1. Reklam


    1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

2010 Dünya Kupası Takım Kadroları


  1. Buzzz

    Buzzz Aileden rank8

    Kayıt:
    27 Eylül 2008
    Mesajlar:
    5.658
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Şehir:
    Londra
    Oyuncu sayıları 1 Haziran'a kadar 23 kişiye düşürülmesi gereken ön kadrolar şöyle;

    A GRUBU

    Güney Afrika Cumhuriyeti

    Kaleciler: Itumeleng Khune (Kaizer Chiefs), Shu-Aib Walters (Maritzburg United), Rowen Fernandez (Arminia Bielefeld), Moeneeb Josephs (Orlando Pirates)
    Savunma: Matthew Booth (Mamelodi Sundowns), Siboniso Gaxa (Mamelodi Sundowns), Innocent Mdledle (Mamelodi Sundowns), Bongani Khumalo (Supersport United), Tsepo Masilela (Maccabi Haifa), Aaron Mokoena (Portsmouth), Bryce Moon (PAOK Thessaloniki), Anele Ngcongca (Racing Genk), Siyabonga Sangweni (Golden Arrows), Lucas Thwala (Orlando Pirates)
    Orta Saha: Surprise Moriri (Mamelodi Sundowns), Franklin Cale (Mamelodi Sundowns), Lance Davids (Ajax Cape Town), Kagisho Dikgacoi (Fulham), Andile Jali (Orlando Pirates), Teko Modise (Orlando Pirates), Reneilwe Letsholonyane (Kaizer Chiefs), Siphiwe Tshabalala (Kaizer Chiefs), Thanduyise Khuboni (Golden Arrows), Steven Pienaar (Everton), Macbeth Sibaya (Rubin Kazan)
    Forvet: Benni McCarthy (West Ham), Katlego Mphela (Mamelodi Sundowns), Siyabonga Nomvete (Moroka Swallows), Bernard Parker (FC Twente)


    Meksika

    Kaleciler: Guillermo Ochoa (America), Luis Michel (Chivas), Oscar Perez (Jaguares)
    Savunma: Rafael Marquez (Barcelona), Carlos Salcido (PSV Eindhoven), Francisco Rodriguez (PSV Eindhoven), Hector Moreno (AZ Alkmaar), Ricardo Osorio (Stuttgart), Efrain Juarez (Pumas), Paul Aguilar (Pachuca), Jonny Magallon (Chivas), Juan Carlos Valenzuela (America), Jorge Torres (Atlas)
    Orta Saha: Andres Guardado (Deportivo La Coruna), Jonathan Dos Santos (Barcelona), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Israel Castro (Pumas), Pablo Barrera (Pumas), Adrian Aldrete (Morelia)
    Forvet: Carlos Vela (Arsenal), Giovani Dos Santos (Galatasaray), Guillermo Franco (West Ham), Alberto Medina (Chivas), Adolfo Bautista (Chivas), Cuauhtemoc Blanco (Veracruz), Javier Hernandez (Chivas)


    Uruguay

    Kaleciler: Fernando Muslera (Lazio), Juan Castillo (Deportivo Cali), Martin Silva (Defensor Sporting)
    Savunma: Diego Lugano (Fenerbahce), Diego Godin (Villarreal), Andres Scotti (Colo Colo), Jorge Fucile (FC Porto), Martin Caceres (Juventus), Mauricio Victorino (Universidad de Chile), Maximiliano Pereira (Benfica)
    Orta Saha: Walter Gargano (Napoli), Egidio Arevalo Rios (Penarol), Sebastian Eguren (AIK Stockholm), Diego Perez (Monaco), Alvaro Pereira (FC Porto), Alvaro Fernandez (Universidad de Chile), Jorge Rodriguez (River Plate), Alvaro Gonzalez (Nacional), Ignacio Gonzalez (Valencia), Nicolas Lodeiro (Ajax)
    Forvet: Luis Suarez (Ajax), Diego Forlan (Atletico Madrid), Sebastian Abreu (Botafogo), Edinson Cavani (Palermo), Jorge Martinez (Catania), Sebastian Fernandez (Banfield)


    Fransa

    Kaleciler: Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marsilya), Cedric Carrasso (Bordeaux), Mickael Landreau (Lille)
    Savunma: Bacary Sagna (Arsenal), Eric Abidal (Barcelona), William Gallas (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United), Rod Fanni (Rennes), Adil Rami (Lille), Sebastien Squillaci (Sevilla), Gael Clichy (Arsenal), Marc Planus (Bordeaux), Anthony Reveillere (Lyon)
    Orta Saha: Jeremy Toulalan (Lyon), Lassana Diarra (Real Madrid), Alou Diarra (Bordeaux), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Abou Diaby (Arsenal), Yann M'Vila (Rennes), Florent Malouda (Chelsea)
    Forvet: Sidney Govou (Lyon), Franck Ribery (Bayern Münih), Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Djibril Cisse (Panathinaikos), Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Mathieu Valbuena (Marsilya), Hatem Ben Arfa (Marsilya), Jimmy Briand (Rennes)


