Adamım sen bi git diyeceksin bitmiyor, sonra istesende istemesende alışacaksın. ffup çantanı beline atıp geri döneceksin. 15 ay nedirki demeyeceğim zor geliyor tabi. Bak bitireli 5,5 ay oldu mutluyum paşalar gibi yapıp geldim gerçi şimdi vermişlerdir gazı en büyük asker bizim asker :P asker yerlerde istikamet sağ sol geri falan acemi birliğinde zaten o 3 ay boyunca isyan usta birliği doğuya düşersen kebap valla bak herkes korkuyor ama bingöl genç ilçesi delengez üs bölgesinde yaptım tatil köyü heyecan mis gibi hava. Kışın biraz zor oluyor ama idare edecen artık bak ben bu yaşıma geldim 5 metre kar bir askerde gördüm :P kurtlar vadisi delengez yani o derece :D acaip zevkli bak son zamanlarda gazino senin stralen dışarı :D eve gitme heyecanı harbi bak çok zevkli kendine bir dost bul güvenebileceğin, cahilide var hırsızıda var adını bile bilmeyenler var dikkatli ol her telden deli var. Hele sigara içmiyorssan ve doğudaysan paranı hiç safa sufo şeylere harcama biriktir bak valla biz öyle yaptık meteliksiz gittik aileden 5 krş istemedim döndüm cebimde 1 milyon tıkır harca :D . Git gel bekliyoruz. :muck: :kalp:

Hayırlı teskereler.

Advance

extraloob demiş ki:
şu sitede 5 yılda her güzelliği yaşadım 2 şey kaldı ;

1) 3xx. dönem askere gidiyorum topic'i.
2) efleniyorum topic'i.

:kalp:
evleniyorum topici vardı sanki :popcorn:

JbS demiş ki:
ben var gitmek kuzey ırak kısmet böle işler

ps:içime doguyor
sen oraya bi git ondan sonra dönmek istemisin hiç bilmiyorum yani 2.000TL maaş :P

--

Bende 91/1 gidiyorum bakarsın aynı yere denk geliriz :mrgreen:

bastan böyle yaparsan ohoo ben DONUCEM demen lazım kendi kendine bak bakalım kim tutuyo senı.Hayırlı tezkereler.

JbS

rank8
xtollgax demiş ki:
Hatay Denizci olduk iyimi ^^

21-23 Teslim
güzel yer canını sıkma bende hatay antkyaklıyım sen iskenderundasın h.olsun

manisa/alaşehir er ve piyade soför egitim tugayı

herkese hayırlı olsun

Yukarı Alt