A

Anonymous

Guest
yeonyang demiş ki:
- Resim Silinmiş.
fakein kralını yapmışın 1.yukarda almanca deil java script uygulamamsı yazcaktı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sk8er_boi demiş ki:
PS cs 2 9.2 4 ever yeaaaaaa
:P PS le alakası yoq. Oyun sadece Kod dan ibaret :D oyunda finishtime+ diye bi dalga var sadece onu silip oraya istediğim rakam ı yazıp bilerek bi yere değiyorum ^^ ve yazdıgım sayı cıkıyor. Yane ne alışmışsınız PS bu cs bu falan filan :D Hayatı PS den ibaret yaptınız ha.

|O²| demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
:P PS le alakası yoq. Oyun sadece Kod dan ibaret :D oyunda finishtime+ diye bi dalga var sadece onu silip oraya istediğim rakam ı yazıp bilerek bi yere değiyorum ^^ ve yazdıgım sayı cıkıyor. Yane ne alışmışsınız PS bu cs bu falan filan :D Hayatı PS den ibaret yaptınız ha.
he o çok doru oda hile oda hile sonuçta :wink1:

jumper

Öğretiyorum
|O²| demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
ha ps ha ole ikiside gercek sonuc diil

- Resim Silinmiş.
PS:Zekilik sadece oyunu oynamakla değil. :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
zekilikle falan alakası yok reflekesler ve mouse kalitesi ile alakalı bence(yada yüksek bi skor yapamadığım için böyle konuşuyorum bilemicem :roll: ) ama mouse um çok kötü yoksa skorun feleğini çakarım acımam :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
zekilikle falan alakası yok reflekesler ve mouse kalitesi ile alakalı bence(yada yüksek bi skor yapamadığım için böyle konuşuyorum bilemicem :roll: ) ama mouse um çok kötü yoksa skorun feleğini çakarım acımam :mrgreen:
Bunun zekilikle alakalı yanı; sanırım hesaplamaları yapmak. "Şu oraya çarparsa şöyle gelir.Onun için şuraya gidim." cinsinden. :roll:

java scriptle biraz oynarsaniz istediginiz kadar yaparsiniz. ha bu arada biri neden almanca demis benim almanyada oturdugumdan olabilir ?!

A

Anonymous

Guest
_CaPtaiN_ demiş ki:
Zekayle uzaktan yakından ilgisiyok çok zekimi yoksa aptalmı olduğunu öğrenmek istiyosan I.Q nu ölçtür.
kopyala yapıştır yaptım valla bana hiç laf söylemeyin

Yukarı Alt