Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Srobot 1.85
http://rapidshare.com/files/88786351/sr ... 5.exe.html
Loader ve x33.dll
http://rapidshare.com/files/88578884/Loader41.rar.html
srobot ile çalışan orjinal sro_client aşağıda..
http://rapidshare.com/files/88437084/sr ... t.rar.html
Botun Tamamı (Link için Kemalist 'e Tşk.ler)
http://www.speedyshare.com/586254988.html
Önce srobot 1.85 rardan çıkartın.. silkroad klasörünün içine "bot" isimli klasör açın ve srobot 1.85 den çıkan dosyaları bu klasörün içine kopyala yapıştır ile yerleştirin.. loader ve x33 ü rardan çıkartın.. bu klasörü alın ve silkroad klasörü içinde açmış olduğunuz bot klasörünün içine yapıştırın.. sonra clienti alıp silkroad klasörünün içindeki ile değiştirin.. önce srobot u çalıştırın.. daha sonra loader e tıkladığınızda sro_client in yolunu gösterin ve kasmaya başlayın.. iyi kasmalar..

Saygılarımızla,
extraloob.com

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Resim Mi Attıracaksın Bana ? Not Authorized Hatası Geliyor Çalışmıyor Diyorum . Aldığın Yerdede Onlarca Kişi Çalışmıyor Yazmış Bir Kişi Bile Çalışıyor Yazmamış Hala Israr Ediyorsun ?

daha önce de burada sm yayınladım.. hatırlayan varsa bilir.. inanan kazanır.. patlamadan indirip kasın..

botun auta training li resmi ve tarih saatin bulunduğu ss at olsun bitsin ^^

Kemalist demiş ki:
Resim Mi Attıracaksın Bana ? Not Authorized Hatası Geliyor Çalışmıyor Diyorum . Aldığın Yerdede Onlarca Kişi Çalışmıyor Yazmış Bir Kişi Bile Çalışıyor Yazmamış Hala Israr Ediyorsun ?
sen çalışmıyor diye yazdıktan sonra ben özellikle girdim denedim..çalışıyor..

Morwena

Buralıyım
beyler tartışmaya gerek yok .
Mod arkadaşımız dosyanın çalış çalışmadığını kontrol etmiş . Çalışmıyormuş.
Uzatmaya gerek yok .

neyine güvenerek koyup millete kasın kasın diyosun modlar onay verirde öle acarız ama diyelim actım car gitti dünya ahiret yakanda olurum bunu ben diil botu indiren herkes yapar biraz bilinçli düsün Evil or Very Mad

McViP demiş ki:
neyine güvenerek koyup millete kasın kasın diyosun modlar onay verirde öle acarız ama diyelim actım car gitti dünya ahiret yakanda olurum bunu ben diil botu indiren herkes yapar biraz bilinçli düsün Evil or Very Mad
elbette haklısın.. o kadar emek veriyosun.. ama sonuçta herkesin onu taratıp deneme şansı var.. bu işi yapıyorsan en azından dosya taratmayı bilmen lazım..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben Kimseye Gıcıklık Olsun Diye Konu Kilitlemem . Alın Buda İspatı İlla Denemek İstiyorum Diyen Denesin...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
buna ragmen calısıyo dıyosan bot surumun ne elındekı ve bırsey daha benım ısyerım de pc nın bırınde SM takıldı evde ve o nun yanındakı PC de denıyom hata verıyo ama o pcede tıkır tıkır calısıyo sende boyle olmus olabılır elındekı botla bır baska pcde dene ve kullandıgıb bot dosysında yolla calıstıgına emınsen

kemalıst elınde botun 85 surumu varsa dene bır calısırsa ıkısını bır koy yenı surum degıl bu SM 86c b de calısmıyo 85 de calısabılır herkeze ıyı gecelre ben kactım yarın bakrım artık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kerpeli demiş ki:
eren_baba demiş ki:
beyler çalışıyor ben ezik charımla girdim gayet güzel kasıyor
hay saolasın kardeş.. ağzına sağlık.. Kemalist bir özür borçlusun sanırım..
Değilim Arkadaşımada Verdim Ondada Aynı Hata Wink

Ayrıca 1.85 Le Denedim Senin Dediğin Gibi 1.86 Yıda Deneyeceğim...

Denedim Çalışmıyor Yine 3. Arkadaşımada Denetiyorum...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt