_Darkness_ demiş ki:
Ah..Ah artık Eurovision değil Politikavision oldu herkes uyansın resmen Politika yarışması.....Ermenistan ? berbat bir şarkı kendi dilleriyle söylediler..ve 4. oldular nerdeyse çoğu ülkeden tam puan aldılar Ermenistan polonya nın da soykırım yaptıgını öne sürdü polonya da kabul etti..ondan sonra polonya ermenistana tam puan ''12'' puan verdi.Herşey ap açık ortada ülkeler komşularına yada işine gelen ülkelere oy veriyor eski eurovision nerde ?? ben olsam artık hiç katılmam yada dalga geçmek için katılırdım.

Demek istediğim kısaca artık Eurovision adil bir yarışma değil

Avusturya ve italya nın da katılmama sebebi bu.

Artık ülkeler çıkarlarını düşünerek puan veriyolar.

ingiltere -ispanya-fransa-almanya kazanmak için değil onlarda eğlenmek için katılıyor.

dikkat ederseniz eurovision için özenen bezenen ülkelerin hepsi 3.dünya ülkesi.
biz de dahil.
darkness söylediklerini hepimiz biliyoruz hatta sunucu (ismini unuttum) kaç senedir komşu muhabbeti yapıyor.
tamam işte apaçık ortada ama bizimkiler hala tüh 7. olduk tüh şunu kaçırdık diye üzülüyor.

sonucunu bildigin bir yarışmaya katılmak mantıklı mı sence ?

ben olsam seneye türkiye olarak katılmama kararı alırdım.
en azından tepki göstermiş olurduk.

2easy4me demiş ki:
_Darkness_ demiş ki:
Ah..Ah artık Eurovision değil Politikavision oldu herkes uyansın resmen Politika yarışması.....Ermenistan ? berbat bir şarkı kendi dilleriyle söylediler..ve 4. oldular nerdeyse çoğu ülkeden tam puan aldılar Ermenistan polonya nın da soykırım yaptıgını öne sürdü polonya da kabul etti..ondan sonra polonya ermenistana tam puan ''12'' puan verdi.Herşey ap açık ortada ülkeler komşularına yada işine gelen ülkelere oy veriyor eski eurovision nerde ?? ben olsam artık hiç katılmam yada dalga geçmek için katılırdım.

Demek istediğim kısaca artık Eurovision adil bir yarışma değil

Avusturya ve italya nın da katılmama sebebi bu.

Artık ülkeler çıkarlarını düşünerek puan veriyolar.

ingiltere -ispanya-fransa-almanya kazanmak için değil onlarda eğlenmek için katılıyor.

dikkat ederseniz eurovision için özenen bezenen ülkelerin hepsi 3.dünya ülkesi.
biz de dahil.
darkness söylediklerini hepimiz biliyoruz hatta sunucu (ismini unuttum) kaç senedir komşu muhabbeti yapıyor.
tamam işte apaçık ortada ama bizimkiler hala tüh 7. olduk tüh şunu kaçırdık diye üzülüyor.

sonucunu bildigin bir yarışmaya katılmak mantıklı mı sence ?

ben olsam seneye türkiye olarak katılmama kararı alırdım.
en azından tepki göstermiş olurduk.
Evet Katılmasak İyi Olur.

öff oraya anca tarkan çıkması lazımki böle dünyaca tanınmış bir star anca öle ilk 5e felan girelim görüosunuz sanki rusyanın şarkısı güsel miş gibi 1. oldu iş sarkıda diil iş oylarda keşke sarkıda olsa ama bizim elimizden ne gelir

H0n0R_ demiş ki:
Belki Guzellıklerınden Biraz Puan Alırız :P :P :P
ole cok guzel diilerki hatta ole guzel bile denemz abi tipler rezil bence 1,50 boy guzel anlayisin garip geldi bana

ucuz bi dizide boy gösteren basit bi grup..
önce kendilerine erkek arkadaş bulmalarını ve bu tarz işlerden ellerini ve ayaklarını çekmelerini temenni ederim..

4 ünü üst üste koyar :twisted: .Otursunlar oturdukları yerde adi bi dizileri var adi bi sesleri var adi bir görüntüleri var.

StarkDrache

Bilgiliyim
Favorim Fatih Ürek Birde lililili Şarkısına Benzer Bir Parçayla Çıkarsa Eminim İspanya Ve o Tür Müzikten Hoşlanan ülkerden tam puan alır olmadı 10 puan kesin al1r. :mrgreen:

ya bence bu yarısma fln değil bu sene mor ve ötesi ilk beşe girmelıydı kesınlıkle ondan oncede kenan doğulu bence ikinci olmalıydı cunku birincinın sarkı cok guzeldı bız ikinci olmalıydık ondan oncekı sene için bişi diyemıcem sonunculuk bıle yakısıyodu ama 2009 da bence manga, seksendört, emre aydın ,hadıse,şebnem ferah, yalın, feridun düzağaç fln katılmalı çunku hepsını beğenıyorum hadısede avrupa tanındığı için katılabılır illakı dans yapılması gerekmıyorkı bu sne kazanan rusyanın ne sarkısı ne sarkıcısı beğenıldı sadece buz dansı beğenıldı (eğer bole seylere oy verılıyosa bız mıllı futol takımını toplayalım bı saha kuralım onlar arkada futbol oynayın ondede tarkan sole turçe bı sarkı soylesın bırıncı oluruz kesın) trtde sadece bu sene bırıncı olanların dansı beğenıldı bızımde hepsı grubumuz dans etsın bırıncı oluruzmu dıo acaba saçmalık yaa soyle emre aydının elıne bıraz yavas bı sarkı vercekler cıkıp dans fln olmadan elın gıtarıyla soylıcek o zaman gorucez (2007 yılında ukraynanın sarkısını hatırlıyoruzdur heralde hıc puan gelmıcenden o kadar emındımkı adamlar 2. oldu o garıp ve berbat sarkıyla 2. oluyolarsa ajdara bı mıkrofon verelın sacınıda tren yolu gıbı yapsın yıne cıksın çikita muz dıye bağırsın onu 2. yapmazlar cunku turk ama ukraynayı o sacma sarkıyla yaptılar

Yukarı Alt