SURGEON'dan Hediyeli Röportaj ; Aşağıda ki charlar SURGEON tarafından siz okuyucularımıza hediye edilecektir.
Char kazanmak istiyorsanız röportajı okuyun ve bu mesajı her sitede yayınlayın (mesajı alıntı yapın kodlar çıkacak o kodları her sitede yayınlayın), yayınlayıp gelenlere numara verilecek ve 3 talihli okuyucumuz
char'ını hemen alacaktır. Char bilgileri aşağıdadır.

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.

Selamlar. Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Doktor olmaya 4 ayı kalmış osmangazi tıp fakültesi 6. sınıf öğrencisiyim. diyarbakır doğumluyum ve ailem hala orda(okul bitince bende dönecem). 1980 doğumluyum. okul biterse ve uzmanlığı kazanırsam tekrar online oyun dünyasına dönecem (önce batuhandan(screameadle) özet bi güncel online oyun bilgisi aldıktan sonra tabi)

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?
silkroad online bir gece bu online oyunlar nasıl bişey diyerek forumlarda gezerken tanıştım. yanlış değilsem sene 2005 di ve troy daha yeni açılmıştı. level 42 üstüler ve +5 silahı olanlar parmakla gösteriliyordu(benim +5 bir bowum vardı ve beni her gören bakmak istiyordu.32+5) ve santa eventi vardı. serverlara istedğin zaman girebiliyordun. ama asıl başlama yerim tibet serveri idi. talha(_AvRiL_) ile beraber botterlardan 3 kat hızlı kasıyorduk charımızı. ayrıca yatmadan her daim stallımız açıktı.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
blader charlara özel bir ilgim olduğundan ve tıp okuduğumdan SURGEON (türkçe anlamı cerrah) nickini kendime uygun görüp kullandım. resmen şahsıma mıhladım :mrgreen:

Siteyle nasıl tanıştınız?
Takıldığım forumda bot ile ilgili paylaşımlar yasaktı. okanın forumda attığı mesajı (silinmeden okuduğum için 8) ) görüp siteye üye olmuştum. siteye ilk üye olanlardanım :roll:

Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nasıldı ?
okanın(extraloob) deyimiyle burası bizim oyun bahçemizdi. Şimdi daha büyük bir bahçe, hemde epey büyük.

Forum Yönetimine giriş sebebiniz nedir ?
biz forum yönetimine beleşten girdik :dance: . bir nevi fahri üyeyiz. gerekli olduğu yerde direk okanla temas hailine geçer öyle paylaşımda bulunurduk. genellikle ben değilde ev arkadaşım olan talha(_AvRiL_) aracılığı ile yönetime kakıda bulunurdum. hep geri planda gibi görünür ama tam aksine hep olayın tam ortasında bulunurdum.

http://www.extraloob.com forumu sizin için ne ifade ediyor ?
benim için gerçekten çok şey ifade ediyor. bir bebeği doğuşundan itibaren bilir, o çocuk güzünüzünü önünde büyür ya, ve siz o bebeği ayrı bir seversiniz, işte bu site benim için odur. hala bile nowayout bölümüne girer eski yazdıklarımızı okur güler ve hüzünlerinirim. gerçekten çok güzel günlerdi :nod:

Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan üstün kılan sebepler nedir ?
herşeyden öte bir özgürlük var burda. (bknz Özgürlük:özgürlük bir başkasının özgürlüğünü kısıtlayana kadardır). diğer özelliklerini gerçekten yazamam çünkü hem buraya sığmaz hemde benim o kadar vaktim yok :wink1:

Siteden kendinize 5 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?
bu aşağıda yazanlar benim bir zamanlar imzamdı(son iki tanesini ben şimdi ekledim :mrgreen: )
extraloob:taşlanan meyve ağacı
screamadle:mezardan komşum
_AvRiL_:ev arkadaşım, herşeyim
Pennywise:gerçek dost
Zardock:hakiki dost
mai_mai:kankam (her ikiside) ayrım yok

SilkRoad Online'de ilk powerlevel'cilerdensiniz.Bu oyundan para kazanmak nereden aklınıza geldi ve bu kadar süre nasıl devam ettirdiniz?
aslında oyundan para kazanmak pek aklımda yoktu. evde bulunan 3 tane pcye de bot kurmuştuk. 3. botu sırf element için kastık talha ile beraber. o kadar çok teklif geldi ki o char için, artık para kazanmak vaktidir dedim kendime. ilk kazandığım para ile zaten sıfır bir pc aldım kendime(efsane pc).o pc ile 18 tane soft mod ile(rekor denemem 21 olmuştur ama pc kararsızlığından 18 tanede karar kıldım. sbot ile 30 char açabiliyordum. 12 tane stall charı, 8 tane element charı,7 tane level 60 yapıp sattığım charları hazırlamak için, diğererini de level 80 üstü charlarım için açıyordum.

