1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

2007'NiN İLginç oLayLarı


 1. ReAcTiVe

  ReAcTiVe Bilgiliyim rank8

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.284
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Lise
  Avustralya'da bir kadın, parasını yatırdığı bankanın güvenliğini test etmek için kedisi adına kredi kartı başvurusu yaptı. Banka kediye kredi kartı gönderdi.

  -Almanya'da 100 yaşındaki bir kadın huzurevine yerleşmişti. Fakat bir süre sonra huzurevinin diğer sakinlerinin sıkıcı ve 'çokyaşlı' olduğunu söyleyerek evine geri döndü

  -Küçük bir ülke olan Liechtenstein'da bir sabah İsviçreli askerlerle karşılaşan vatandaşlar ülkelerinin istila edildiğini zannetti. Askerlerin gece eğitimi sırasında yollarını kaybedip farkında olmadan sınırı geçtikleri ortaya çıktı

  -Hong Kong'da 9 yaşındaki matematik dehası March Boedihardjo üniversiteye kabul edildi. Küçük deha dersleri kolay ve sıkıcı bulduğunu söyledi.

  -Bir İngiliz en yüksek dağ olan Everest'in zirvesinde dünyanın ilk cep telefonu görüşmesini yaptı. İlk sözleri ise "Hava çok soğuk'' oldu.

  -Tanzanya'da bir adam, kabile üyelerine atalarının suyun altında gizlenmiş ruhlarını çıkartacağını söyleyerek nehire daldı. Adam bir daha su yüzüne çıkamadı(ataları onu geri bırakmamıs herhaldeki)

  -Belçika'da ülkenin neredeyse bölünmesine neden olan siyasi krizi protesto etmek isteyen bir kişi, ülkeyi internet açık artırma sitesi ebay'da satışa çıkardı. (Alacak olan varsa duyrulur..)

  -Avustralya'da güçlükle nefes aldığı gerekçesiyle veterinere götürülen kedinin kanında yüksek miktarda kokain çıktı. Yapılan incelemede kedinin sahibinin evde bir parti verdiği ve hayvanın parti için hazırlanan kokaini yediği tespit edildi.


  -Amerikalı Leona Helmsley öldüğünde 12 milyon dolarlık servetini köpeği Trouble'a bırakmıştı. Trouble, ölüm tehditlerinden kurtulmak için New York'tan Florida'ya taşındı.

  -İsveç'te bir hayvanat bahçesinde görevlilerin anestezi uygulamaya çalıştığı zürafa, uyuşturucu ilacın etkisiyle personelin üzerine düştü. Bir görevli beyin sarsıntısı geçirirken zürafa 'boynu kırılarak' öldü.

  -Amerika'da bir avcı vurduğu kuşu köpeğinin getirmesini beklerken tüfeğini yere koydu. Geri dönen köpek, yerdeki tüfeğin tetiğine basınca avcı bacağından vuruldu

  -Peru'da sarhoş yayaların, sarhoş sürücülerden iki kat daha fazla ölümlü kazaya yol açtığı ortaya çıktı. Yapılan araştırmada ayrıca, başkent Lima'daki taksi şoförlerinin çoğunun ehliyetinin sahte olduğu saptandı.

  -İngiltere'nin başkenti Londra'daki bir Tayland lokantasından sokaklara duman yayılmasını kimyasal terör saldırısı sanan polis sokağı ablukaya aldı, mağazalar kapatıldı, evler boşaltıldı. Sonradan, dumanın mutfaktaki acılı yemeklerden geldiği anlaşıldı

  -İtalya'nın Palermo kentinde belediye başkanının 110 ehliyetsiz otobüs şoförüne iş verdiği ortaya çıktı. Belediye başkanı, ehliyetsiz sürücülere karşı şimdilik bir şey yapılamayacağını söyledi
   
 2. Audrey

  Audrey Old School olduser rank8

  Kayıt:
  2 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.800
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  HighSchool
  Şehir:
  SaGoLeRa
  İyi Fikir.... gzl sagol


  sanki babasının malını satıyo :mrgreen:
   
 3. קєรรเ๓เรt яαρ

  קєรรเ๓เรt яαρ Öğretiyorum rank8

  Kayıt:
  19 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  788
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0