    B GRUBU

    Arjantin

    Kaleciler: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andujar (Catania), Diego Pozo (Colon)
    Savunma: Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Martin Demichelis (Bayern Münih), Walter Samuel (İnter Milan), Gabriel Heinze (Marilya), Nicolas Burdisso (Roma), Fabricio Coloccini (Newcastle), Ariel Garce (Colon), Juan Insaurralde (Newell's Old Boys), Clemente Rodriguez (Estudiantes)
    Orta Saha: Jonas Gutierrez (Newcastle), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Jose Sosa (Estudiantes), Javier Mascherano (Liverpool), Angel Di Maria (Benfica), Javier Pastore (Palermo), Sebastian Blanco (Lanus), Maxi Rodriguez (Liverpool), Juan Mercier (Argentinos), Jesus Datolo (Olimpiakos), Mario Bolatti (Fiorentina)
    Forvet: Lionel Messi (Barcelona), Gonzalo Higuain (Real Madrid), Carlos Tevez (Manchester City), Diego Milito (İnter Milan), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Martin Palermo (Boca Juniors), Ezequiel Lavezzi (Napoli)


    Nijerya

    Kaleciler: Vincent Enyeama (Hapoel Tel Aviv), Dele Ayenugba (Beni Yehuda FC), Bassey Akpan (Bayelsa United), Austine Ejide (Hapoel Petah Tikva)
    Savunma: Taye Taiwo (Marsilya), Elderson Echiejile (Rennes), Chidi Odiah (CSKA Moskova), Onyekachi Apam (Nice), Joseph Yobo (Everton), Daniel Shittu (Bolton), Ayodele Adeleye (Sparta Rotterdam), Rabiu Afolabi (Salzburg), Peter Suswan (Lobi Stars)
    Orta Saha: Kalu Uche (Almeria), Dickson Etuhu (Fulham), John Obi Mikel (Chelsea), Sani Kaita (Alaniya), Lukman Haruna (Monaco), Ayila Yussuf (Dinamo Kiev), Peter Osaze (Lokomotiv Moskova)
    Forvet: Yakubu Ayegbeni (Everton), Victor Anichebe (Everton), Chinedu Obasi (Hoffenheim), Nwankwo Kanu (Portsmouth), Obafemi Martins (Wolfsburg), Ideye Brown (Sochaux), Ikechukwu Uche (Zaragoza), John Utaka (Portsmouth), Peter Utaka (OB Odense), Victor Obinna (Malaga)


    Güney Kore

    Kaleciler: Lee Woon-jae (Suwon), Kim Young-kwang (Ulsan), Jung Sung-ryong (Seongnam)
    Savunma: Kang Min-soo (Suwon), Kwak Tae-hwi (Kyoto), Kim Dong-jin (Ulsan), Kim Hyung-il (Pohang), Oh Beom-seok (Ulsan), Lee Young-pyo (Al Hilal), Lee Jung-soo (Kashima Antlers), Hwang Jae-won (Pohang), Cho Won-hee (Wigan), Cha Doo-ri (Freiburg), Cho Yong-hyung (Jeju)
    Orta Saha: Koo Ja-cheol (Jeju), Ki Sung-yong (Celtic), Kim Bo-kyung (Oita), Kim Nam-il (Tom Tomsk), Shin Hung-min (Pohang), Kim Jae-sung (Pohang), Kim Jung-woo (Gwangju), Lee Chung-yong (Bolton), Kim Chi-woo (Seoul), Park Ji-sung (Manchester United)
    Forvet: Park Ju-young (Monaco), Ahn Jung-hwan (Dalian Shide), Lee Seung-ryul (Seoul), Yeom Ki-hun (Suwon), Lee Keun-ho (Jubilo Iwata), Lee Dong-guk (Jeonbuk)


    Yunanistan

    Kaleciler: Michalis Sifakis (Aris), Alexandros Tzorvas (Panathinaikos), Costas Chalkias (PAOK Thessaloniki)
    Savunma: Sotiris Kyrgiakos (Liverpool), Vangelis Moras (Bologna), Sokratis Papastathopoulos (Genoa), Giourkas Seitaridis (Panathinaikos), Loukas Vintra (Panathinaikos), Nikos Spiropoulos (Panathinaikos), Stergos Marinos (Panathinaikos), Avraam Papadopoulos (Olympiakos), Giorgos Galitsios (Olympiakos), Vassilis Torosidis (Olympiakos), Costas Manolas (AEK Athens), Stelios Malezas (PAOK), Giorgos Tzavelas (Panionios)
    Orta Saha: Alexandros Tziolis (Siena), Christos Patsatzoglou (Omonia), Costas Katsouranis (Panathinaikos), Giorgos Karagounis (Panathinaikos), Sotiris Ninis (Panathinaikos), Lazaros Christodoulopoulos (Panathinaikos), Grigoris Makos (AEK Athens), Thanassis Prittas (Aris)
    Forvet: Georgios Samaras (Celtic), Angelos Charisteas (FC Nuremberg), Pantelis Kapetanos (Steaua Bükreş), Fanis Gekas (Hertha Berlin), Dimitris Salpingidis (Panathinaikos), Costas Mitroglou (Olympiakos)