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?
aslında pek bi boş vaktim yok. olanı da nette http://www.extraloob.com'u gezerek, facebookta takılarak geçiriyorum.

Sporla ilgileniyormusunuz?İlgileniyorsanız, hangi takımı tutuyorsunuz ?
çok fanatik beşiktaş taraftarıyım. ama beşiktaşın puan kayıplarında aşırı sinirlendiğim için 1999 yılından sonra maçları izlemeyi bıraktım.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
stargate SG1, stargate atlantis, stargate universe, kurtlar vadisi pusu. drama hariç tüm filmleri severim :headbang:

Teknolojiyi takip edermisiniz ?
ben teknolojiyi, teknolojik alet alacak arkadaşlarımda beni takip eder :mrgreen: . teknolojisiz bir yaşam düşünemiyorum.

Size bu siteyi cazip kılan etken[ler] nedir?
burası bizim oyun bahçemiz. bir çocuk için oyun bahçesi ne anlam ifade ediyorsa, benim içinde bu site aynı şeyi ifade ediyor.

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
kişi yok ama atasözü var; akıllı insan aklını kullanan insandır, daha akıllı insan kendisi ile beraber başkalarınında aklını kullanan insandır.

Hatırladıkça mutlu olduğunuz , hayattan güzel bir karenizi bizimle paylaşır mısınız ?
Nowayout u kurduğumuz günler gerçekten çok güzeldi. süper sağlam bağlar vardı. O günler aklıma geldikçe keyiflenirim. kare vermek gerekirse beraber yarkana gittğimiz akşamı(tüm NWO gitmiştik nerdeyse) penny "ben hariç herkes yerlerdeydi diyordu". hatta bununla övünüyordu. ama bir kaç saat sonra okanın sitede verdiği sslerde penny'nin yerlerde yattığı ssler çıkmıştı ortaya. epey bi gülmüştük.

Kız arkadaşınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir ?
level 150 çıkınca açıklayacam.

Yaşam tarzınızı anlatır mısınız ?
dağınığımdır. yatmayı çok severim. pc başından 15 saat kalmasam bıkmam. bunları bir araya getirirsek tarzım çıkar ortaya :starving: (ya ben bu smileye bayılıyorum)

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?
teknoloji

En büyük hayaliniz nedir ?
güzel soru :curtain: (ancak bu sorudan böyle kaçabilirim)

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
inanılmayacak bişey ama bana hayatım boyunca lakap takılmadı. aslında okanın bana sölediği bişey vardı "Mezarcı"

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?
altımda bir araba olur. 3-4 yaşında da bir çocuğum. 150 level full str fire blade bir char :mrgreen:

Günlük hayatınızda nelere yer verirsiniz?
bu tıp öle bişeyki adamda günlük hayat bırakmıyor. hepsini yiyor.

Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?
Bayrak kan kırmızısı
Internet eğlence, bilgi
Aile kelimeler kifayetsiz
Silkroad Online keşke oynayabilsem
Eğlence silkroad online

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
güzel bir olay hem eğlenceli hemde ders verici bence. nasreddin hoca atasözü gibi

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
burası hepimizin oyun bahçesi. ama lütfen oynarken diğer arkadaşların gözüne parmağımız girmesin yanlışlıkla
:oldie:

MadKing ; LvL 60 70824 SP STR-INT verilmemiş CH Char.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

MadDevil ; LvL 60 70359 SP STR-INT verilmemiş CH Char.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

MadRaider ; LvL 60 70481 SP STR-INT verilmemiş CH Char.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of offf kardeşim gelmiş kuzum ben sizleri gördükçe hüzünleniyorum yahu harbiden hayatımda bu siteyi kurarken bu kadar üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi ne günlerdi be hani bir aşk yaşanır ve biter ya aynı öyle işte Ahmet Altan ne demiş " Aşk Yarası Kılıç Yarasından Keskindir, Yara Kapanır Ama İzi Kalır " :(

çok tatlı bir röportaj olmuş harbiden bu röportajı okumadan önce elinize bir fincan çay alın ve ünlü bir CERRAH'ın hayatını dinleyin öpüyorum gözlerinden kuzum en kısa sürede seni villamda misafir etmek dileğiyle :kalp: :muck:

