye sınava girecek arkadaşlarımıza çok faydalı olacaktır indirip çıktı alın ve arşive kaldırın 8)

Download
2010 YGS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI
Download
rar pass : www.extraloob.com

Off işte bu yüzden seviyorum bu siteyi ; eskisi gibi sadece sro alanı ile kalmayıp bütün konularda 1numaralı hizmet... :kalp:

Journalist

Aileden

baba en düşük ihtimalle gelecek olan puan bu beni ilgilendiren YGS 3-4 puanları aklımda ne işaretlediğimi bilemediğim soruları yanlış olarak hesapladım ve böyle bir tablo çıktı ortaya benim için güzel bir sonuç^^ tahminim 375 falan gelir emin olmadıklarımla :headbang:

ayrıca kötü dediğim coğrafyam full çıktı o köy sorularının ikiside doğru makara:

Baphomet demiş ki:

baba en düşük ihtimalle gelecek olan puan bu beni ilgilendiren YGS 3-4 puanları aklımda ne işaretlediğimi bilemediğim soruları yanlış olarak hesapladım ve böyle bir tablo çıktı ortaya benim için güzel bir sonuç^^ tahminim 375 falan gelir emin olmadıklarımla :headbang:

ayrıca kötü dediğim coğrafyam full çıktı o köy sorularının ikiside doğru makara:
Hadi hayırlısı bakalım hacım istediğin yere gidecek kadar yapmışındır umarım :kalp:

Journalist

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Baphomet demiş ki:

Hadi hayırlısı bakalım hacım istediğin yere gidecek kadar yapmışındır umarım :kalp:
sağolasın bro üzerimden büyük bir yük kalktı artık güle oyanaya hazırlanırım LYS'ye nese: nese: makara:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Abimle açıklanır açıklanmaz baktık sonuçlara ama istediğimiz gibi değildi. Türkçe'de çok zaman kaybetmiş zaman yetseydi matematiği full yapardım diyor... Sözelden iyi bir bölüme girip seneye tekrar Hukuk için hazırlanacak...
Ps: ben de gaza geldim moda tasarımını zorlayacağım seneye makara:

Yukarı Alt