    C GRUBU

    İngiltere

    Kaleciler: David James (Portsmouth), Robert Green (West Ham), Joe Hart (Manchester City)
    Savunma: Glen Johnson (Liverpool), Rio Ferdinand (Manchester United), John Terry (Chelsea), Leighton Baines (Everton), Matthew Upson (West Ham), Jamie Carragher (Liverpool), Ledley King (Tottenham), Ashley Cole (Chelsea), Stephen Warnock (Aston Villa), Michael Dawson (Tottenham)
    Orta Saha: Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Michael Carrick (Manchester United), Shaun Wright-Phillips (Manchester City), James Milner (Aston Villa), Theo Walcott (Arsenal), Tom Huddlestone (Tottenham), Aaron Lennon (Tottenham), Adam Johnson (Manchester City), Joe Cole (Chelsea), Scott Parker (West Ham), Gareth Barry (Manchester City)
    Forvet: Peter Crouch (Tottenham), Emile Heskey (Aston Villa), Wayne Rooney (Manchester United), Jermain Defoe (Tottenham), Darren Bent (Sunderland)


    ABD

    Kaleciler: Brad Guzan (Aston Villa), Tim Howard (Everton), Marcus Hahnemann (Wolverhampton Wanderers)
    Savunma: Carlos Bocanegra (Rennes), Jonathan Bornstein (Chivas USA), Steve Cherundolo (Hannover), Jay DeMerit (Watford), Clarence Goodson (IK Start), Chad Marshall (Columbus), Oguchi Onyewu (AC Milan), Heath Pearce (FC Dallas), Jonathan Spector (West Ham)
    Orta Saha: DaMarcus Beasley (Rangers), Alejandro Bedoya (Orebro), Michael Bradley (Borussia Moenchengladbach), Ricardo Clark (Eintracht Frankfurt), Clint Dempsey (Fulham), Landon Donovan (Los Angeles), Maurice Edu (Rangers), Benny Feilhaber (Aarhus), Stuart Holden (Bolton), Sacha Kljestan (Chivas USA), Robbie Rogers (Columbus), Jose Torres (Pachuca)
    Forvet: Jozy Altidore (Hull), Edson Buddle (Los Angeles), Brian Ching (Houston), Robbie Findley (Real Salt Lake), Herculez Gomez (Puebla), Eddie Johnson (Aris)


    Cezayir
    Kaleciler: Lounes Gaouaoui (ASO Chlef), Fawzi Chaouchi (ES Setif), Mohamed Liamine Zemamouche (MC Alger), M'bohi Rais Ouhed (Slava Sofia)
    Savunma: Abdelkader Laifaoui (ES Setif), Madjid Bougherra (Rangers), Carl Medjani (Ajaccio), Rafik Halliche (Nacional), Anther Yahia (Bochum), Habib Belaid (Boulogne), Nadir Belhadj (Portsmouth), Djamel Mesbah (Lecce)
    Orta Saha: Hassen Yebda (Portsmouth), Medhi Lacen (Racing Santander), Yazid Mansouri (Lorient), Adlane Guedioura (Wolverhampton Wanderers), Riad Boudebouz (Sochaux), Djamel Abdoun (Nantes), Fouad Kadir (Valenciennes), Mourad Meghni (Lazio), Karim Ziani (Wolfsburg), Karim Matmour (Borussia Moenchengladbach)
    Forvet: Abdelkader Ghezzal (Siena), Rafik Djebbour (AEK Athens), Rafik Saifi (Istres)


    Slovenya
    Kaleciler: Samir Handanovic (Udinese), Jasmin Handanovic (Mantova), Aleksander Seliga (Sparta Rotterdam), Jan Koprivec (Gallipoli)
    Savunma: Bojan Jokic (Chievo), Marko Suler (Gent), Bostjan Cesar (Grenoble), Branko Ilic (Lokomotiv Moskova), Matej Mavric-Rozic (Koblenz), Dejan Kelhar (Cercle Brugge), Elvedin Dzinic (Maribor), Miso Brecko (Köln), Aleksandar Rajcevic (Koper), Suad Filekovic (Maribor)
    Orta Saha: Andraz Kirm (Wisla Krakow), Andrej Komac (Maccabi Tel Aviv), Rene Krhin (İnter Milan), Mirnes Sisic (Giannina), Darjan Matic (Rapid Bükreş), Dare Vrsic (Koper), Dalibor Stevanovic (Vitesse Arnhem), Robert Koren (West Bromwich Albion), Aleksander Radosavljevic (Larissa), Valter Birsa (Auxerre)
    Forvet: Milivoje Novakovic (Köln), Zlatko Dedic (Bochum), Zlatan Ljubijankic (Gent), Nejc Pecnik (Nacional), Miran Burgic (AIK Stockholm), Tim Matavz (FC Groningen)


