SABAH saat 3.30 4.00 sralarıydı her zamankı gıbı sacma bır gun we canım herzamankı gıbı sıkılıyordu PAIN abı PAIN abı seslerınden skıldım we PWP ye gıtmeye karar werdım cıktım er meydanına kımse pwp yapmıyor :S yıne canım skıldı anasını satayım napıcam bn bu oyunda unıque keseyım dıorum bıyandan bu char kesemez 1h warrıor dıe ıcımden gecırırken bır anda DEMON cıktı anam dedım gıdeyım bare bu demona allahın ısıne bellımı olur belkı alırım dedım we koyuldum yolaaaaaaaaaaaaaa clawa ugradım bı baqtım karsımda ama 3 5 m arkamda 100 lw ff bır wızard war eywah dedım bosuna geldık a.... dedım hadı yığit bıleyıne kuvet kesıceksın bu demonu ama bı yanımda dıor kı boq kesersın ugrasma retun cek ama bn tabı cekmedım :D bır baqtım adam sallaklık yapıp dıvızıon actı we benım aklıma cınlık geldı we tum canwarları ustume cektım we onun yanına gıttım we tum canawarlar ona dondu :D we halı ıle adam dead alaaaaa dedım sımdı adam yattı DC yemeyelım allahtan kı yemedı :D ama ıkı 3 tane bow geldı dedım bunlar almasın len elımden ama alamadılar tabı kım oturuyor pc basında :)

ALIN BUDA FOTO:

http://img22.imageshack.us/img22/3256/sro2009110416065068.jpg

- Resim Silinmiş.

Böyle daha iyi sanırım :rolleyes1:
Ps:Süpersin ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mr_Poseidon demiş ki:
valla bizim serverde 100 lvl blader kesiyorsa senin kesmen dogal :P şaka bi yana büyük başarı tebrik ederim :beer:

blade dıvızıon atabılıyor bende dıvızıon ble yoq :D daha fazla wurmamı saglıcak hıcbırsey yoq :D
ne devıl ne baska bısı nede dıvızıon :D

Black Sniper demiş ki:
Tebrikler ben xbowla elimden alırlar diyerek gitmiyorum. 1h warriorla kesmiş. Helal olsun :buddha:

Ben sunu anladım ınsan ısteyınce dual axe ıle bıle kese bılır ıstek we yetenek ıstıyor galıba braz Bır soz wardır ISTEMEK BASARMANIN YARISIDIR :) Tesekur ederım

Barzo

eğer 1h swordun itemlerini güzelce dizebilirsen bir wizardın vurduğu damage ye çok yaklaşıyor ancak senin acil hp mp takviyesine ihtiyacın var açıklamasınıda yapmışsın... tebrikler :beer:

Anlatım tarzını da biraz düzeltmeni tavsiye ederim. Konu açarken bir foruma yazdığına dikkat et.

senin kesmen tamamen şans ya wiz ölmüştür yada eliteler sarmıştır ki adam atak yapamamıştır öle kesmişsin yoksa wiz kadar iyi vurabilecek misin

Yukarı Alt