loader kullanıyorum ama calısmıyor 2. car acılıdıgı anda 20 sn fln sonra dc veriyor yardım 1.cara normal 2.sine ise loader ile girdim yine aynı sorun yeni sürümü varsa link verebilrimisinz

Bildiğim kadarıyla hayır, ayrıca şu anda sadece 1 çarı kasabiliyorsunuz. 2.çarla birlikte DC problemleri baş gösteriyor. Haftaya yapılacak Update'den sonra iBotun yeni versiyonu çıkacak ve rahatça kasabileceksiniz.

Ben ibotla tek çar bile kasamıyorum.. :( girdiğim anda dc veriyor.. loaderımda var bi sorun. Çünkü ibot kapalıyken loaderla girdiğim zamanda aynı olay oluyor..

Ben ibotla tek çar bile kasamıyorum.. :( girdiğim anda dc veriyor.. loaderımda var bi sorun. Çünkü ibot kapalıyken loaderla girdiğim zamanda aynı olay oluyor..

drkhn007 demiş ki:
Edx Loader'sız ibotu çalıştırabiliyormuyuz? *-*
Elbette çalıştırabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Silkroad'ınız nerede kurulu ise srodir dosyasının içine yazmak. Örneğin bende : C:/Program Files/Silkroad/sro_client
drkhn007 demiş ki:
Loader tek başına çalışmayabiliyor. Çünki ibot kapalı olduğu için port numarası yok.
Girdiğiniz anda dc oluyorsunuz. Port numaralarına dikkat ediniz yada ayarlarınızı doğru yaptığınızdan emin olunuz. Eğer ayarlarım eksiksiz diyorsanız botun güncellemesi daha gelmedi. Güncellemesi geldiği takdirde sorununuz çözülecektir.

sro.dir dosyasının içine yazdıktan sonra clienti normal çalıştırıp start mı diyoruz?

sro.dir dosyasının içine yazdıktan sonra clienti normal çalıştırıp start mı diyoruz? :roll:

Yukarı Alt