1.si bot her 4 yaratikda ßir duruo. yaratiqi seciyor ama biraz beklio atak yapmior . 2.si hotandan cvye giderken dw ye gelio. ama dw icinde aptal aptal dolanio. herseyi yaptım ayarlar tmm kapıya kdr gidior sora geri donuo demirciye . kapı ve demirci arasinda mekik dokuyor . bu 2 . si icin yapaßileceqim ßi$ey warmi acaßæ ? dani$mak istedim

malesef bunların çözümü yok botların ufak tefek sorunları bunlar herkes yaşıyor başka bir versiyon çıkana kadar idare et dostum belki daha sorunsuz bir bot çıkabilir beklemekten başka çaremiz yok iyi oyunlar extraokk

yanımdan cvye giden cok adam goruom ama onlar bole bise ya$amio ne i$se :S

c4b4L demiş ki:
1.si bot her 4 yaratikda ßir duruo. yaratiqi seciyor ama biraz beklio atak yapmior . 2.si hotandan cvye giderken dw ye gelio. ama dw icinde aptal aptal dolanio. herseyi yaptım ayarlar tmm kapıya kdr gidior sora geri donuo demirciye . kapı ve demirci arasinda mekik dokuyor . bu 2 . si icin yapaßileceqim ßi$ey warmi acaßæ ? dani$mak istedim
1. sorun bende de vardı sro nun yeni versiyonu çıktı 1.87b indirmediysen bi indirip dene şimdili sorun geçti gibi duruyor ama yine de bilmem denemekte fayda var... :lol:

Yukarı Alt