Takımı
Galatasaray

19/03/2011 Konuğu | Guathema

Merhaba Guathema , kendinden biraz bahseder misin?

Tabii ki, bir çok kişinin bildiği gibi adım Burak lise 2 öğrencisiyim. İstanbul'da yaşıyorum ^^

Nickini bize açıklar mısın ?

Nick sitemizin asistanlarından Josephine yani Fatih'in hediyesidir yani değiştirilecekti de sonradan nickle bütünleşince öylece kaldı ^^

Extraloobla nasıl tanıştın ?

Açıkcası herkes gibi TBOT beni extraloob'a bağladı.Mahallemizde oturan bir arkadaşımız işte bot falan bu işlerle uğraşırdı bizde öğrenmek istiyorduk bir kaç kez kendim girmeye başladım siteye ondan sonra hiç çıkamadım :P

Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşılaştırabilir misin?

Dediğim gibi ilk izlenimlerim sadece silkroad üzerineydi yani bedava bot vs. fakat şimdi gerçek bir aile ortamı var diyebilirim.

Forum yönetimine giriş sebebin nedir?

Forum yönetimine girmem de bir sebep yoktu zaten yönetimden bir kaç arkadaş edindikten sonra biraz da sitede aktif olduktan sonra ister istemez ben neden bu ailenin içinde değilim diye kendine soruyorsun ve yönetime giriyorsun ^^

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Extraloob bazıları inanmaz belki ama hayata bakış açımı değiştiren faktörlerden birtanesi ve ben bundan çok memnumum.

Sence neden extra en üstün?

Extraloob'un üstün olmasının bir nedeni de sadece bir konu üzerine kurulmaması tamam baştan oyunlar üzerine kurulmuş olabilir fakat şimdiye bakarsak sitemizde Online oyundan daha fazlasına ulaşabileceğimizi görüyoruz.

Siteden en az 5 , en fazla 8 kişi seçip , yorumlayabilir misin?

Addicted : Bu çocuğu açıklamak mümkün değil :P Bilir ki çok severim onun da beni sevdiğini bilirim yıllarca aynı semtte oturmuş 5 dakika uzaklıkta yaşamışız fakat hiç tanışmamışız tanışmak sanal ortamda kısmetmiş :mrgreen:
extraloob: Biliyorum herkes en başta extraloob yazısını görmek istiyordu veya göreceğini tahmin ediyordu fakat ben farklılık yaratayım dedim ve 2.sıraya yazdım zaten o bilir en başta olduğunu :kalp: Yorumuna gelince gerçekten de örnek alınabilecek veya alınması gereken bir insandır nerde neyi söyleyeceğini çok iyi bilir zaten extraloob.com gibi bir siteyi yönetmekte kolay bir iş değil herkes yapamaz :wink1:
Josephine: Fatih kardeşim :kalp: Bana o kadar yardımları olmuştur ki anlatamam onu çok sevdiğimi bilir zaten sitede bu kadar sevdiğim nadir insanlardandır.Guathema şuan bu site de ise Josephine'nin büyük payı vardır bunu ömrüm boyunca unutmam :kalp: :muck:
SnowFlake: Bu varya bu birtanedir :kalp: ne kadar Fatih'in bu site de olmamdaki payı büyükse SnowFlake'nin de öyledir hele ki yazın bana yaptıkları iyilikleri hiç unutamam iyiki varsın :kalp:
Metover: Her ne kadar beni kendi röportajında yorumlamasa da ben onu buraya yazmak istedim :P Mert bizim grubun çalışkan öğrencisidir deli ders çalışır çok iyi biridir zaten ps konusuna girmiyorum onun gibisini görmedim bu güne kadar zaten çok yardımcı da oluyor tekrar burdan teşekkür ediyorum :kalp:

Hayatında dönüm noktası olarak gördüğün bir olay oldu mu?

Hayatımda dönüm noktam olarak kabul ettiğim tek olay vardır belki herkes iyi olarak düşünür ama bu benim belki de hayatımı değiştiren bir olaydır ( olumsuz yönde ) . Bizim semtin futbol takımı seçmelerine katılmıştım gayet de iyi geçmişti takıma katılma şansını yakaladım beni kabul ettiler son antreman'a çıkarken 2 hocadan birtanesi gelip Burak antreman sonu gel eşyalarını al artık takımdasın dedi tabi ben çok sevindim neyse antreman yaparken böyle iyi bir araba ile bir adam ve yanında şişman bir oğlu geldi içeri girdiler tabi ben sevinçliyim hiç takmadık açıkcası neyse idman bitti bana eşyalarını gel al diyen hoca değil de tam beni istemeyen hoca gelip Burak artık gelmene gerek yok şu arkadaşımızı aldık takıma dedi şu arkadaş dediği şişman çocuktu sonra bana eşyalarını gel al diyen hoca geldi yanıma Burak kusura bakma klüb'ün durumu belli yapacak bir şeyimiz yok dedi anladık ki bu şişman çocuğun babası klübe bağış yapmış ve beni postaladılar ondan sonra futbol'a hiç bir klüp de devam etmeyi istemedim ama oynasam da oynarım yani :P Bu olayı ben heryerde ve hep anlatırım çünkü o hocayı da bu olayıda ömrüm boyunca unutmayacağım makara:

Çocukken yaptığın , geriye dönüp baktığınızda hoşuna giden bir anın varsa anlatır mısın?

Çocukken bir çok şey yapmıştım bundan anlaşılıyor ki biraz haylazdım yani fazla hatırlamıyorum desem yeridir makara:

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Hayatta fazla ' keşke ' kelimesini kullanmam yani fazla pişman olmadım yaptıklarımdan ama lise 1 ilk sene arkadaş ortamı vs. okumak istememe gibi bir duyguya kapıldım ve bir sene tekrar etmek zorunda kaldım Allaha şükür şuanda lise 2 okuyorum umarım böyle devam eder.

Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Futbol oynamaya bayılırım her hafta sınıf arkadaşlarım ile 2 3 maç yaparız.
Bilgisayarda vakit geçirmeyi çok severim zaten genellikle hep pc başındayım yakından tanıyanlar bilirler ^^
Kitap kesinlikle okurum bayılırım hatta makara:

Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı?

Hayır bir şeyler çalmaktan hiç hoşlanmam makara:

Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Sporla ilgilenirim zaten bahsettim az da olsa Futbol oynamayı severim ama Basketbol da bana hep hoş gelmiştir :P
Fenerbahçeliyimdir 8)

Takip ettiğin dizi varmı?

Takip ettiğim dizi Behsat Ç. , Kurtlar Vadisi Pusu , Yahşi Cazibe bunları kaçırmam ama artı olarak izlediklerim de vardır da sürekli değil ^^

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Hayatımda örnek aldığım bir çok insan var.

Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

Bana arkadaşlarım hep Çeko der ismim de Burak ne alakası var anlamış değilim makara:

Yaşam tarzından biraz bahseder misin ?

Yaşamım genellikle evde geçer çünkü yaşadığım yeri beğenmiyorum etrafımdaki bir kaç arkadaşım falan bana göre tipler değil zaten lise bitsin taşınacağım ailem veya tek fark etmez taşınacağım kesin ^^

Seni en çok ne kızdırır ?

Hayatta en çok kızdığım şey bekletilmektir.

Hayatında çok utandığın bir an oldu mu ?

Geçen sene yazlıkta yazın başlarıydı öylesine bakmaya gitmiştik babamla arada falan abimin şort'u duruyordu bende bi denize giriym dedim vardı girenler şort bol olunca ben daldım sonra bi hissettim şort aşağılara inmiş yani bileklerim de falandı yanımda da yüzen çok insan vardı gerçekten çok utanmıştım makara:

Hangi tür müzik dinlersin ?

Rap müzik severim ama tek o tarz dinlemem yani rock hariç bütün müzikleri dinlerim ^^

Silkroad

Silkroad online ‘a nasıl başladın ?

Silkroad online mahalleden bir arkadaşımın sayesinde başladım yani gel bi oyun var lvl atlıyorsun güçleniyorsun falan filan derken neler öğrendik silkroad online böyle başladık :P

Silkroad’a ne kadar zaman ayırırsın ? Senin için yeri nedir?

Silkroad'a bilgisayar'a oturduğum her zaman girerim tabi çok işim olmadığı zaman hiç işim olmasa da girerim taxi açarım bota bırakır çıkar giderim ama girerim yani :mrgreen:

Silkroadda unutmadığın bir anını paylaşır mısın?

Silkroad'da unutmadığım bir anım yok yani o kadar da önemli değildir benim için aa şu şöyle oldu bu böyle oldu gibisinden fazla önem vermem ama çok şeyler yaşamışlığım vardır ^^

Sonlandırma

Bu Röportaj Etkinliği Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bu röportaj etkinliği gerçekten zahmetli bir işmiş bunu şimdi anladım pp ekibine çok teşekkür ederim bu saate kadar benimle bu röportajı yapan sarkoLata'ya ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum :kalp:

Son olarak extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz , vermek istediğin bir mesaj var mı ?

Extraloob.com bir oyundan ibaret değildir lütfen yapabileceğinizin maximum seviyesine çıkın oldukça zaman geçirmeye çalışın emin olun bu site ilk üye olduğunuzda gördüğünüz sadece botlar vs. paylaşımları yapan bir site değil.
Çok klasik olacak fakat oyun parkımızın tadını çıkartın :kalp:

Takımı
Besiktas
Seni en çok ne kızdırır ?

Hayatta en çok kızdığım şey bekletilmektir.

Bkz: ben.

Güzel röpörtaj. eekd1

Takımı
Besiktas
Burağıda tanıdık .
Futbol işi seni baya sinir etmiştir.
Paparazi arkadaşlara teşekkürler.

Sizi yazmama nedenim ayrıydı, seni arkadaşım olarak yorumlayamazdım çünkü çok ayrı bir kademedesin benim için, sitedeki en nadir 3 arkadaşımdan birisin bunu unutma röportaj çok muhteşem olmuş, sorulara içeriğe bakmadan bile cevap verecek kadar iyi tanıyormuşum seni :kalp:

frityus demiş ki:
Burağıda tanıdık .
Futbol işi seni baya sinir etmiştir.
Paparazi arkadaşlara teşekkürler.
yazmıyım yazmıyım dedim ama içimde kalacaktı . " Burak' ı " Burağı değil. Sözlük yazarısın. böyle şeylere dikkat etmen gerekli. :beer: :coffee:

Ps: Güzel röportaj olmuş . Pp ekibini kutluyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam gününe denk geldi tüm global mesajları down ettik misler gibi röportaj yayına girdi awww çayımı yudumlayıp short'lu deniz maceranı dinlemek süppooyydu ellerinizden gözlerinizden öpüyorum kuzularım bu arada yazlık neredeydi aklıam takıldı makara: summer3:

extraloob demiş ki:
tam gününe denk geldi tüm global mesajları down ettik misler gibi röportaj yayına girdi awww çayımı yudumlayıp short'lu deniz maceranı dinlemek süppooyydu ellerinizden gözlerinizden öpüyorum kuzularım bu arada yazlık neredeydi aklıam takıldı makara: summer3:
Teşekkür ederim :muck: :kalp:

Yukarı Alt