ilk bastıgımda +7 denerken geçmedi, 2. de geçirdim bazı arkadaşlar 47 kere geçirememiş duydugum kadarıyla :)))))))
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
geçmeyince geçmiyor şanslıymışsın ki silahın hemen +7 yemiş :P

Alexandria patch gelmeden önce ard arda failed yapıp, sonra asıl iteme artı basarak rahat bi şekilde 7 ye kadar çıkabiliyordu. Ancak birkaç arkadaştan duyduğuma göre Alexandria geldikten sonra oyunda bir bug varmış ve demin söylediğim taktik yalan olmuş. Ard arda sürekli patlıyormuş. Bu konuda bilginiz varmı, ne kadar doğrudur?

DaGangsta demiş ki:
Alexandria patch gelmeden önce ard arda failed yapıp, sonra asıl iteme artı basarak rahat bi şekilde 7 ye kadar çıkabiliyordu. Ancak birkaç arkadaştan duyduğuma göre Alexandria geldikten sonra oyunda bir bug varmış ve demin söylediğim taktik yalan olmuş. Ard arda sürekli patlıyormuş. Bu konuda bilginiz varmı, ne kadar doğrudur?
bir kaç fail her zaman işe yarar^^

evet birkaç fail hep işe yarıyor yani direk basarak sadece 1 kere direk +7 yaptım , failli 7-8 tane :)) failsiz ben basarım dediğimde hep zararlı çıkıyorum :D

Bence failedlede direk alakalı değil benim elimde 4 item vardı 4üde +4 çıktım girdim oyundan hepsinde luckyde var!! tek tek bastım hepsi yandı !

Yukarı Alt