20.07.2010 16:48

2010-2011 Forma Lansmanı

Galatasaray Pazarlama A.Ş, 2010-2011 sezonunda futbol takımımızın giyeceği yeni formaların tanıtımını, bu yıl interaktif ortamda gerçekleştirecektir. Formalarımız ve konseptleri, 27 Temmuz Salı günü yapılacak lansmanda, yapımcılığı Mehmet Altıoklar ve yönetmenliği Mustafa Altıoklar tarafından gerçekleştirilmiş kısa filmlerle tanıtılacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü, bir ilke daha imza atmış ve çekimlerde film endüstrisinde gelinen son teknolojiden faydalanmıştır. Yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgileri http://www.365g24s.com adlı internet sitemizden takip edebilirsiniz.​

20.07.2010 19:10

365G24S Saat 24.00'te Yeniklerle Sizlerle

Galatasaray Pazarlama A.Ş olarak taraftarımızın yoğun ilgisine teşekkür ederiz. Saat 24.00 de http://www.365g24s.com da yeniliklerle sizlerleyiz.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla sloganda rezil sitede de rezil muhtemelen formalarda rezil olacaktır makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apollon demiş ki:
extraloob demiş ki:
walla sloganda rezil sitede de rezil muhtemelen formalarda rezil olacaktır makara:
Yorum yapmak için yorum yapmışın summer3:

sevmiyorum kardeşim nefret ediyorum bimbomdan onların varlığından takımdan yönetimden alayından nefret ediyorum var mı itirazı olan yok o vakit dilediğim gibi yazarım ahahaha sana lafım mı var yok o vakit saplarım kardeşim bimbommuş 6S imiş hiç acımam savaş çıksa ilk vuracağım kişiler florya olurdu 2 roket önce oraya sallarım sonra düşmana giderim 8)

extraloob demiş ki:
Apollon demiş ki:
extraloob demiş ki:
Yorum yapmak için yorum yapmışın summer3:

sevmiyorum kardeşim nefret ediyorum bimbomdan onların varlığından takımdan yönetimden alayından nefret ediyorum var mı itirazı olan yok o vakit dilediğim gibi yazarım ahahaha sana lafım mı var yok o vakit saplarım kardeşim bimbommuş 6S imiş hiç acımam savaş çıksa ilk vuracağım kişiler florya olurdu 2 roket önce oraya sallarım sonra düşmana giderim 8)
Bende sabriyi salarım üstüne makara:

Yukarı Alt