Hem okuyoruz, hem kazanıyoruz :P

Çok güzel bir röportaj olmuş, tebrikler :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
müthiş bir röportaj olmuş ellerine sağlık canımcım her ikinizi de gözlerinizden öpüyorum mucX :kalp:

Harika bir röportaj olmuş cidden.Hep merak etmişimdir SURGEON kimdir nasıl biridir diye.Umarım uzmanlık sınavını kazanır ve başarılı bir doktor olursun :muck: :kalp: :beer:

Baştan sona soluksuz okudum. Tabi yazının başında OGÜ öğrencisi olduğunu görünce röportajı daha da bir dikkatli okudum ^^ Doktorumuzu biraz daha tanımış olduk bu sayede. Gerçekten de çok güzel bir röportaj olmuş emeği geçenlere teşekkürler . Ayrıca TUS yolun açık olsun abi :muck: :kalp:

Windy

hem tip oku hemde pro bir silkroad online oyuncusu ol, harbiden eli opulesi adamsin hacim.

harikkaa bir roportaj olmus, verdigin her cevabi eksiksiz okumak cok eglenceliydi. :beer: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SURGEON demiş ki:
Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
inanılmayacak bişey ama bana hayatım boyunca lakap takılmadı. aslında okanın bana sölediği bişey vardı "Mezarcı"

şu kısmı çok cici yaa hiç unutmam o günleri puahahaha ne mezarcıydın be bro ben zati birisine lakap takmadan konuşamam illaki uydurmalıyım birşey :mrgreen: :twisted:

ama koca pacide bi seni bi batuyu bulamazdım kesin mezara girmişlerdir diyordum hepte öyle oluyordu ahahhaa hey gidi günler heyyy.

SURGEON demiş ki:
Hatırladıkça mutlu olduğunuz , hayattan güzel bir karenizi bizimle paylaşır mısınız ?
Nowayout u kurduğumuz günler gerçekten çok güzeldi. süper sağlam bağlar vardı. O günler aklıma geldikçe keyiflenirim. kare vermek gerekirse beraber yarkana gittğimiz akşamı(tüm NWO gitmiştik nerdeyse) penny "ben hariç herkes yerlerdeydi diyordu". hatta bununla övünüyordu. ama bir kaç saat sonra okanın sitede verdiği sslerde penny'nin yerlerde yattığı ssler çıkmıştı ortaya. epey bi gülmüştük.
Bir röportajın tadı bitmeden yenisine başaladık bune hız :muck: . Süper bir muhabetti hatırlarım çok gülmüştük . :lol:

Melik demiş ki:
SURGEON demiş ki:
Bir röportajın tadı bitmeden yenisine başaladık bune hız :muck: . Süper bir muhabetti hatırlarım çok gülmüştük . :lol:
artık bu hızda çalışmaya çalışacağız :muck: diğer ropörtaj çalışmalarına başladık bile :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
SURGEON demiş ki:

işte röportajda sözü edilen ss'i 30dk aramalarım sonucunda arşivimde buldum hey gidi günler yaaa her gece yarky alemleri unutulmazdı beee :cry: :buddha: :beer: :muck:

eskiden yarky'e gitmek öyle basit değildi mekanda tek başına dururdu yarky efendü clown (pennywise)'ın dediği gibi yark efendüüü biz geldükkk :mrgreen: :twisted:
şimdi çıkmasıyla yatması bir oluyor eskiden takım oyunuydu bu gececiler yoktu herkes oyunu bilmezdi aghh bee :kalp:

extraloob demiş ki:
Melik demiş ki:
SURGEON demiş ki:

işte röportajda sözü edilen ss'i 30dk aramalarım sonucunda arşivimde buldum hey gidi günler yaaa her gece yarky alemleri unutulmazdı beee :cry: :buddha: :beer: :muck:

eskiden yarky'e gitmek öyle basit değildi mekanda tek başına dururdu yarky efendü clown (pennywise)'ın dediği gibi yark efendüüü biz geldükkk :mrgreen: :twisted:
şimdi çıkmasıyla yatması bir oluyor eskiden takım oyunuydu bu gececiler yoktu herkes oyunu bilmezdi aghh bee :kalp:

çok harika zamanlarmış keşke bende olsaydım :cry:

Güzel Sohbet Güzel Anılar. Sanırm Ne oluyorsa Eski Zamanlarda Oluyor. mazi ve o anlar unutulmaz ve özleniyor her an :))

Yukarı Alt