Takımı
Galatasaray

Banlanan üyeliklerle 2k eder ama onlarda hiç bir 1k'yı bulamamıştım.
ps:950yken görmüştüm , az önce aklıma geldi inş. geçmemiştir dedim bir bakmışım 1k :beer:

Takımı
Galatasaray
Mysterio_Devil demiş ki:
hahaha nickinde benim sjsro daki charın nicki elindeki +10sunu sattıktan sonra bıraktım :D
O char benim olmasın sakın ilk başta? :wink1:
glavie power

Ben bu konuyu anlamıyorum.Kusra bakma ama oyun kasar gibi post kasma olayını forumlarda anlamıyorum.Bunu marifetmiş gibi göstermekde cabası.Önemli olan bence postların işlevi ve faydası.He dersinki nerden biliyosun postlarımın faydalı olmadığını.O zaman bırakında başkası övsün sizi.Kusra bakma kardeşim kişisel değil düşüncelerimi paylaşmak istedim genel olarak.1k postun hayırlı olsun :)

Takımı
Galatasaray
Frequency demiş ki:
Ben bu konuyu anlamıyorum.Kusra bakma ama oyun kasar gibi post kasma olayını forumlarda anlamıyorum.Bunu marifetmiş gibi göstermekde cabası.Önemli olan bence postların işlevi ve faydası.He dersinki nerden biliyosun postlarımın faydalı olmadığını.O zaman bırakında başkası övsün sizi.Kusra bakma kardeşim kişisel değil düşüncelerimi paylaşmak istedim genel olarak.1k postun hayırlı olsun :)
Zaten post kastığım söylenemez hatta satış topiclerine falan da hayırlı satışlar vs. yazmam yani aslında hayırlı satmasın diye değil de post sayım gereksiz artması diye :thumbsup:
Sen 2008den beri üyesin ve 500postun varsa bence bu senin biraz aktif olmadığını gösterir daral:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bende +1 post kazanmak istiyorum ve sana hayırlı olsun yazayım bare :P

PS : Hayırlı olsun nice 1k postlara :beer:

SarkoLata demiş ki:
Frequency demiş ki:
Zaten post kastığım söylenemez hatta satış topiclerine falan da hayırlı satışlar vs. yazmam yani aslında hayırlı satmasın diye değil de post sayım gereksiz artması diye :thumbsup:
Sen 2008den beri üyesin ve 500postun varsa bence bu senin biraz aktif olmadığını gösterir daral:
Doğrudur :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
edepsizlik pek yok be :P
sansürlemiş eleman :lol: aktif üyeleri 1 saat banlayın ama 7 gün çok uzun bro. ve de banlamadan önce mesajını editleyip tatlı dille uyarın hiç uyarmadan ban olmaz.

Wax Whine demiş ki:
edepsizlik pek yok be :P
sansürlemiş eleman :lol: aktif üyeleri 1 saat banlayın ama 7 gün çok uzun bro. ve de banlamadan önce mesajını editleyip tatlı dille uyarın hiç uyarmadan ban olmaz.
Yaptığı yanlış Şikayet Ve Öneri bölümüne iletildi banlayan görevliler biz sadece deneme mod :muck:

Yukarı Alt