    D GRUBU


    Almanya
    Kaleciler: Joerg Butt (Bayern Münih), Manuel Neuer (Schalke), Tim Wiese (Werder Bremen)
    Savunma: Dennis Aogo (Hamburg), Holger Badstuber (Bayern Münih), Andreas Beck (Hoffenheim), Jerome Boateng (Hamburg), Arne Friedrich (Hertha Berlin), Marcell Jansen (Hamburg), Philipp Lahm (Bayern Münih), Per Mertesacker (Werder Bremen), Serdar Taşçı (Stuttgart), Heiko Westermann (Schalke)
    Orta Saha: Michael Ballack (Chelsea), Sami Khedira (Stuttgart), Toni Kroos (Bayer Leverkusen), Marko Marin (Werder Bremen), Mesut Özdil (Werder Bremen), Bastian Schweinsteiger (Bayern Münih), Christian Traesch (Stuttgart), Piotr Trochowski (Hamburg)
    Forvet: Cacau (Stuttgart), Mario Gomez (Bayern Münih), Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Miroslav Klose (Bayern Münih), Thomas Mueller (Bayern Münih), Lukas Podolski (Köln)


    Avustralya
    Kaleciler: Mark Schwarzer (Fulham), Brad Jones (Middlesbrough), Adam Federici (Reading)
    Savunma: Craig Moore (boşta), Lucas Neill (Galatasaray), Luke Wilkshire (Dinamo Moskova), Scott Chipperfield (FC Basel), David Carney (FC Twente), Mark Milligan (JEF United), Jade North (Tromso), Michael Beauchamp (Al-Jazira), Shane Lowry (Aston Villa), Rhys Williams (Middlesbrough)
    Orta Saha: Jason Culina (Gold Coast), Tim Cahill (Everton), Brett Emerton (Blackburn), Mark Bresciano (Palermo), Vince Grella (Blackburn), Brett Holman (AZ Alkmaar), Carl Valeri (Sassuolo), Mile Jedinak (Antalyaspor), Richard Garcia (Hull), Nicky Carle (Crystal Palace), Tommy Oar (FC Utrecht), James Holland (AZ Alkmaar)
    Forvet: Harry Kewell (Galatasaray), Josh Kennedy (Nagoya Grampus), Scott McDonald (Middlesbrough), Dario Vidosic (FC Nuremberg), Nikita Rukavytsya (FC Twente)


    Sırbistan
    Kaleciler: Vladimir Stojkovic (Wigan), Zeljko Brkic (Vojvodina), Bojan Isailovic (Cukaricki Belgrade), Andjelko Djuricic (Leiria)
    Savunma: Branislav Ivanovic (Chelsea), Antonio Rukavina (1860 Munich), Nemanja Vidic (Manchester United), Neven Subotic (Borussia Dortmund), Aleksandar Lukovic (Udinese), Ivan Obradovic (Zaragoza), Aleksandar Kolarov (Lazio)
    Orta Saha: Dejan Stankovic (İnter Milan), Nenad Milijas (Wolverhampton Wanderers), Miloss Krasic (CSKA Moskova), Milan Jovanovic (Standard Liege), Milos Ninkovic (Dinamo Kiev), Zdravko Kuzmanovic (Stuttgart), Zoran Tosic (Köln), Miralem Sulejmani (Ajax), Gojko Kacar (Hertha Berlin), Nemanja Matic (Chelsea), Radosav Petrovic (Partizan Belgrade)
    Forvet: Nikola Zigic (Valencia), Marko Pantelic (Ajax), Danko Lazovic (Zenit St. Petersburg), Dragan Mrdja (Vojvodina), Dejan Lekic (Kızılyıldız)

