Brooklyn

Buralıyım
aLper#24 demiş ki:
Arkadaşlar bu sabahtan itibaren 2. deprem oluyor. Ev şiddetli sallandı. Sabahta sallanmıştı aynen, şimdide sallandı ama hemen geçti..

Sizde oldumu?
evet fena sallandı :nod: ^^

Prada

Sabah ki ilk depremi bende hissettim ikinciyi bilmiyorum aydın merkezliymiş oyle hafiften yokladı bu tarafıda

Prada demiş ki:
Sabah ki ilk depremi bende hissettim ikinciyi bilmiyorum aydın merkezliymiş oyle hafiften yokladı bu tarafıda
Aydın merkezliyse Burda hissedilmesi gerekirdi sanırım (Aydın'ın Söke ilçesindeyim) ama hiçkimse birşey hissetmedi =)

Prada

Mr Green demiş ki:
Prada demiş ki:
Aydın merkezliyse Burda hissedilmesi gerekirdi sanırım (Aydın'ın Söke ilçesindeyim) ama hiçkimse birşey hissetmedi =)

Sabahın çok erken saatlerinde oldu bende spordan gelmiştim zaten duşa giriyodum öyle hissettim. Uyurken hissedilecek turden değildi kısa ve hafif şiddetli

İzmir / Tirede Oturuyorum Sabah Olan'ı Hissettim 4.9 Şiddetinde önce ben sallıyorum sandım sonra deprem oldugunu anladım 5-6 sanıye kadar sürdü sallanırken kucuk masa tenisi topu masamın uzerınden klavye'ye dustu aklım çıktı :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aydın merkezli 4.9 şiddetinde deprem olmuş sabah saat 08 sularında, geçmiş olsun diyorum hepinize :kalp:

Yukarı Alt