A

Anonymous

Guest
hybird yapcaaana pure str yada int yap derdim ama sen istersen olur tabi 2 str 1 int

birincisi

hybridliğin str ağırlılısını hic anlayamam ancak bence hybrid denilen char int ağırlıklı olur

2str 1int yerine STR gitsen daha sağlıklı olurdu bence ama buda bir yapılandırma

atackın d,ğer str lere göre biraz fazladır ama canın azdır

gerisini sen düsünebilirsin STR ile kapısmanızda STR galip geliyorsa kötü

2.soruna gelince hesaplayıp sonucu yazacam ancak senden istediğin int ve str bonusları dahil etmeden bana değerleri söylemen extraokk :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nick süper, imza süper, char build süper daha ne denebilir sende hatunsan herşey bingo server adı ver geliyorum oraya hemen angelicam :lolmuch: :mrgreen:

latife bir yana cidden herşey güzel.

pure str olman her yonden daha iyi olurdu hem hp dusuk olcak hemde wurdugun damageler pure str den nerdeyse farksiz olucak hybird olucaksan int agirlikli olman lazimdi ama sen memnunsan sorun yok

Dark_Lord_ demiş ki:
Şevkini kırmayayım fakat bana göre hybrid , str , int ne olursa olsun bowman char en kötü charlardandır popcorn
sana 18k crit vuran bir bowman icin ne dersin :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dark_Lord_ demiş ki:
Şevkini kırmayayım fakat bana göre hybrid , str , int ne olursa olsun bowman char en kötü charlardandır popcorn

Orada dur...Full Str Bow en kral charlardandır son update den sonra...Knockback ve stun ile bitirir rakibini...

jesuswan demiş ki:
Dark_Lord_ demiş ki:

Orada dur...Full Str Bow en kral charlardandır son update den sonra...Knockback ve stun ile bitirir rakibini...
işte benim adamım extraokk

vasat bi yapılandırma ...
2 str 1 int olursan hiçkimseyi kesemen .. 80 lv da yerden kalkamassın. En ezik intçiye bile yatarsın.
80 lv bi glavie el yakma ve 1 skill atar sen yerdesin
bence o charı elinen çıkar
kendine 7:1 hybird aç yani 70 veya 68 den sonra str git ;9 extraokk

jesuswan demiş ki:
Dark_Lord_ demiş ki:

katılıyorum cok guzel bır analiz 80-90 araı olunca sılkraod en kral bowman olacak
ve
60-70 intcıler 70-80 strcıler 80-90 str bowcular kralıdır oyunun
bunu dıyen cafe sahını abını 9 tane 70-80 arası charları var tecrubesını konusturuyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bow her zaman kral chardı uzaklara gitmeye gerek yok bizim halkımız sevmiyor savaşçı
char olmadığı için oysaki bir bow ile karşılaşmak istemem hele ki elinde 72+7 bir bow varsa öttürür.

extraloob demiş ki:
bow her zaman kral chardı uzaklara gitmeye gerek yok bizim halkımız sevmiyor savaşçı
char olmadığı için oysaki bir bow ile karşılaşmak istemem hele ki elinde 72+7 bir bow varsa öttürür.
ben girerim araya abi sen merak etme en kısa zamanda NWO un psikopat bowmanı olacam :mrgreen: Wink

extraloob demiş ki:
ama 2str 1int olmaz bea :lol:

BOw char full str olursa çok güzel oluyor ama elinde 72+7crtk 10+ bi silah olması lazım. Ben 80 lv olmama ragmen bi full str bi bow acmayı düşünüyorum yeni gelen skiller cok güzel extraokk

zevk meselesi tbi oyun ama str agırlıklı hybridler sorun cıkarır sadce =)

we full str fire bow yeni patch ile kral olmaya yaklastı 90 we skilleri gelince (100-110 dahil) mukemmel otesi olucak sahsen sahidim komsum 74 lvl full str fire bow! bow sewmezdim ama patch gelip 70+ bi bow char gorunce icim gitti:D 76 hunter kesio wuramıolar bile adam kasmaya gderken hp pot 100tane alıo :lol: pvpdede ii phantom+uzaklastırma skili ile 1 strong arrow we 3-5k hp kazanıosun buda rakib icin olmesine işaret bisy :lol:

Yukarı Alt