    Gana
    Kaleciler: Richard Kingson (Wigan), Daniel Agyei (Liberty Professional), Stephen Aholu (Heart of Lions), Stephen Adams (Aduana Stars)
    Savunma: Samuel Inkoom (FC Basel), Hans Adu Sarpei (Bayer Leverkusen), Lee Addy (Bechem Chelsea), John Mensah (Sunderland), Rahim Ayew (Zamalek), Isaac Vorsah (Hoffenheim), John Pantsil (Fulham), Jonathan Mensah (Granada), Eric Addo (Roda JC)
    Orta Saha: Dede Ayew (Arles-Avignon), Michael Essien (Chelsea), Kwadwo Asamoah (Udinese), Agyemang Badu (Udinese), Stephen Appiah (Bologna), Anthony Annan (Rosenborg), Haminu Draman (Lokomotiv Moscow), Sulley Muntari (İnter Milan), Quincy Owusu Abeyie (Al Sadd), Derek Boateng (Getafe), Bernard Kumordzie (Panionios), Laryea Kingston (Hearts), Kevin-Prince Boateng (Portsmouth)
    Forvet: Prince Tagoe (Hoffenheim), Asamoah Gyan (Rennes), Dominic Adiyiah (AC Milan), Matthew Amoah (NAC Breda)


    E GRUBU


    Hollanda
    Kaleciler: Maarten Stekelenburg (Ajax), Sander Boschker (FC Twente), Michel Vorm (FC Utrecht)
    Savunma: Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Vurnon Anita (Ajax), Khalid Boulahrouz (Stuttgart), Edson Braafheid (Celtic), Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), John Heitinga (Everton), Joris Mathijsen (Hamburg), Ron Vlaar (Feyenoord), Gregory van der Wiel (Ajax)
    Orta Saha: Wesley Sneijder (İnter Milan), Otman Bakkal (PSV Eindhoven), Mark van Bommel (Bayern Münih), Wout Brama (FC Twente), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Ibrahim Afellay (PSV Eindhoven), Nigel de Jong (Manchester City), Stijn Schaars (AZ Alkmaar), David Mendes da Silva (AZ Alkmaar), Rafael van der Vaart (Real Madrid), Demy de Zeeuw (Ajax)
    Forvet: Arjen Robben (Bayern Münih), Ryan Babel (Liverpool), Eljero Elia (Hamburg), Dirk Kuyt (Liverpool), Jeremain Lens (AZ Alkmaar), Robin van Persie (Arsenal), Klaas-Jan Huntelaar (AC Milan)


    Danimarka

    Kaleciler: Thomas Sorensen (Stoke), Jesper Christiansen (FC Copenhagen), Kim Christensen (IFK Göteborg), Stephan Andersen (Brondby)
    Savunma: Daniel Agger (Liverpool), Lars Jacobsen (Blackburn), Patrick Mtiliga (Malaga), Per Kroldrup (Fiorentina), Simon Busk Poulsen (AZ Alkmaar), Simon Kjaer (Palermo), William Kvist Jorgensen (FC Copenhagen)
    Orta Saha: Christian Poulsen (Juventus), Christian D. Eriksen (Ajax), Daniel Jensen (Werder Bremen), Jakob Poulsen (Aarhus), Michael Silberbauer (FC Utrecht), Mikkel Beckmann (Randers), Thomas Enevoldsen (FC Groningen), Thomas Kahlenberg (Wolfsburg), Dennis Rommedahl (Ajax), Jesper Gronkjaer (FC Copenhagen), Martin Jorgensen (Aarhus), Michael Krohn-Dehli (Brondby)
    Forvet: Jon Dahl Tomasson (Feyenoord), Nicklas Bendtner (Arsenal), Soren Larsen (Duisburg)


    Japonya
    Kaleciler: Yoshikatsu Kawaguchi (Jubilo Iwata), Seigo Narazaki (Nagoya Grampus), Eiji Kawashima (Kawasaki Frontale)
    Savunma: Marcus Tulio Tanaka (Nagoya Grampus), Yuichi Komano (Jubilo Iwata), Daiki Iwamasa (Kashima Antlers), Yasuyuki Konno (FC Tokyo), Yuto Nagatomo (FC Tokyo), Atsuto Uchida (Kashima Antlers)
    Orta Saha: Shunsuke Nakamura (Yokohama F Marinos), Junichi Inamoto (Kawasaki Frontale), Yasuhito Endo (Gamba Osaka), Kengo Nakamura (Kawasaki Frontale), Daisuke Matsui (Grenoble), Yuki Abe (Urawa Reds), Makoto Hasebe (VfL Wolfsburg), Keisuke Honda (CSKA Moskova)
    Forvet: Keiji Tamada (Nagoya Grampus), Yoshito Okubo (Vissel Kobe), Kishi Yano (Albirex Niigata), Shinji Okazaki (Shimizu S-Pulse), Takayuki Morimoto (Catania)


