1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

2010 Doblo.

1. MARi

MARi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Binlerce Fiat Doblo tutkununun dört gözle beklediği 2010 model Doblo'nun resmi resimleri nihayet basına sunuldu. Fiat Doblo Combi ve Fiat Doblo Cargo modellerinin resimlerinde aracın tasarım detaylarını görebilirsiniz. Yeni Fiat Doblo'nun en önemli özelliği Amerika'da da satılacak olması. Ford Transit Connect'ten sonra Amerika'ya göndereceğimiz ikinci araç yeni Fiat Doblo.

Geçtiğimiz haftalarda yeni Doblo'nun korsan resimlerini sizlere sunmuştuk. Bu resimler birçok Doblo hayranını hayal kırıklığı içinde bırakmıştı. Ama güncel resimler aracın hiçte fena olmadığını gösteriyor.

2000 yılından günümüze kadar 1 milyon adetten fazla üretim yapan Doblo yeni nesli ile Şubat 2010'da yollarda olacak.

Doblo artık 7 kişilik

Yeni Doblo' tamamen sıfırdan geliştirilmiş bir araç. Aracın alt yapısı, teknolojisi tamamen yeni. Eski Doblo ile hiçbir ilgisi kalmamış. Doblo'daki yeniliklerden biri de 7 kişilik oturma kapasitesine sahip olacak olması. Bagaj bölümünde ekstra olarak 2 koltuk bulunacak. Tabi bunu opsiyonel olarak alabileceksiniz. Araçtaki diğer faydalı yenilik arka camın elektrikli olması.

135 beygir dizel motor öne çıkıyor

2010 Fiat Doblo 4 farklı motor seçeneğine sahip olacak. Bunlardan biri 1.4 litre hacmindeki 95 beygirlik benzinli motor. Diğerleri 1.3 litre 90 beygir,1.6 litre 105 beygir ve 2.0 litre 135 beygir turbo dizel motorlar. Bunlardan 135 beygir gücündeki motor Türkiye'deki bu sınıf araçların en güçlüsü. Start-Stop opsiyonu da ilerleyen zamanlarda sunulacak.

Yeni Doblo'nun konforu otomobil düzeyinde. Bunun için büyük emek sarfeden mühendisler çift bağlantılı tam bağımsız arka süspansiyon geliştirdi. Bu sistemin geliştirilmesindeki ana maç 3. sıra koltuklarda yolculuk edenlerin rahat etmesi.

2. LetheVaLente76

LetheVaLente76 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eskiye oranla daha orjinal daha güzel olmus..Şahsen ben begendim

3. mert5100

mert5100 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fiat'ın yüzkarası... önü kangoo arkası fiorino olan tek araç araç...
    Fiorino:[​IMG]
    Doblo:[​IMG]
    Kangoo:[​IMG]
    Doblo:[​IMG]
    Sadece far çizgileri farklı yönde...

4. safucuk

safucuk Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben reklamından dolayı bi sempati kazandım arabaya...

5. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    2006 modeli vardı bizde. Çok rahat arabaydı. bu daha rahattır eminim. Ticari araç olduğunu hissetmiyorsunuz bile.

6. FerrariEnzo

FerrariEnzo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni arabamız. mukemmel bişey çok atak ve kullanması çok zevkli