A

Anonymous

Guest
Öncelikle merhabalar;Benm mars serverında full str bowman charım var ıkıncı char olarak hybrt acmayı dusunuyorum kafat 2int 1 str ve 5 int 1 str charlar arasında kaldım ve bununla bırlıkte bır kac daha sorum olacak .bunlar ;1 sorum: sızce 2 ınt 1 str mı olayım yoksa 5 ınt 1 strmı -2. sorum:2 ınt 1 str olursam elımde ne olsun sword veya spear --3.sorum:5 ınt bır str olursam elımde ne olsun --4:hangı heuksal skıllerım acılcak.Bu soruları cevaplarsanız bnı cok mutlu etmıs olursunuz sımdıden tesekkurler Wink ...

Öncelikle 5int 1str tavsiye ederim.2int 1str pek tutulmuyor.
Protector giy ve spear kullan.Skillere geline fire ve light skillerini önce maxla heuksal sp kaldıkça uplarsın Wink

A

Anonymous

Guest
oncelıkle cok tesekkur ederım cevabın ıcın ama 5-1 ın bıraz az hpsı olmuyormu sence bnde onu dusunuorum 2-1 oldugu zman hıtlerım normal olcak ama hp 10k olcak mesela bıde neden tutulmuyo dedın ?

SleepWalkeR

Tanınıyorum
7int-1str heuksal için,
full int sword shield için.
ama illa hybrid aççam diyosan 7-1 sword shield de olur.

ya herkes bu 2:1 i kötülüyo gelin poseiodon a görün çari imi nick _BLUESTORM_

normal de full farm 1 int full farm int i tekde alir snow la ama beni alamiyolar.

ben hybrid olunacaksa tam hybrid olunacak kanisindayim bence 2:1 ol

kasarkende fire in nuke si ile mizrak firlatmayi kullan yatiyo mutlaka mob lar.

edit:mizrak mirlatmayi yazmişim :lolmuch:

zaten 2-1 charla sadece mob kesersin... mızrak fırlatma ve nukeyle mobdan başkasını alamassın ne hp ne damage var nuken koymaz adam gibi (moblara fazla koyup ordan charım süper diye uçmayın) 2-1 herkese ilk oynayışında mantıklı gelen fakat sonradan işi öğrenip full X giden char açıyorlar... Ayrıca Herkes Kendi Kastığı Charını Savunuyor sen gitsen full X bi char açsan 2-1 de neymiş diyeceksin 2-1 kassan Full X de neymiş diyeceksin bu insanların doğası hep sizin kastığınız mütiş zaten millet ne diyo bakmassınız

Ünlü Söz Vardır "Düşüncelerinize Katılmıyorum Ama Onları Söylemeniz için canımı veririm" herkes bilir bu sözü

Tamam Düşüncelerinizi açıklayın ama 2-1 kraldır yada 5-1 kraldır diyip kestirip atmayın nedenlerini de yazın

Bakın Her Charın Ne Olduğunu Yazıyorum(Yanlışsa belirtin ama benim düşüncelerim)

1)2-1: Bence En Kötü Builddir Ne Hp Vardır Ne Damage Vardır Ne Critleriniz Adamları Yerin Dibine Sokar Nede Nukeniz Damage Koyar

2)5-1: bence güzel bir builddir Full Atack Bazlı Charlarda Hp Olmasını Sağlar Genelde Spearların Kullandığı Bir Builddir Sworda Nazaran +2 silah olan spear 5-1 intle passiveyle beraber küçümsenmeyek bir hp oluşturur fakat swordda full int gidilirse aradaki atak farkı kapatılır ve swordun yanına Block Avantajı kalır

3)7-1 Hiç te fena olmayan 5-1 e göre daha az hpsi olan ve daha çok damage koyan char biçimidir Kasarken de zorlanmayacak bir builddir..

NOT***(Hybridler için en önemli özelliklerden biri Itemdir Itemlerınız Full Blue Değilse bu dediklerimi unutun itemsiz hybrid pek çok şey yapmaz(pvp için geçerli moblarda kolay kasmanızı engellemez)

Full Str:Hp Bakımından En Yüksek Charlardır Garment Giyerek Mag Defansı Indirirler Critleri Oturtturur O Yüzden Silahlarının Yüksek Crit Olması Allahın Emridir Vuruşları en düşüktür.

Full Int:Damagesi En Yüksek Charlardır Pro/Armor giyerek Phy Defansı Indirirler Nuke kullandıkları için crit koymazlar fakat pvplerde nukeler kadar kullanılacak olan weapon skillerinin critleri normal gibi vurur(300 normal vuruyorsa 350 crit koyuo) Kasması En Kolay Ve PvPlerde de gayet kullanışlıdır Yeni GElen Snow Shieldle Beraber Strler Kadar Hpye Sahip olabiliyorlar bence en sağlam chardır (Full Int Bicheon)

Yukarı Alt