18- Yas Grubu Atındaki Kayıtlı Uyelerimize Her Konuda Ağabeylik Yapacak Yeni Rank Sistemi Düzenlemesi İyi Olur...

TwiLighT demiş ki:
Espio demiş ki:
Şu ana kadar gördüğüm en saçma fikir desem alınırmısın ? :mrgreen:
saçma değil ne gibi konularda yardım etcekler ve kim uğraşcak ?
Mesela 11 yasında Bir Cocuk Foruma Üye Oldu ve Ergenlik Cagı Hakkında Bilgi Edinmek İstiyor Bu Arada Hemen Bu Ağabeyler Devereye Giriyor...
Sonra 16 yasındaki bir cocugun matematik yazılı var . ve birsey anlamıyor hemen Ağabey Msn de Veya Baska Bir Yerde Hemen Bildiği Kadarını Anlatıcak...
Hemde BU Sekilde Olursa Sitemize Prestij Üstüne Prestij Katar.

Kim İlgilenir Kısmına Gelince Ben Seve Seve İlgilenirim Ekibi Kurarım Yardıma Baslarız

WithNoFear demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Espio demiş ki:
Şu ana kadar gördüğüm en saçma fikir desem alınırmısın ? :mrgreen:
saçma değil ne gibi konularda yardım etcekler ve kim uğraşcak ?
Mesela 11 yasında Bir Cocuk Foruma Üye Oldu ve Ergenlik Cagı Hakkında Bilgi Edinmek İstiyor Bu Arada Hemen Bu Ağabeyler Devereye Giriyor...
Sonra 16 yasındaki bir cocugun matematik yazılı var . ve birsey anlamıyor hemen Ağabey Msn de Veya Baska Bir Yerde Hemen Bildiği Kadarını Anlatıcak...
Hemde BU Sekilde Olursa Sitemize Prestij Üstüne Prestij Katar.

Kim İlgilenir Kısmına Gelince Ben Seve Seve İlgilenirim Ekibi Kurarım Yardıma Baslarız
hiç fena olmaz :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepimiz biribirimize örnek olmak yol göstermek için buradayız zati 8)

Valla ben o zamanlar herseyi abilerimden ogrenmistim,ve inanıyorumki herkesin mahallede,sokakta,sitede bi abisi vardır bole.Boy abdestini ögrenmek isteyen gençler gelsin ben anlatırım 8)

CooLLer demiş ki:
Valla ben o zamanlar herseyi abilerimden ogrenmistim,ve inanıyorumki herkesin mahallede,sokakta,sitede bi abisi vardır bole.Boy abdestini ögrenmek isteyen gençler gelsin ben anlatırım 8)
:mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt