Düşünce yapım çok değişti.2 kızı idare etme konusunda bayağı bir tecrübe kazandım.Cinsel hayatım güzel geçti :curtain:
SBS'den de daha iyi birşeyler yapsaydık tam olurdu ama güzeldi 8)

os1

olduser
Çok kötü geçti ayağımı kırdım 2 ay alçıda kaldı.Bununla beraber yazılılarım kötüleşmeye başladı.Neyse 10.sınıf olduk bölümlere ayrıldık yeni sınıf yeni ortam yeni dersler falan filan

Oturduğumuz yerden taşındık , en sevdiğim arkadaşlarım istanbula gitti , dersler çok kötü , aşık olduğum kız başka biriyle çıkıyor -_-

Ps:Berbat Geçti

Güzel yanları olduğu kadar kötü yanlarıda vardı dedemi kaybettim.Dedemi kaybedene kadar sadece 1 yakın vefaat etmişti oda küçükken o yüzden ne demek olduğunu anlamıyordum şimdi daha iyi anlamaya başladım :!!&%&!

Prada

Tam istediğim gibi gitti az olaylı olgunlaşmış bir ruh hamleler doğru ve yerinde 8) Son düzlükte çok güzelde bir vole vurunca tadından yenmez bir yıl oldu..

BaSoryong

Buralıyım
Yazın Fena deyildi ama berbat bir sene idi çok hatalar yaptım... Bu hataları bir daha yapmamalıyım :)

Prada demiş ki:
Tam istediğim gibi gitti az olaylı olgunlaşmış bir ruh hamleler doğru ve yerinde 8) Son düzlükte çok güzelde bir vole vurunca tadından yenmez bir yıl oldu..
Altın vuruş..lol

Yukarı Alt