    Kamerun
    Kaleciler: Hamidou Souleymanou (Kayserispor), Carlos Kameni (Espanyol), Guy Roland Ndy Assembe (Valenciennes), Amour Patrick Tignyemb (Bloemfontein Celtic)
    Savunma: Jean Patrick Abouna Ndzana (Astres de Douala), Benoit Assou-Ekotto (Tottenham), Sebastien Bassong (Tottenham), Gaetan Bong (Valenciennes), Aurelien Chedjou (Lille), Geremi Njitap (Ankaragücü), Stephane Mbia (Marsilya), Makadji Boukar (Al Nahdha), Nicolas Nkoulou (Monaco), Rigobert Song (Trabzonspor)
    Orta Saha: Marcel Ndjeng (Augsburg), Enoh Eyong Tarkang (Ajax), Jean II Makoun (Lyon), Georges Mandjeck (Kaiserslautern), Joel Matip (Schalke), Patrick Mevoungou (Canon Sportif de Yaounde), Landry Nguemo (Celtic), Alexandre Song (Arsenal)
    Forvet: Vincent Aboubakar (Coton Sport), Eric Choupo-Moting (FC Nuremberg), Achille Emana (Betis), Samuel Eto'o (İnter Milan), Mohamadou Idrissou (Freiburg), Rostand Dorge Kouemaha (FC Brugge), Achille Webo (Mallorca), Jacques Zoua (FC Basel)


    F GRUBU


    İtalya
    Kaleciler: Gianluigi Buffon (Juventus), Morgan De Sanctis (Napoli), Federico Marchetti (Cagliari), Salvatore Sirigu (Palermo)
    Savunma: Salvatore Bocchetti (Genoa), Leonardo Bonucci (Bari), Fabio Cannavaro (Juventus), Mattia Cassani (Palermo), Giorgio Chiellini (Juventus), Domenico Criscito (Genoa), Fabio Grosso (Juventus), Christian Maggio (Napoli), Gianluca Zambrotta (AC Milan)
    Orta Saha: Mauro Camoranesi (Juventus), Antonio Candreva (Juventus), Andrea Cossu (Cagliari), Daniele De Rossi (Roma), Gennaro Gattuso (AC Milan), Claudio Marchisio (Juventus), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Simone Pepe (Udinese), Andrea Pirlo (AC Milan)
    Forvet: Marco Borriello (AC Milan), Antonio Di Natale (Udinese), Alberto Gilardino (Fiorentina), Vincenzo Iaquinta (Juventus), Giampaolo Pazzini (Sampdoria), Fabio Quagliarella (Napoli), Giuseppe Rossi (Villarreal)


    Paraguay
    Kaleciler: Justo Villar (Valladolid), Aldo Bobadilla (Independiente Medellin), Diego Barreto (Cerro Porteno)
    Savunma: Denis Caniza (Leon), Dario Veron (Pumas), Julio Cesar Caceres (Atletico Mineiro), Paulo Da Silva (Sunderland), Antolin Alcaraz (FC Brugge), Claudio Morel (Boca Juniors), Carlos Bonet (Olimpia), Julio Manzur (Olimpia), Aureliano Torres (San Lorenzo)
    Orta Saha: Enrique Vera (Liga de Quito), Cristian Riveros (Cruz Azul), Jonathan Santana (Wolfsburg), Nestor Ortigoza (Argentinos Juniors), Victor Caceres (Libertad), Edgar Barreto (Atalanta), Marcelo Estigarribia (Newell's Old Boys), Eduardo Ledesma (Lanus), Sergio Aquino (Libertad), Marcos Caceres (Racing Club)
    Forvet: Oscar Cardozo (Benfica), Nelson Haedo Valdez (Borussia Dortmund), Lucas Barrios (Borussia Dortmund), Osvaldo Martinez (Monterrey), Edgar Benitez (Pachuca), Jorge Achucarro (Newell's Old Boys), Rodolfo Gamarra (Libertad), Roque Santa Cruz (Manchester City)


    Yeni Zelanda
    Kaleciler: Mark Paston (Wellington Phoenix), Glen Moss (Melbourne Victory), James Bannatyne (Team Wellington)
    Savunma: Ryan Nelsen (Blackburn), Ivan Vicelich (Auckland City), Ben Sigmund (Wellington Phoenix), Winston Reid (FC Midtjylland), Tommy Smith (Ipswich), Tony Lochhead (Wellington Phoenix), Andy Boyens (New York Red Bulls)
    Orta Saha: Simon Elliott (boşta), Tim Brown (Wellington Phoenix), Leo Bertos (Wellington Phoenix), Michael McGlinchey (Motherwell), Aaron Clapham (Canterbury United), David Mulligan (No Team), Jeremy Brockie (Newcastle Jets), Andy Barron (Team Wellington), Jeremy Christie (FC Tampa Bay)
    Forvet: Chris Killen (Middlesbrough), Shane Smeltz (Gold Coast United), Chris Wood (West Bromwich Albion), Rory Fallon (Plymouth)


