Prada

ISro ile 2 char acılmıyor diye biliyorum ben.. Ama bazıları açıldıgını iddaa ediyo.. önce botla kasacagını giriyomussun sonra sro loderla diğerini açıyomussun vs vs die ben denedim 1 kaç kez ama başarılı olamadım :santa:

Misproject

Buralıyım
ilk önce normal çara giriceksin launhcer den sonra parmağı açıp loaderla giriceksin oyuna home ye basınca gelicek skillerin ?!!!!!!...

arkadaşim iyi guzel loaderle girecek sin diyorsunda hangi loader bu bendeki loader le girdigimde bi sure sonra auto trandik kayboluyor ve bot duruyor kasmiyor yardimci olup varsa biölink verirseniz sevinirim saygilarimla http://www.extraloob.com

hey gözünü sevdiğim....
Arkadaşlar burası isrobot bölümü 2 char açma bölümü değil, hangi botla açarsanız açın o beni ilgilendirmez.
Ama 2 char açmak istiyorsanız lütfen Multi client,ücretsiz botlar,Otomatik giriş ve çözümler bölümüne bakınız.
oraya yazdığınızda da emin olun ki yardımcı olacak arkadaşlarım çıkacaktır. Tahmin ediyorum o kişilerden biri de ben olacağım ?!!!!!!.

tamam özurde modetor arkadaşim bizim sorunumuz isrobotla 2 car acma oldugu icin burdan yazdik normalde 2 car aciliyor yardimci olursan sevinirim ama botla oyundayken başka bi car actıgımda auto trandik gidiyor link verirsen sevinirim şimdiden teşekur

Yukarı Alt