Mopneet

e-okul'da ortalama yazmıyor. daral:
babam bakmış bu seneki puanım 485.657, ortalamam 460.570. ^^

464.8396 galiba.465 olsaydı Maltepe Anadolu Lisesi'ne giriyordum. daral: Pfff

Bir sorun var sanırım komşunun sınav sonucuna bakmaya çalıştık. Tc kimlik numarası yanlış dedi doğru olduğunu Tc Kimlik No sorgulamadan da ispatladık. Şimdi de meb.e girince anasayfaya gidiyor sınav sonuç bölümünü bulamıyorum :roll:

ZikywaL demiş ki:
Bir sorun var sanırım komşunun sınav sonucuna bakmaya çalıştık. Tc kimlik numarası yanlış dedi doğru olduğunu Tc Kimlik No sorgulamadan da ispatladık. Şimdi de meb.e girince anasayfaya gidiyor sınav sonuç bölümünü bulamıyorum :roll:
Aynen

ARKADAŞLAR GİRMEK İSTEYENLER MEB DEN GİRMMEYİ DENEMESİN VEL İBİLGİLENDİRMEDEN GİRİN HEMEN GELİYOR

AMA LANET OLSUN BU SBS DENEN ŞEYE

Aldığınız puan iyide olsa kötüde olsa daha yeni başlıyor sizin için herşey, liseyi ortaokul gibi sanmayın ben ortaokulda hiç çalışmadan takdir alırdım 9 uncu sınıfta hiç çalışmadan teşekkür aldım(zar zor yetti) 10 11 de ise zor geçtim sınıfı.Dikkat ettiyseniz gittikçe düşen bir tablo, kısaca çalışmadan olmuyor böyle şeyler.Bu arada 7.sınıf sbs sonuçları ne zaman açıklanıcak bilen var mı ?

Canova

Ryanimay demiş ki:
ZikywaL demiş ki:
Aynen
aynısı kuzenimde de var summer2:

Canova

meb kapatti anasayfadaki puan sorgulamayı. e okula girip bakın diyor.
ps: bir işi de hatasız yap ya daral:

ArenX demiş ki:
Aldığınız puan iyide olsa kötüde olsa daha yeni başlıyor sizin için herşey, liseyi ortaokul gibi sanmayın ben ortaokulda hiç çalışmadan takdir alırdım 9 uncu sınıfta hiç çalışmadan teşekkür aldım(zar zor yetti) 10 11 de ise zor geçtim sınıfı.Dikkat ettiyseniz gittikçe düşen bir tablo, kısaca çalışmadan olmuyor böyle şeyler.Bu arada 7.sınıf sbs sonuçları ne zaman açıklanıcak bilen var mı ?
6. ve 7. sınıfların sonuçlarıda 6 ağustosda açıklancakmış.

Banada tc yanlış diyordu.

Ama veritabanında hala puan var ama site manyak ya veli bilgilendirmeden öğren yada okula gidip sor kardeş.

Yukarı Alt