1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

2008 makyaj modası!

1. ositoz

ositoz Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    *Bu sezonun en belirgin makyaj trendi eyeliner'lar ve takma kirpikler. Romantik ve iddialı gözlere sahip olmak için siyah ya da füme tonlarındaki bir eyeliner'ı kirpik diplerine uygulamakla kalmayıp, göz ucundan dışa doğru çekerek uzatınız.

*Kirpik diplerinden (aynı şekilde) uzatarak uygulayacağınız göz kaleminizi normalden daha kalın bir çizgi halinde çekerek de benzer bir etki elde edebilirsiniz. Birçok markanın piyasaya sürdüğü simli göz kalemleri de gözlerinize ayrı bir ışıltı katabilir. Farlarda ise yine gözlerinizin parıl parıl parlamasını sağlayacak dore tonlarını tercih edin.

*Rujlardaki en moda renkler, bu sezonun kıyafetlerin "canlı" havasına uygun şekilde: Pastel ve soluk tonlar yerine, göz alıcı renkler hâkim. Teninize uygun olarak seçeceğiniz kırmızı ya da pembe tonlarındaki rujunuzun biraz iddialı olmasına izin verin! Dudaklarınızın daha belirgin olması için, rujunuzdan bir ton koyu renkteki bir dudak kalemiyle çerçeve yapmayı unutmayın.

*Bronz görünümün modası hiç geçmeyecek gibi görünse de, yoğun olarak uygulanan Terracota pudralar yerini yavaş yavaş likit allıklara bırakmış durumda. Köpük ya da likit allığınızın da canlı ve ışıltılı olmasına dikkat edin. Özellikle göz farınız ve kaleminiz de simli ya da çok parlak değilse, yanaklarınızı dore ya da sedefli pembe/turuncu tonlarla renklendirebilirsiniz.

*Uzun yılbaşı gecesinde rimelinizin akma ihtimaline karşılık waterproof (suya dayanıklı) olmasına dikkat edin! En önemlisi de bütün gece gülümsemeyi unutmayın!

alıntıdır.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    konuya uzak kaldım lakin bayanda full makyaj olmalı felsefesinden yana olduğum için okudumda güzel bilgiler varmış şu kısım da çok reklamik Razz

*Uzun yılbaşı gecesinde rimelinizin akma ihtimaline karşılık waterproof (suya dayanıklı) olmasına dikkat edin! En önemlisi de bütün gece gülümsemeyi unutmayın!

3. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Makyajdan nefret ederim. Bakım kremleri vs. forever. Doğal olsun ama bakımlı yani kaşlarını alsın orman gibi gezmesin doğal olcam diye. xD

4. ositoz

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım aslında makyajın amacıda doğallığı koruyarak rötuşlarla, yüzü güzel göstermektir. zevkler ve renkler tartışılmaz kimi sever kimi sevmez, bu insanın kendisine kalmıştır değil mi? :lol:

not: yorumlarınız için tşk.ler :)

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    bi çekil hacım tiksinçsin gelmiş makyajdan nefret edermiş sen bir rujun ne kadar güzel dakikalar yaşattığını biliyormusun veya bir ojeli elin sırtında ki acısını yok ben XMAS hesabı biraz abarttım tamam topicten kaçanzi ihihihii hepinize Happy XMAS canlarım :santa: extrabeer mucX

6. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Git al boya kutusu gibi bir kızı sabah uyandığında sorarım ben sana. Tırnakların ojeli olması sırtındaki acıyı etkilemiyor. Ama cila tarzı şeyler hoş duruyor. Abartmamalı makyajı.. :?!!!

7. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Makyaj olmalı bencede ancak çok az ve ilgi çekici renkler olmamalı (mor pembe mavi siyah yeşil kırmızı vb.) bu renkleri kullananlara Allah akıl fikir versin surat mı grafiti çizilmiş duvar mı ayırt etmek zor

8. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1 extraokk

9. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    ayrıca ince kaşlı olmalı ve uzun saçlı gozlerine siyah hafif bi kalem çektimi ahhhh ahhhhhhhh
    Misal avril :lolmuch:

10. ositoz

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişi sorcam hepiniz erkemisiniz yorum yapanlar yani. Question

11. Jigsaw

Jigsaw Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eveet. :mrgreen: En erkek benim ama.

12. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CeyRRANNCI
    muhahahah süperdi :mrgreen: :mrgreen:

13. ositoz

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu imzadaki twetyle kediş i benimimzamada koyarmısınız ben bilmiom nasıl eklicemi. çok tatlıymış o :santa: