Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2 YENİ REKLAM ANLAŞMASI YAPILMIŞTIR

bygameshop.com sitesine üye olmak için tıklayınız

gamesiparis.com sitesine üye olmak için tıklayınız

Uzun süredir firmamızla yapmış olduğumuz görüşmeler en nihayetinde bugün sonuçlanmış ve yeni reklam anlaşmamız yapılmıştır her iki tarafa da hayırlı olsun diyoruz.
Birçok oyun için ürün satın alabilirsiniz ; Knight Online SilkRoad Metin2 WarRock Runes Of Magic Karahan Online World Of WarCraft İstanbul Kıyamet Vakti Bigpoint
Rapidshare Cabal Online Popmundo Mynet Oyun Hero Online

Special thx to gamesiparis.com ve bygameshop.com :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
Hayırlı uğurlu olsun,bi bakıyim şu silk fiyatlarına uygunsa gine adres değiştirebilirim. :starving:

2 yeni firma güzel kampanyaları mevcut bu bağlamda değerlendirmek lazım bir üye olalım bakalım silk bot gold kaç para görelim :muck:

okan abi hayırlı olsun gamesiparisin sahibi recep abi cok güvenilir biridr 5 senedir birlikte iş yapıyoruz daha önceki silkroadarena forumda modluk yaptım bu anlasmaya sanırım en cok ben sevındım iki sevidğim abim birleşmiş oldu ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Anaconda35 demiş ki:
okan abi hayırlı olsun gamesiparisin sahibi recep abi cok güvenilir biridr 5 senedir birlikte iş yapıyoruz daha önceki silkroadarena forumda modluk yaptım bu anlasmaya sanırım en cok ben sevındım iki sevidğim abim birleşmiş oldu ^^

Recep bey gerçekten çok kibar birisi bizim bu iki firmayı ilk defa duymamız çok şaşırtıcı ama güzel bir anlaşma yaptık her iki firmaya da başarılar dilerim hepimiz silkroad online ve online oyunların oyuncularıyız 8)

extraloob demiş ki:
Anaconda35 demiş ki:

Recep bey gerçekten çok kibar birisi bizim bu iki firmayı ilk defa duymamız çok şaşırtıcı ama güzel bir anlaşma yaptık her iki firmaya da başarılar dilerim hepimiz silkroad online ve online oyunların oyuncularıyız 8)
evet cok iyi bi insandır recep abi fiyatlarıda gayet uygundur 5 senedir birlikte silk gold satımı yapıyoruz en ufak bi sorun daha cıkmadı her iki tarafada hayırlı olsun diyelım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkür ederiz firmalarımızı bir gezin üye olun kampanları mail ile duyurabilirler fırsatlardan anında haberdar olun ^^

Admin bey bu konu aLtına mesaj yazıyorsunuz ancak benim sorunum iLe iLgiLenmiyorsunuz Botumu 21 martta aLdım ancak süremin bittiği yazıyor Premium boşa gidiyor Lütfen iLgiLenin......

Yukarı Alt