Botu öğrendiğim zamanlarda daha cafede takılıyordum. Alexander server'ında bir arkadaş söylemişti önce guildden attım illegal diyerek sonra geri aldım aynen baktım olmuyor ben de bot kullanmaya başladım :P Crack ile ilgili aramalarda hep extraloob gözüme çarpıyordu direk üye oldum adeta sömürdüm siteyi son damlasına kadar :D
Aradan zaman geçti siteye göz atmadım bile kendi botumu parayla alır olmuştum Hercules serverındaki bir ***** ******* ile olan it dalaşı siteye taşınmıştı bir şekilde haberim oldu. Oyunda ezdiğim yetmemiş bir de sitede yerin dibine soktum :lol:
Ardından ara sıra göz atmaya başladım derken ufak yorumlar sık sık aktif başlıklara göz gezdirmeler derken bir pm geldi. D.mod olurmusun diye güzel bi soruyla bağlanmış bir yazı dizisiydi :P 3-4 gün sonra d.mod olup siteyi daha iyi tanımaya başladım daha aktif oldum baktım ki gelenimiz gidenimiz hep aynı kanım ısındı hemen herkese ve kısa sürede mod ardından g.mod oldum. Zorunluluklar dışında da hiç siteden ayrılmadım gördüğünüz gibi 2. yılımı kutluyorum hâlâ burdayım ^^
Geri gelirken rütbeyi bile istemeyecektim sonuçta game master oldum artık :twisted: Neyse ki pek birşey kaçırmadım.
Öncelikle bu siteyi açıp bizleri buluşturduğu için extraloob'a ,
Sonra da siteyi bu kadar güzel hale getiren ve 1 numara olmamızda büyük rol oynayan sizlere çok teşekkür ederim. Son 6-7 ayım - iş nedeniyle - pc başında geçti ve extraloob sayesinde sıkılmadan bunalmadan buralara kadar geldim.
Ne çok konuştum ya keşke okumasaydınız buraya kadar vallahi üzüldüm şimdi :D
Neyse madem okudun geçmiş olsun seneye bitane daha yazarım :byes: :mrgreen: :P :twisted: :D :lol: 8) :beer: :muck:

Zaman ne de çabuk geçiyor d mi? :)
Verdiğim emeklerden ötürü kutluyorum ve daha nice yıllara extraloob ile :thumbsup:
Ps: senin konuyu gördüm de kafa dank etti , 2 gün sonra da benim 2. yılım doluyormuş :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Nice yıllara çok güzel yazı çıakrmışsın

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
[GM]Polgara demiş ki:
Botu öğrendiğim zamanlarda daha cafede takılıyordum. Alexander server'ında bir arkadaş söylemişti önce guildden attım illegal diyerek sonra geri aldım aynen baktım olmuyor ben de bot kullanmaya başladım :P Crack ile ilgili aramalarda hep extraloob gözüme çarpıyordu direk üye oldum adeta sömürdüm siteyi son damlasına kadar :D
Aradan zaman geçti siteye göz atmadım bile kendi botumu parayla alır olmuştum Hercules serverındaki bir ***** ******* ile olan it dalaşı siteye taşınmıştı bir şekilde haberim oldu. Oyunda ezdiğim yetmemiş bir de sitede yerin dibine soktum :lol:
Ardından ara sıra göz atmaya başladım derken ufak yorumlar sık sık aktif başlıklara göz gezdirmeler derken bir pm geldi. D.mod olurmusun diye güzel bi soruyla bağlanmış bir yazı dizisiydi :P 3-4 gün sonra d.mod olup siteyi daha iyi tanımaya başladım daha aktif oldum baktım ki gelenimiz gidenimiz hep aynı kanım ısındı hemen herkese ve

Ve... :mrgreen:
Dmod olduğun gün SF sana pm attı hoş geldin kardeş dedi :P
Sonra tanıştık arkideş olduk, bla bla.... :P
Bu sabah da sayemde hatırladın 2 yıl olduğunu :P
Çok seviyorum hepinizi lan :santa:

Ben de bu üyelikle 4 gün önce 1 yılımı doldurdum 1 yıllık gizli ajanlıktan sonra... :P
Hadi beni de sevin iyi ki varsın deyin bakayım xD

İçselleştirilmiş bir olay :D siteyi fenomen haline getirmiş EXL nin bu üyenin kıymetini bilmesi lazım :D
bravo maşallah XD

3-4 gün sonra d.mod olup siteyi daha iyi tanımaya başladım daha aktif oldum

okan abi senin fotoğrafını görür görmez ''kim bu söleyin hemen d.mod yapalım'' demişti çok ii hatırlıyorum :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yoğun bir gündü bir sürü projeyle uğraştık ve ancak topici gördüm, kuzum öncelikle çok teşekkürler seninle tanışmış olmak gurur verici ayrıca ailemize katmış olduğun duruşun tavırların ve asilliğin hep aynı çizgide devam etsin nice senelere bro, biz bu aileyi 3 kişi kurduk ; extraloob - screamadle - jesuswan ve şimdi 130bin olduk daha da büyüyoruz tadını doya doya çıkartalım mucX :kalp:

Yukarı Alt