2 char acip ßirader charini kastircam . ama iki char acinca autorainig gidio . yapaßileceqimiz ßi$e warmi millet bole yaparak adam sahißi oluo ßiz neden yapamiorz ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İsrobotta İki Charıda Botla Kasamazsın .

Eğer 2+ Charı Botla Kasmak İstiyorsan Soft Mod Alacaksın.

Kemalist demiş ki:

saolasin . bugunlerde bu bolume bakan doru duzgun mod kalmadi herhalde Rolling Eyes sende olmasan yandık walla :?!!!

c4b4L demiş ki:
Kemalist demiş ki:

saolasin . bugunlerde bu bolume bakan doru duzgun mod kalmadi herhalde Rolling Eyes sende olmasan yandık walla :?!!!
2 char açıp kasarsın. yöntemini anlatmamı ister misin?

Not:
Ben hep burdayım,neden cvp vermediğini söyleyeyim: Cevap verildiğinde karşılık olarak hakaret görüyorum.Bu sebepten dolayı da sorulan soruların cevapları eğer sabit başlıklarda varsa cevap vermiyorum. Eğer sabit mesajlarda sorulan sorunun cevabı yoksa cevaplıyorum.
Hergün aynı sorulara tek tek aynı cevabı vereceksek neden sabit başlık açıyoruz? Neden o kadar emek harcayıp,saatlerce yazı yazıyoruz? İnsanlar 1 defa olsun bakmıyorlar.
Konu açmak,açılan konuları okumaktan daha kolay geliyor.Nasılsa moderatörler var, cevaplamak zorundalar Exclamation

Önce araştırma yapmanızı rica ediyorum.

Misproject

Buralıyım
ilk önce sro ya normal gir sonra parmak işareti aç saatin yanına gelsin loaderle oyuna gir (bot kurmak istediğin çara) oyuna girince home ye bas ayarlar gelir headbang2ft9 extraokk

Yukarı Alt