Beyler bu dosyada keyloger var ! insan degil bu adam bide deneme mod olmus bizim charımızı soydu .
iki dk insan olda Cerebrus_TR nin itemlerini ver !!! insan takliti yap !

selcukk demiş ki:
Beyler bu dosyada keyloger var ! insan degil bu adam bide deneme mod olmus bizim charımızı soydu .
iki dk insan olda Cerebrus_TR nin itemlerini ver !!! insan takliti yap !
Linkler tarafımdan kontrol edildi ve yenilendi. Keyloger, torjan vs.. gibi herhangi illegal bir program bulunumadı.

Ps: Mesajını editlemeni ve özür dilemeni rica ediyorum. Aksi taktirde 3 gün süre ile forum haklarından men edileceksin!

ben bunun verdigi linkden botu indirir indirmez hemen char soyuldu
%100 senin işin insan olan verir !!

Spa şerefsizine güvenmeyin onun verdigi linkle ! soyuldum !! amk kalitesiz yawsagı !! sen yapıyon saten o.ç insan degilsin !!! benide soydun indirir indirmez 5 dk sonra soyuldum kalitesiz şerefsiz seni !!

Spa şerefsizine güvenmeyin onun verdigi linkle ! soyuldum !! amk kalitesiz yawsagı !! sen yapıyon saten o.ç insan degilsin !!! benide soydun indirir indirmez 5 dk sonra soyuldum kalitesiz şerefsiz seni !!

amk adamın charını soymusun BEnimkinide soydun o.ç !! geri ver lan !! itemleri 1! o.ç ''' kalitesiz o.ç

Spa

rank8
ağzınızı bozmayın.İşim Gcüm yok sizin çarlarınızımı çalıcam güldürmeyin beni. Sizin Aklınız yetmiyorsa ben ne yapabilirim Makinanda Virüs varsa ben mi soktum Aptal APTAL konuşup Konuyu kirletmeyin güvenmiyorsan indirmessin bidaha oLur biter ...

Spa

rank8
bende kimsenin ne itemi ne parası nede başka bişeyi var. Boşuna parmaklarını yorma Kendi salaklıgına çarını soydurmuşsun buraya gelipte bana Suç atmaya çalışma hadi canım başka kapıya :wink1:

Yukarı Alt