    Slovakya
    Kaleciler: Jan Mucha (Legia Warsaw), Dusan Kuciak (Vaslui), Lubos Kamenar (Nantes), Dusan Pernis (Dundee United)
    Savunma: Peter Pekarik (Wolfsburg), Martin Petras (Cesena), Martin Skrtel (Liverpool), Lubomir Michalik (Leeds), Jan Durica (Hannover), Radoslav Zabavnik (Mainz), Marek Cech (West Bromwich Albion), Tomas Lubocan (Zenit St. Petersburg), Kornel Salate (Slovan Bratislava)
    Orta Saha: Kamil Kopunek (Spartak Trnava), Jan Kozak (Timisoara), Juraj Kucka (Sparta Prague), Miroslav Karhan (Mainz), Marek Sapara (Ankaragücü), Mario Pecalka (Zilina), Stanislav Sestak (Bochum), Marek Hamsik (Neapol), Vladimir Weiss (Manchester City), Miroslav Stoch (Chelsea), Dusan Svento (Salzburg), Zdeno Strba (Xanthi)
    Forvet: Erik Jendrisek (Schalke), Robert Vittek (Ankaragücü), Martin Jakubko (FC Moskova), Filip Holosko (Beşiktaş)


    G GRUBU


    Brezilya
    Kaleciler: Julio Cesar (İnter Milan), Heurelho Gomes (Tottenham), Doni (Roma)
    Savunma: Maicon (İnter Milan), Daniel Alves (Barcelona), Michel Bastos (Lyon), Gilberto (Cruzeiro), Lucio (İnter Milan), Juan (Roma), Luisao (Benfica), Thiago Silva (AC Milan), Alex (Chelsea), Marcelo (Real Madrid)
    Orta Saha: Elano (Galatasaray), Kaka (Real Madrid), Gilberto Silva (Panathinaikos), Josue (Wolfsburg), Ramires (Benfica), Felipe Melo (Juventus), Kleberson (Flamengo), Julio Baptista (AS Roma), Sandro (Internacional), Paulo Henrique Ganso (Santos), Carlos Eduardo (Hoffenheim), Ronaldinho Gaucho (AC Milan)
    Forvet: Luis Fabiano (Sevilla), Nilmar (Villarreal), Robinho (Santos), Grafite (Wolfsburg), Diego Tardelli (Atletico Mineiro)


    Kuzey Kore

    Henüz bilinmiyor

    Fildişi Sahili
    Kaleciler: Boubacar Barry (KSC Lokeren), Vincent Angban (ASEC Mimosas) Daniel Yeboah (ASEC Mimosas), Aristide Zogbo (Maccabi Netanya)
    Savunma: Souleman Bamba (Hibernian), Arthur Boka (Stuttgart), Emmanuel Eboue (Arsenal), Abdoulaye Meite (West Bromwich Albion), Siaka Tiene (Valenciennes), Kolo Toure (Manchester City), Guy Demel (Hamburg), Steve Gohouri (Wigan), Benjamin Angoua (Valenciennes)
    Orta Saha: Emerse Fae (Nice), Koffi Romaric N'Dri (Sevilla), Cheick Tiote (FC Twente), Yaya Toure (Barcelona), Gilles Yapi Yapo (Young Boys), Didier Zokora (Sevilla), Kanga Akale (Lens), Emmanuel Kone (Cluj)
    Forvet: Aruna Dindane (Portsmouth), Seydou Doumbia (CSKA Moskova), Didier Drogba (Chelsea), Salomon Kalou (Chelsea), Abdul Keita (Galatasaray), Bakari Kone (Marseille), Gervinho (Lille), Jean-Jacques Gosso Gosso (Monaco), Lacina Traore (Cluj)


    Portekiz
    Kaleciler: Eduardo (FC Braga), Beto (FC Porto), Daniel Fernandes (Iraklis)
    Savunma: Duda (Malaga), Bruno Alves (FC Porto), Paulo Ferreira (Chelsea), Miguel Brito (Valencia), Ricardo Carvalho (Chelsea), Rolando (FC Porto), Fabio Coentrao (Benfica), Pepe (Real Madrid), Ze Castro (Deportivo La Coruna), Ricardo Costa (Lille)
    Orta Saha: Deco (Chelsea), Tiago (Atletico Madrid), Raul Meireles (FC Porto), Pedro Mendes (Sporting Lisbon), Miguel Veloso (Sporting Lisbon)
    Forvet: Nani (Manchester United), Simao Sabrosa (Atletico Madrid), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Hugo Almeida (Werder Bremen), Danny (Zenit St. Petersburg), Liedson (Sporting Lisbon)


    H GRUBU

    İspanya
    Kaleciler: Iker Casillas (Real Madrid), David De Gea (Atletico Madrid), Diego Lopez (Villarreal), Pepe Reina (Liverpool), Victor Valdes (Barcelona)
    Savunma: Raul Albiol (Real Madrid), Alvaro Arbeloa (Real Madrid), Cesar Azpilicueta (Osasuna), Joan Capdevila (Villarreal), Carlos Marchena (Valencia), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid)
    Orta Saha: Xabi Alonso (Real Madrid), Sergio Busquets (Barcelona), Cesc Fabregas (Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Javier Martinez (Athletic Bilbao), Marcos Senna (Villarreal), David Silva (Valencia), Xavi Hernandez (Barcelona)
    Forvet: Santi Cazorla (Villarreal), Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro Rodriguez (Barcelona), Dani Guiza (Fenerbahçe), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), Alvaro Negredo (Sevilla), Fernando Torres (Liverpool), David Villa (Valencia)


    İsviçre
    Kaleciler: Diego Benaglio (Wolfsburg), Johnny Leoni (Zurich), Marco Woelfli (Young Boys)
    Savunma: Stephan Lichtsteiner (Lazio), Stephane Grichting (Auxerre), Steve Von Bergen (Hertha Berlin), Philippe Senderos (Arsenal), Mario Eggimann (Hannover), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt), Reto Ziegler (Sampdoria)
    Orta Saha: Valon Behrami (West Ham), Gökhan İnler (Udinese), Benjamin Huggel (FC Basel), Gelson Fernandes (Saint-Etienne), Xherdan Shaqiri (FC Basel), Pirmin Schwegler (Eintracht Frankfurt), Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Marco Padalino (Sampdoria)
    Forvet: Alex Frei (FC Basel), Blaise Nkufo (FC Twente), Eren Derdiyok (Bayer Leverkusen), Hakan Yakın (Lucerne), Marco Streller (FC Basel)


    Honduras
    Kaleciler: Ricardo Canales (Motagua), Noel Valladares (Olimpia), Donis Escober (Olimpia)
    Savunma: Victor Bernardez (Anderlecht), Maynor Figueroa (Wigan), Oscar Garcia (Olimpia), Sergio Mendoza (Motagua), Emilio Izaguirre (Motagua), Johnny Palacios (Olimpia), Mauricio Sabillon (Hangzhou Lucheng), Osman Chavez (Platense)
    Orta Saha: Edgard Alvarez (Bari), Julio Cesar de Leon (Torino), Roger Espinoza (Kansas City Wizards), Amado Guevara (Motagua), Ramon Nunez (Olimpia), Wilson Palacios (Tottenham), Hendry Thomas (Wigan), Danilo Turcios (Olimpia)
    Forvet: David Suazo (Genoa), Georgie Welcome (Motagua), Carlos Pavon (Real Espana), Walter Martinez (Marathon)


    Şili
    Kaleciler: Claudio Bravo (Real Sociedad), Miguel Pinto (Universidad de Chile), Luis Marin (Union Espanola)
    Savunma: Waldo Ponce (Universidad Catolica), Gonzalo Jara (West Bromwich Albion), Gary Medel (Boca Juniors), Mauricio Isla (Udinese), Pablo Contreras (PAOK Salonika), Ismael Fuentes (Universidad Catolica)
    Orta Saha: Marco Estrada, Manuel Iturra (Universidad de Chile), Roberto Cereceda, Rodrigo Millar, Jose Fuenzalida (Colo Colo), Arturo Vidal (Bayer Leverkusen), Carlos Carmona (Reggina), Jorge Valdivia (Al Ain), Matias Fernandez (Sporting Lisbon), Jean Beausejour (Club America), Pedro Morales (Dinamo Zagreb), Gonzalo Fierro (Flamengo), Charles Aranguiz (Colo Colo), Jaime Valdes (Atalanta), Rodrigo Tello (Beşiktaş)
    Forvet: Humberto Suazo (Real Zaragoza), Esteban Paredes (Colo Colo), Hector Mancilla (Toluca), Alexis Sanchez (Udinese), Fabian Orellana (Xerez), Mark Gonzalez (CSKA Moskova)
     
  2. hmzsnmz

    hmzsnmz Aileden rank8

    Kayıt:
    14 Mayıs 2007
    Mesajlar:
    25.100
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Şehir:
    Eskişehir
    Ronaldinho , Pato , Cambiasso , Zanetti , Benzema gibi yıldızları göremeyeceğiz . Sürpriz kadrolar var bu da sürpriz sonuçları ortaya çıkaracaktır.
     
  3. TniesT

    TniesT Öğreniyorum rank8

    Kayıt:
    16 Mart 2010
    Mesajlar:
    214
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Turkiyedeki takımlarımızdan giden de baya varmış hani
     
  4. Apollon

    Apollon Bilgiliyim rank8

    Kayıt:
    16 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    2.029
    Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Şehir:
    Mimarlık
    Meksika
    Giovani Dos Santos (Galatasaray)
    Avustralya
    Lucas Neill (Galatasaray)
    Harry Kewell (Galatasaray)
    Brezilya
    Elano (Galatasaray)
    Fildişi Sahili
    Abdul Keita (Galatasaray)